Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (6546) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Reklama

Reklama

marikahr
664 příspěvků 12.08.18 18:27

@Lizbeth asi to ma z anglictiny: I would like to inform you…
Ale ako by to mohlo byť povedané lepšie? Hmm
Počúvajte sem, rozišiel som sa so ženou..? :-P

Lizbeth
396 příspěvků 12.08.18 18:30

Třeba : Chci vám oznámit..chtěl bych vás informovat..
Mě to přišlo fakt až takové úlevné, že to jako konečně může říct..

BeKaa
290 příspěvků 12.08.18 18:43

@Lizbeth Třeba to úleva byla… jak to mezi sebou mají, ví jen oni dva, já jen nedovedu pochopit, že co se to provalilo, poskytuje Lucie Vondráčková rozhovory, je „náhodou“ vyfocená, jak jede k rodičům, jde si hrát s dětmi atd.
Má to zapotřebí?

giuliettka
1891 příspěvků 12.08.18 18:54
@BeKaa píše:
Má to zapotřebí?

No vzhľadom na to, čo o nej píše bulvár, tak má. Blíži sa zlatý slávik a súcit tiahne. Potrebuje zo seba urobiť chudinku, ktorú opustil manžel a nie semetriku od ktorej zdrhol, aby si zahránil holý život. :-D
Ptáte se, proč už s Luckou Vondráčkovou (38) nemohl být? Tak vám to povíme. Tomáš Plekanec je opravdu hodný kluk. Je férový, má dobré srdce, je to pohodář. V kabině se o něm dokonce říká, že na hokejistu je až moc hodný. Tichý kluk, který se do žádných lumpáren nikdy nepouštěl. Když šli kluci po zápase lovit holky, on jel domů. Takový je Pleky. A Lucie Vondráčková? Ta má a vždy měla pověst náladové rozmazlené semetriky. Podle hlasů z jejího okolí se jedná o ženu, která nikdy není spokojená s tím, co má a pořád chce něco více. Pleky to zkoušel snášet hodně dlouho. Teď už to prostě ale nešlo… A šušká se, že nehezkou roli sehráli také rodiče Lucie Vondráčkové. Také s těmi je prý hodně těžké vyjít.

PanenkaMalenka
74 příspěvků 12.08.18 19:08

Tak tohle jsem nečetla, ale něco takového jsem si myslela. Vždycky mi připadala jak protekční ukňouraná frfňa. Ukňouraná jako že ten zpěv.

giuliettka
1891 příspěvků 12.08.18 21:43
@Lizbeth píše:
To nevím,proč je shrbená..ale nechápu ty ody, jak jí to sluší a že je krásná..krásná tedy objektivně je, ale na fotkách z poslední doby vypadá naprosto ztrhaně, unaveně a vyžile.

Objektívne? No lebo fotošop. :-D

Atlacoya
2535 příspěvků 13.08.18 08:50

K těm nebeským celebritám - sex v manželství přece není hřích, čili pro Marii nebylo překážkou, že byla počata obyčejně lidsky. S Ježíškem je to jiné, protože je přece Boží syn. Asi by pro pánaboha nebyl problém se do něčeho převtělit a Marii svést, ale asi bylo třeba se odlišit od starověkých bohů (myslím boha Dia, který se ženami obcoval v různých podobách) tak to proběhlo bez fyzických aktivit.

isko
1075 příspěvků 13.08.18 09:12

@Atlacoya
No jo, ale když někoho svedete, tak to je hřích - toho svůdce i toho svedeného. V tom židovském konceptu by to asi neprošlo samo o sobě, neřkuli ještě jako odkaz na Dia a zlatý déšť.

Temperance
881 příspěvků 13.08.18 09:27

@isko Však taky, kdyby si ji Josef nevzal těhotnou, byla by ukamenovaná.

giuliettka
1891 příspěvků 13.08.18 09:38
@Temperance píše:
@isko Však taky, kdyby si ji Josef nevzal těhotnou, byla by ukamenovaná.

Naozaj?

Temperance
881 příspěvků 13.08.18 09:49

@giuliettka Svobodná matka ve starozákonním Izraeli = cizoložnice.

ajatar
620 příspěvků 13.08.18 09:58
@giuliettka píše:
Objektívne? No lebo fotošop. :-D

To je teda dokaz jak noha, na takejto fotke by vyzeral hrozne kazdy… este s pormi zvyraznenymi filtrom.

giuliettka
1891 příspěvků 13.08.18 10:24
@ajatar píše:
To je teda dokaz jak noha, na takejto fotke by vyzeral hrozne kazdy… este s pormi zvyraznenymi filtrom.

