Oplatí sa?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marypossa
7 příspěvků 8.12.11 03:53
Ahojte,
keďže som si už konečne zaobstarala obstojný, teplý vlnený kabát, potrebujem teraz niečo *pekné, štýlové, proste niečo pre potechu oka :). *Teda, nezáleží (až tak) na zahrievacej schopnosti. Tento kabát sa mi neskutočne páči, iba si nie som istá tým zložením - 65% polyester, 22% akryl, 10% viskóza, 3% vlna. No úprimne, nič moc. A cena je približne 58 eur, neviem koľko je to českých korún. Tak neviem, kúpili by ste ho? Bude sa látka žmolkovať a robiť nejaké zákernosti? Ďakujem za radu!

Reakce:
Marypossa
7 příspěvků 8.12.11 03:54
http://www.urbanoutfitters.com/…ctdetail.jsp?…**=&sortby=&id=23064934&parentid=W_OUTERWEAR_COATS&sortProperties=+subCategoryPosition,+product.marketingPriority&navCount=15&navAction=jump&color=&pushId=W_OUTERWEAR_COATS&popId=W_OUTERWEAR&prepushId=&selectedProductSize=
Marypossa
7 příspěvků 8.12.11 03:59
Marypossa ha detto :

Marypossa
7 příspěvků 8.12.11 04:03

Vysvetlite mi niekto, preco neviem pridat link normalne? Ospravedlnujem sa za tie posty, ale nejako na to neviem prist :).

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.12.11 07:37

Já bohužel ten odkaz nevidím. Když tak to hod někam, kde se zkraují linky, jako třeba na tinyurl.com a potom hodíš sem v ygenerovaný zkrácený odkaz.

Marypossa
7 příspěvků 8.12.11 23:03
http://tinyurl.com/7cbdrjn

Dakujem, dufam ze to uz funguje.
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek