Pánská móda pro mladé - inpsirace, tipy

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
idp
133 příspěvků 3.3.14 12:08
Bender1
131 příspěvků 5.3.14 17:33

Kam si chodíte kupovat casual saka do tak cenové hladiny 4500 Kč? Třeba bavlněné nebo mix s lenem či vlna (ale to asi v létě by nemusela být moc dobrá volba). V H&M mají pěkné ale se záplatami, v Reserved je hrozná látka. Máte nějaký jiný tip? Už si nevím rady a ve Van Graafu už není ani takový výběr a nelíbí se mi moc.

Bylo by fajn si pořídit MTM sako za 9000, aby se nemuselo hledat ale :D

Díky předem za odpověď.

Mylady2
12413 příspěvků 5.3.14 19:47

@Bender1 v ZARA mají…cena do 3tis ale kvalita všelijaká. Lepší jich mít víc a nosit občas…jinak se velice rychle zničí.

Bender1
131 příspěvků 5.3.14 22:51

@Mylady2 Zaru jsem taky zkoušel ale materiály většinou takové, které moc přitahovaly prach a už v té prodejně vypadaly děsně… :-/

Dagbog
29 příspěvků 6.3.14 13:49

Vlna je na léto v pohodě, pokud je řídká, veškerá celulóza se po navlhnutí mačká. Zajímavě a našim poměrům přiměřeně šil ne tak dávno Koutný, ale začíná být fádní, prý se nic než nuda neprodává (do té míry že v Kotvě neměli ani modré obleky, a to mívali barevnou letní směsovinu). Jinak slušné preppy po Evropsku je Cortefiel, na saka a hlavně na OCBD košile. Steilman mi prijde dobrý, ale drahý a kvalita neni zjevná (ale je tam).

Šmoulínek
18 příspěvků 6.3.14 18:49

Můžete mi někdo píchnout? Shánim nějaký jarní oblečení, lehčí koženou bundu, totéž nějaké lehké neformální kožené boty, nějakej lehčí svetr a nějakej pěknej deštník, máte nějaké tipy kam se vydat v centru prahy? Ideálně něco co není v Plzni, pojedu asi vlakem tak počítám to projdu přes obchody na příkopě k paládiu a kolem.

Šmoulínek
18 příspěvků 7.3.14 16:35

Bijte mě ale připadá mi to hrozný :D a za 1500 ve slevě? aktuálně vidím na webu 2100 tolik nestojí ani košile z egyptské bavlny O. o

Bender1
131 příspěvků 7.3.14 18:51

@Dagbog Díky, podívám se :)

@Šmoulínek Bundy, viděl jsem ve Van Graafu dost kožených, tak se podívej. V Plzni se nesežene nic, maximálně deštník v Humanicu (který je zavřený, kvůli rekonstrukci) nebo v M&S, chce to více specifikovat, co od toho očekávat.

@terezblahova Pěkná reklama… Tohle nosí staří mládenci s partnerkou mladší než jejich dcera v těch Porsche, nemýlím se? :)) Asi jsem staromódní ale tohle se mi zdá přepískané :D

Valerius
9 příspěvků 7.3.14 20:50

@terezblahova Za tu cenu raději 2 košile. Klasickou jednobarevnou a nějakou co se hodí k džínám, barevnou kostkovanou. V tomhle směru souhlasím s @Bender1 co se košile týče.

@Šmoulínek Nevím o jakou Vám jde kvalitu, ale ucházející svetr, deštník, kožené boty, to vše se dá koupit i v Plzni. Já jsem z Prahy a moc rád nakupuji v Olympii když mám cestu kolem. Svetry z M&S mi přijdou kvalitní, resp. mě drží už několik sezón. A výběr z barev mají veliký. Ale jinak doporučuji nedržet se jen v centru pokud jedete vlakem. V dostupnosti metrem (15 min z Muzea o víkendu) jsou i Arkády Pankrác, kde je veliký výběr z obchodů.

Šmoulínek
18 příspěvků 8.3.14 00:16

Bezva, klidně mi pošlete přímo tipy na obchody, pražáci, jen tak pro představu půjdu pěšo do pánské pasáže cestou do Van Graafu a pak Céčkem do Arkád Pankrác tak kdybyste měli pocit že nějaký store nemohu minout tak prosím budu mít času dost..
Jak říkám především pro tu koženou bundu a boty, nebo kdyby byli třeba nějaký jarní věci za rozumný ceny..

mariannakatya
55 příspěvků 24.3.14 09:28

Jednoduche

Bender1
131 příspěvků 29.3.14 14:48

K těm sakům, co jsem psal skoro před měsíce, tak jsem nakonec sehnal v H&M - linen mix s bavlněnou podšívkou. Na 100% len si myslím, že ještě není čas, není úplné léto a chtělo by to asi ještě žehličku.

PS: Kýžený efekt se moc nedostavil. Stejně se v tom tak trochu potím, jako v tom s polyesterovou podšívkou :D

Bender1
131 příspěvků 17.8.14 14:19

Pomalu ale jistě začíná venku ochlazovat a pomalu přichází zimní období… Vím, že je trochu divné to řešit teď v srpnu :D

Chtěl bych se zeptat, kde tady zdejší pánové (či jejich drahé polovičky pro ně) si kupují kabáty a jaký typ? Pomalu se do obchodu dostávají jak podzimní tak zimní (podzimní přeskočím, stačí mi saka). Řeším opět tedy každoroční dilema. Minulý rok jsem tu už také psal o kabátech ale už mám trochu větší limit.