No zrovna ona je tak nejak známa kilom makeupu a žiadnou krásou bez neho.

giuliettka
1891 příspěvků 13.08.18 10:26

@ajatar A mimochodom ona sa tým ani netají.

rozmlsaná
366 příspěvků 13.08.18 10:56
@giuliettka píše:
A Lucie Vondráčková? Ta má a vždy měla pověst náladové rozmazlené semetriky. Podle hlasů z jejího okolí se jedná o ženu, která nikdy není spokojená s tím, co má a pořád chce něco více. Pleky to zkoušel snášet hodně dlouho…
To jste někde opsala, nebo je to váš názor? Vypadá to že jste v té Kanadě žila s nima :)

giuliettka
1891 příspěvků 13.08.18 11:03

@rozmlsaná V pokoji pro hosty. :-D
Mám to tuším z Blesku. A nepísala som, že si to myslím ja, len že chápem Lucii, že se necháva „náhodne“ nafotiť po takýchto článkoch. :-)

rozmlsaná
366 příspěvků 13.08.18 11:18

@giuliettka V každém případě je teď více sledovanou osobou. Většina fotek je ale přebraných z instagramu. A to že na nich vypadá že se baví ona zdůvodnila tím, že je teď pro ní důležité aby její kluci byli v pohodě a aby se hodně smáli. Jako máma bych se o to snažila taky. Jen by mně u toho nikdo nešmíroval.

misionářka
252 příspěvků 13.08.18 14:30

@marikahr Spíše I regret to inform…

Temperance
881 příspěvků 13.08.18 14:34

@misionářka Nebo prostě I have to inform you…

rozmlsaná
366 příspěvků 13.08.18 15:05

No bylo to takové chlapske a neohrabané. Asi to s nikým nekonzultoval.

laislabonita
96 příspěvků 13.08.18 17:21

@rozmlsaná me spis zarazi, ze to vubec takhle sdelil. Jako nevlastnik fb ani instagramu si nedokazu predstavit, ze bych takovou informaci chtela sdilet. Ale jsem v tom staromodni a soukromi si hlidam. Nedavno mi psal spoluzak ze zakladky, ze o me nic nevi a jestli mu neposlu fotku…coz mi prislo trochu zvlastni po 14 letech co jsme se nevideli. Ale asi to je v dnesni dobe normalni :-D

benyka
6304 příspěvků 13.08.18 18:16

@laislabonita To není tak špatný nápad. Aspoň budete připraveni na setkání a nestane se vám, jako se to stalo naposledy mně, že jsem šokovala spolužáky šedivými vlasy, protože jsem se v mezidobí přestala barvit. :-)

bluuudicka
1037 příspěvků 13.08.18 18:52

To s tím „rád bych vás informoval (o něčem negativním)“ je podobný nešvar, jako „díky zemětřesení zahynulo XY osob“… Obávám se, že to jen tak nezmizí…

Dalmitka
1514 příspěvků 13.08.18 18:59
@PanenkaMalenka píše:
Tak tohle jsem nečetla, ale něco takového jsem si myslela. Vždycky mi připadala jak https://www.modnipeklo.cz/…kovani/1793/?…ní ukňouraná frfňa. Ukňouraná jako že ten zpěv.
Neviem si vybaviť jednu jej pesničku /asi chvalabohu/, ako herečka - bez talentu, nevierohodná, výzor - tuctovka; čo ma najviac irituje - jej prejav a správanie ako 14-ročnej naivnej dievčinky; takže ten váš popis vlastne vcelku sedí.
Neviem si vybaviť jednu jej pesničku /asi chvalabohu/, ako herečka - bez talentu, nevierohodná, výzor - tuctovka; čo ma najviac irituje - jej prejav a správanie ako 14-ročnej naivnej dievčinky; takže ten váš popis
@PanenkaMalenka píše:
Tak tohle jsem nečetla, ale něco takového jsem si myslela. Vždycky mi připadala jak protekční ukňouraná frfňa. Ukňouraná jako že ten zpěv.

Dalmitka
1514 příspěvků 13.08.18 19:01

Pardon,nejak sa to zdvojilo :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2258 2259 2260 2261 2262 2263 2264 2265 2266 2267 2268 2284 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Ralph Lauren oslavil neskutečných 50 let v módní branži

Ralph Lauren na newyorském týdnu módy oslavil 50. výročí svého... Celý článek

Reklama

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Dobročinné secondhandy: Dobrý skutek, nebo past?

Autor: Monika

Pomáhat oblečením – to zní jako spojení příjemného s užitečným. Tak... Celý článek

Reklama