Kožené lodičky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Marti..23
1 příspěvek 11.03.15 22:45
Kožené lodičky

Ahoj holky, dneska mi dorazily kožené lodičky objednané z internetu a u špičky mě tlačí prsty, pata trošku odírá. Mám možnost boty vrátit do 30 dnů a nebo vyměnit, jenže větší číslo už je vyprodané a já se bot nechci vzdát. V ponožkách je neobuju. Nevím jestli mohu použít sáček s vodou a dát zamrazit ( trochu se toho bojím) a nechci hned chodit k ševci, spíš to chci sama trochu roztáhnout. Taky jsem četla, že hodně žen si kupuje kožené boty o trochu menší a roztahuje. Když si koupí boty „jako ulité“ tak se jim potom víc roztáhnou a jsou až moc volné. Prosím jaké s tím máte zkušenosti? A co mám tedy dělat. Předem děkuji


Reklama


Reklama

Reakce:
 
Mirt
426 příspěvků 11.03.15 23:31

Jestli jsou to konkrétně tyhle na obrázku, tak bych je vrátila, protože jsou ošklivé. Jinak mám dojem, že roztahování/ne­roztahování kožených bot se tu už určitě muselo řešit, zkuste vyhledat.

 
Jirkátor
1538 příspěvků 12.03.15 13:41

Řekl bych, že kožené boty povolí spíš do šířky než do délky. Ale zkusit to můžete. Než použít pytlík s vodou, je spíš potřete lihem (popř. jiným alkoholem) nebo ještě lépe speciálním přípravkem na roztažení obuvi, narazte je na nohu s tlustými ponožkami a choďte v nich tak dlouho jak jen vydržíte. Celé to opakujte dokud nepovolí (ale je Vám jasné, že pak vrácení zboží už asi neprojde). Na kůži musí působit poměrně velká síla po docela dlouhou dobu. Pokud se do nic opravdu neobujete s ponožkou, tak by mohl pomoci napínák. Počítejte s tím, že ty lodičky povolí, pokud vůbec povolí, tak o 1/2 čísla o víc ne.
P. S.: Že jsou škaredé, bych za sebe netvrdil - hodně záleží jaké oblečení si k nim vezmete.

 
ewulkka
2 příspěvky 22.05.15 22:37

ALe no tak Mirt… co se líbí jednomu, nemusí se líbit druhému. To je normální. Ale takovou radu ohledně vrácení asi Marti nečekala.

 
candance  22.05.15 22:43

@ewulkka zapomnela jste sem vlozit odkaz na ty vase sexy boticky

 
MP Maggie
995 příspěvků 22.05.15 22:48

@candance Snad jí šéf z AAA elektro (fakturační adresa) srazí prémie.


Reklama

 Váš příspěvek

Chlupaté papuče vystřídaly huňaté náušnice

Indiánskoamerický návrhář Naeem Khan představil na newyorkském... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek


Reklama