Už jsem docela bezradný, nejsem zrovna nejvyšší, takže asi si nemohu dovolit dvouřadá typu trench coat a až po kolena, která mě hrozně zkracují a vypadám v tom jak hobit.

Díval jsem se ve Van Graafu, u Bosse mají na stránkách pěkné fotky kabátů ale v reálu to vypadá poněkud hrozně na jejich cenu a nevím, které značky jsou prověřené a jsou v takové cenové hladině (kolem 10 tisíc) a vydrží na více než 2 sezóny. Rád nosím saka, takže by bylo dobře, kdyby to nebylo slim-fit, abych se do nich vešel i s nimi :)

Budu rád, když mi poradíte, kam bych se měl jít podívat :)

idp
133 příspěvků 17.8.14 23:49

@Bender1 Já čekám, až budou mít více kabátů tady http://www.elganso.com/…n/coats.html. Objevil jsem jejich obchod loni v Barceloně a líbilo se mi tam skoro všechno :-) Vyzkoušet je ale budu muset zajet za hranice, tady se El Ganso ještě neprodává.

V Praze bych byl taky rád za další tipy.

Bender1
131 příspěvků 15.9.14 20:28

V H&M mají pěkný chesterfield kabát v modré barvě za 3999 (Příkopy). Mně je moc dlouhý :) Hledám teď podobný střih a nějak do půlky kolene max. a nic nenacházím…

Bender1
131 příspěvků 30.9.14 21:08

Chlapi (případně slečny a dámy :)), kde prosím Vás kupujete chino kalhoty v regular nebo straight fit? Teď budu shánět a nějak si nevím rady, v Espritu jsou slim, do kterých se nevejdu, v H&M taky a nevím, zda poputoval pro kalhoty do TH nebo GANT či jiného obchodu. Budu rád, když mi poradíte :) Nějak bych nerad za 1 kalhoty musel dávat velkou částku ale…

idp
133 příspěvků 1.10.14 14:46

V USA jsem nakoupil v Banana republic, dobrá kvalita a dobré ceny. Mají i e-shop se zasíláním do CZ na http://bananarepublic.gap.eu/, ale nevím, jak to vychází cenově tam. Jinak neporadím :-(

Bender1
131 příspěvků 1.10.14 14:51

@idp Díky za tip ale byl jsem u nich v shopu na Champs-Elysée před pár měsíci a nic moc výběr ani jsem nevyzkoušel. Chtělo by to něco, kde bych mohl vyzkoušet. Budu rád, jestli máte někdo zkušenosti třeba s klidně dražšími, hlavně bych právě potřeboval ty straight nebo regular fit, sehnat slim fit se sežene všude no :/ Budu rád třeba i za zkušenosti s kalhotama od Tommyho Hilfigera nebo GANT (i když cenově dle propočtů v e-shopu to stojí přes 3 tisíce…). Denim nemám moc v oblibě a tak nějak hledám teď jinou variantu :)

Bender1
131 příspěvků 4.11.14 20:31

Nakonec kalhoty v Mangu :)

Tak jak to vypadá s Vámi, pánové, máte už věci na zimu? :)

idp
133 příspěvků 5.11.14 15:35

Ne. Potřeboval bych zimní kabát (kratší) případně něco jako ten chesterfield výše… Máte někdo tipy?

Mylady2
12413 příspěvků 10.11.14 10:31

Šla jsem kolem obchodu Blažek. No a protože mne zaujal Mareš :-D vlezla jsem dovnitř že se teda mrknu co vymysleli. (Vždy jsem je měla za takový OP Prostějov…tedy hrůza)
No ale byla jsem trochu překvapená :-) myslím že v rámci konfekce se dalo něco najít. Hezký blazer jsem muži vzala… Docela trendy střih a detaily. Příjemná cena i materiál.
Myslím, že doporučení hodné.

idp
133 příspěvků 10.11.14 14:14

@Mylady2 To jste mu koupila bez zkoušení? :-)

Bender1
131 příspěvků 23.11.14 20:30

Nevíte, kde teď prodávají pěkné holdall tašky? Nejlépe do 2 tisíc, minulý rok jsem sehnal ale pro tento rok už je mi moc velký na denní potřeby a potřeboval bych něco menšího :)

Chamonix
650 příspěvků 23.11.14 21:34

@Bender1
nevím, jestli je to přesně ono, dávala jsem odkaz na dárky pro muže, tam chtěl raskolnikov weekender
http://www.sara-jbc.cz/…0-65-cm.html

edit: jsem si vygůglila, že holdall a weekender bags jsou totéž - aspoň podle obrázků

Bender1
131 příspěvků 23.11.14 22:01

@Chamonix Wow, děkuju :) Vypadají pěkně, byl bych ale ještě rád, kdyby bylo někde v kamenném obchodě, abych to mohl obhlédnout.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek