Jaký jsem barevný typ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Benetton
161 příspěvků 14.11.14 14:08
Jaký jsem barevný typ?

Prosím poradíte mi, jaký bych mohla být barevný typ? Vím, že z fotky to je hodně těžko poznatelné, ale nemůžu se rozhodnout, zda patřím do chladného léta, nebo tmavého tlumeného léta? Nebo hádáte jiný? Ráda bych tomu přizpůsobila svůj šatník, střih vlasů a líčení, ale zatím nevím jak. Budu vděčná za jakoukoli radu :)
http://www.supervizaz.net/…bne-typy.php

Reakce:
patch
14 příspěvků 14.11.14 22:55

Podle mého chladné léto. Tmavé vlasy, světlá pleť, hnědozelené oči. Radím navštívit odborníka, který se barevnou typologií zabývá. Myslím, že se většinou nemýlí. Sama mám zkušenost, sice už 15 let starou, ale prospěla mi.

Sépia
426 příspěvků 16.11.14 18:35

@Benetton radím zainvestovať do návštevy u odborníčky, spoliehať sa na náš dojem z fotografí je lotéria. Fotky sú strašne klamlivé. Ja mám tiež dojem, že to bude niečo chladné, leto alebo zima. Ale aké, hm…? Tlmené, chladné či iné? Naviac to nie je len o stanovení názvu typu.

Benetton
161 příspěvků 17.11.14 10:41

A nemá někdo tip na odborníka v Brně? :)

Sépia
426 příspěvků 17.11.14 22:57

@Benetton Tak ked si táto pani dala námahu s kartičkami, tak to vyzerá sľubne http://www.kurzy-skoleni-image.cz/…ologie-brno/. Ja by som to skúsila tam. A funguje od 2002, takže to už je dosť skúsená.

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek