Miss a modelky

Fotoalbum tématu (13) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
real.blond
6690 příspěvků 8.1.13 21:55

@antees Vam ta Agata ale musi lezet v zaludku;)

real.blond
6690 příspěvků 8.1.13 21:57

@stric kazdy je nazyva jinak.. dnes je obecne velka moda nenazyvat veci pravym jmenem, ale pekne to zaobalit, aby se ani nahodou nikoho a niceho nedotkl;)

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.1.13 10:45
@antees píše:
Starání se o syna – nevím, jak doma funguje, nevím, jak syna vychovává, ale osobně mi jde o to, že dokázala několikrát malého zanechat i několik dní babičce, otci a to jen proto, že odjela s přítelem na dovolenou apod.

To bych si měla dodatečně sypat hlavu popelem, jaká jsem byla příšerná matka a kazila jsem dětem život. Dělali jsme to totiž docela běžně, že v létě byly děti třeba na týden u babičky a my rodiče jsme jeli někam sami. Pokládám to do dneška za rozumnější, než vláčet mrňata po kempech, po hotelích, tahat opravdu malé děti letadlem k moři.

Mylady2
12413 příspěvků 9.1.13 11:19

@Kokoska1 děcko nemám;-) ale líbí se mi jak jste to měla! Rozumná matka;-)

Cinkitoo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.1.13 11:46

Dneska jsem četla, jaké že unikátní a nádherné fotky nafotila Andrea Verešová pro koupelnové studio. Vyjádření fotografa, že ona je TOPMODELKA… Od rána je legrace :D

Mylady2
12413 příspěvků 9.1.13 11:52

@Cinkitoo zajímalo by mě co je to za koupelnové studio…nevíte? Jinak Verešice má teda někomu postavu…to se má…edit: už to mám;-)

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.1.13 12:30
@Cinkitoo píše:
Dneska jsem četla, jaké že unikátní a nádherné fotky nafotila Andrea Verešová pro koupelnové studio. Vyjádření fotografa, že ona je TOPMODELKA… Od rána je legrace :D

Myslím, že to bezděky vystihuje rozdíl mezi modelkou a „modelkou“. Covergirls typu Pavlíny Němcové, Terezy Maxové, Hany Soukupové, Karoliny Kurkové, Denisy Dvořákové nebo Evy Herzigové mohou mít na reklamách viditelnou libovolnou část těla, které je v závislosti na prezentovaném produktu odhalené více, méně nebo vůbec, nebo nafotí třeba jen obličej. I bez svlékání jsou krásné a atraktivní. „Modelka“ oproti tomu musí být na fotce vždy odhalená spíše více než méně, protože pokud neukáže dostatek MASA, tak je výsledkem v podstatě … nic.
Obě kategorie mají své místo na slunci, ostatně co by si chlapi ve fabrice lepili v šatně na skříňky, že ano.

Takže mi do této teorie hezky zapadá Andrea Verešová v reklamě na koupelny, protože to je ideální záminka k tomu se svléknout.

@real.blond píše:
@chinin a nebo upgrade:D

:) Toto mi nedělejte, mám křeč v bránici :)

real.blond
6690 příspěvků 9.1.13 12:43

Andrea Veresova uz asi nikoho neprekvapi.. Ale telo ma ukazkove! Jak jen to asi dela:-)

antees
733 příspěvků 9.1.13 15:14

@Kokoska1 říkám jen svůj názor, pokud s tím nesouhlasíte, tak proč se považujete za špatnou matku? Ostatně jsem nikdy o Agátě (nebo o někom jiném) neřekla, že je to špatná matka. Jenom nesouhlasím s tím, co dělá a pokud bych měla dejme tomu dceru v pubertě, která by Agátu měla za vzor (role-model), pak bych o ní měla starost.
A-propos - nejde samozřejmě jen o Agátu, je prostě asi nejvíc vidět, ale o ostatní tzv. „rebelky-modelky“.

Cinkitoo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.1.13 15:35

Já jenom nechápu, v čem jsou vlastně ty fotky z koupelny tak průlomové a o čem se musela tak dlouho rozmýšlet, když už jsme všichni viděli její všechno a ke všemu tu fotku, jak pije z kohoutku (tu už nechci nikdy vidět). Asi je to takový obvyklý úvod k bulvárnímu článku. Stejně jako „XY se změnila k nepoznání“ (tenhle měsíc už podruhé) nebo „Takhle jste AB ještě neviděli“…

Kerli
27 příspěvků 9.1.13 15:45

@Cinkitoo On z toho možná ještě bude kalendář. Tuhle fotku(koupelnovka) bych tipla na takový červen nebo červenec. Víte co, pomaloučku se nám otepluje, tak postupně odstraňujeme vrstvy, chodíme se koupat, a hlavně je nutné věnovat zvýšenou pozornost pitnému režimu!

Cinkitoo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.1.13 15:59

@antees I dnes na vás bulvár myslel!
http://www.super.cz/…nychove.html
Impuls se ptá: Co vy na to?

antees
733 příspěvků 9.1.13 16:16

@Cinkitoo a co na to Jan Tleskač? :)

real.blond
6690 příspěvků 9.1.13 16:18

@Lola no co, Angie ma krasne nozky, tak proc ukazovat jen jednu!:-D

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.1.13 17:55
@real.blond píše:
@Lola no co, Angie ma krasne nozky, tak proc ukazovat jen jednu!:-D

Vy jste fakt zabiják :)

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.1.13 18:44

@antees Ale já se nepovažuju za špatnou matku! Ta věta, že bych se měla dodatečně kát, byla myšlena ironicky, je mi líto, že jste to nepochopila.

Mylady2
12413 příspěvků 13.1.13 16:57

Prej je to modelka… Hmm já teda nevím;-)

real.blond
6690 příspěvků 13.1.13 17:40

@Mylady2 a co to podle Tebe teda je:-D

Mylady2
12413 příspěvků 13.1.13 17:42

@real.blond prodavačika z alberta:-)

real.blond
6690 příspěvků 13.1.13 17:56

@Mylady2 Ty jsi teda prisna! Chudak holka:-) ale muj ideal krasy taky neni..

saryvary
681 příspěvků 13.1.13 18:51
@Mylady2 píše:
Prej je to modelka… Hmm já teda nevím;-)

Z fotopátračky, ne? :-)

real.blond
6690 příspěvků 13.1.13 20:41

@Mylady2 co rikas ted? to je kost!

saryvary
681 příspěvků 13.1.13 21:08
@real.blond píše:
@Mylady2 co rikas ted? to je kost!

Tohle je přesně ten rozdíl mezi „modelkami“ a modelkami. Ta opravdová totiž vypadá dobře i na amatérské fotce :-)

real.blond
6690 příspěvků 13.1.13 21:14

@saryvary zrovna tohle asi neni amaterska fotka.. ale Candice vypada uzasne uplne vsude.. sakra!:-)

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.1.13 22:50

@real.blond No, to foto je docela dost upravované v PS. Navíc spíše ocením u „modelky“ reálnou fotku a vím, jak na to jsem. Znáte přeci Dave:)

http://www.youtube.com/watch?…

Letos dost viditelně Intimissimi „osekalo“ Alyssu Miller tak, že na velkých plakátech je to hodně vidět.

EDIT:Candice je reálná: jen ji upravil oba koutky úst, pravou lícní kost, solarizoval poprsí, zmenšil stehna a upravil tvar rozkroku, pravý loket špatně dotvaroval, břicho dostínoval, aby vypadalo plošší, jinak je to asi reál.

Příspěvek upraven 13.01.13 v 23:08

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek