Dotazník k BP - Dermacol

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
badmm
3 příspěvky 7.4.17 14:37
Dotazník k BP - Dermacol

Ahoj,

moc by mi pomohlo, kdybyste mi vyplnili dotazník k mé bakalářce. Jedná se o ověření efektivity marketingové komunikace Dermacol, takže i zajímavé téma:) Zabere to chviličku a moc mi to pomůže :)

Děkuji <3

https://www.survio.com/…7L9R9W2N9L1M

Reakce:
profesorka
114 příspěvků 30.8.17 10:33

Sbírat data na webu pro BP je velký nešvar, výsledky ničemu neodpovídají, chybí věková skupina, sociální zařazení. Zažila jsem spoustu přednášek z těchto prací, byly nekvalitní. Sama jsem vedla BP a dotazníky studentky distribuovaly osobně a práce byly natolik dobré, že z nich vznikly články v odborných publikacích. Nevím, zda Váš vedoucí práce metodu sám navrhl, na některých VŠ to bývá tolerováno.

opal_k
131 příspěvků 30.8.17 13:49

Já myslím, že není tak hrozný nešvar takto data sbírat, ale spíš kvalita dotazníku - tohoto i jiných. Zde uzavřené otázky nepokrývají všechny (důležité) možnosti odpovědí, nebo se navržené odpovědi překrývají, nebo 1 možnost spojuje 2 jevy z nichž jeden se mne týká a druhý ne - tak co vyplnit?, chybí základní segmentace podle objemů nákupu - častý vs. příležitostný nakupující… Zkuste dotazník příště otestovat na osobě, která je jiná než vy (věkem, vztahem ke kosmetice), možná vám část chyb vyleze hned, než to někam pustíte.

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek