Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (6740) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Matmys
2100 příspěvků 21.01.19 11:32

@Lizbeth
No, paní F. si prostě nevidí do huby.
„Prezentace buranství“ … to je přesně nálepka, která se hodí na ni.

sirena007
1094 příspěvků 21.01.19 12:18

@Lizbeth Já bych chtěla vidět, co měla na sobě Františka (bez ironie). A doufám, že sundala z hlavy tu vrtulku, co má na fotce u článku…

julie74
2845 příspěvků 21.01.19 12:24
@sirena007 píše:
@Lizbeth Já bych chtěla vidět, co měla na sobě Františka (bez ironie). A doufám, že sundala z hlavy tu vrtulku, co má na fotce u článku…

Nemyslím že ji sundavá, když to vypadá že by mohla být vyfocena.

Paris1789
3319 příspěvků 21.01.19 12:34

Přemýšlela jsem nad těmi plesy, vlastně mne nenapadá žádný důvod, proč na ně chodit, však je to zábava z 18. století nebo ze kdy? Na koni už taky nejezdíme, nepíšeme husím brkem, tak holt na plesy chodíme jako na jinou zábavu, eklekticky odění. V krystalické formě se ony staly zábavou snobských majetných podivínů, jako třeba koňské pólo nebo fregata.
Připomínám, že když začali první odvážlivci tančit valčík, považovalo se to za skandální chování, neboť nebylo zvykem, aby se tančící k sobě takto tiskli. Dnes je to prostě veteš, tedy v tom podání, jak se prezentuje u nás. Proč by vlastně nemohla mládež místo maturitního plesu mít maturitní diskotéku? Však ty párty hadry jsou taky drahé a blejskavé a mládež k nim má jistě vřelejší vztah, než k nějakým róbám a smokingům, které si na sebe drtivá většina z nich už stejně nikdy neobleče.
Představa, že naženete rodinky většinou střední třídy do jednoho sálu a ony vám tam předvedou výcuc z kultury 19. století, je stejně hloupá, jako chtít po nich, aby všichni mrskali integrály z hlavy. Jo, ve škole se to učí, ale s malým účinkem a zabývají se tím jen ti, kteří opravdu chtějí.
Nechápu to staromilské skuhrání. Tanec mne samotnou baví, ale tohle me fakt neláká. Navíc je mládež většino brzy pod vlivem, a rodiče mohou být jen rádi, že alkoholu. Nechme je dělat, co je baví, oni to vědí nejlíp sami.

Pocit chladu
127 příspěvků 21.01.19 13:06

@Paris1789 to sa podla vas tyka iba maturitnych plesov ci vsetkych?
lebo ak plati ta druha varianta, tak je to najdebilnejsi prispevok co som tu za dlhu dobu citala

Paris1789
3319 příspěvků 21.01.19 13:12
@Pocit chladu píše:
tak je to najdebilnejsi prispevok co som tu za dlhu dobu citala

Hele, nech si od cesty ty nadávky, fakt se mi to nelíbí. Nebudu ti odpovídat ani na tebe reagovat.

Pirek
7059 příspěvků 21.01.19 13:21

@Paris1789
Zlaté vesnické candrbály, ty si nikdy na nic nehrály.

Uživatel je onlineBeKaa
378 příspěvků 21.01.19 13:49

@Paris1789 Hodně záleží i na samotném ročníku… my jsme si odhlasovali, že si maturitní ples chceme užít sami a bylo to bezva. Jasně jsme si určili dresscode, místo a program.
Přišli se za námi podívat pozvaní profesoři a i jim se líbilo, jak jsme to pojali. Bylo to přirozené, přátelské a milé.
A to se to odehrálo před 17 lety…

z_dediny
1104 příspěvků 21.01.19 14:09

@BeKaa My jsme maturitní ples neměli. U nás na maloměstě se to nedělalo a nevím, jestli se to dělalo ve velkoměstě. Je to už děsivě dávno. Měli jsme stužkovací večírek jen pro naši třídu a jen s našimi kantory. Byl to fajn mejdan až do rána bílého. Škola ale každoročně pořádala školní ples. Ten byl taky příjemný. Františka by ho určitě zepsula. Naše šaty nebyly z vyhlášených salonů a už vůbec ne z dokonalých látek, což je podle ní ten nehorší poklesek, jakého se může kdokoliv dopustit. I tak jsme si užili jak standardních tanců, tak těch, při nichž rodiče nevěřícně kroutili hlavou. Být mladý je skvělé i v neskvělých dobách.

Paris1789
3319 příspěvků 21.01.19 14:28

Je docela vtipné, jak si tady u nás lidi hrajou na plesích na honoraci, zatímco ta skutečná tráví zimu na Bali nebo na Floridě :-) a má na sobě toho co nejmíň

Gorilka
1035 příspěvků 21.01.19 14:37

Jak to tak čtu, tak většina přispěvovatelek nerozumí psanému textu. Na druhou stranu je pravda, že to FČ píše poněkud květnatě.

Áno, v celku s FČ souhlasím.

BTW, je charita a charita.

Uživatel je onlineBeKaa
378 příspěvků 21.01.19 15:48

@Paris1789 No jestli jsou naše celebrity honorace, tak to potěš :-) Ale vlastně nevím, kdo by se tou honorací měl nazývat… Velmi movití lidé z mého okolí tráví zimní dovolenou v Alpách, ale taky nevím jestli jsou oni honorace.

Jessa Madrin
95 příspěvků 21.01.19 20:27
@Paris1789 píše:
Přemýšlela jsem nad těmi plesy, vlastně mne nenapadá žádný důvod, proč na ně chodit, však je to zábava z 18. století nebo ze kdy? Na koni už taky nejezdíme, nepíšeme husím brkem, tak holt na plesy chodíme jako na jinou zábavu, eklekticky odění. V krystalické formě…

Na koni jezdí spousta lidí. A brkem píšu třeba já… a několik mých kamarádů. (ale uznávám, nejsme zrovna typičtí třicátníci)

andulka01
1372 příspěvků 23.01.19 13:29

@Paris1789 „V krystalické formě se ony staly zábavou snobských majetných podivínů, jako třeba koňské pólo nebo fregata.“

Prosím o vysvětlení jak se movití snobi zabývají fregatou.

A pokud jste myslela jachetní regatu, tedy závoděním na plachetnicích, fakt to není sport jen pro snoby. Hodně mých přátel na regaty jezdí několikrát ročně - jsou to úplně normální živnostníci, řemeslníci nebo majitelé nijak významných firem.
Takže bacha na používání cizích termitů, když už píšete tak ostré odsudky. Ono to pak dělá takový provinční dojem…

Paris1789
3319 příspěvků 23.01.19 13:52

omg, potrefené husy se ozvaly.
Mně je úplně jedno, co si děláte ve svém volném čase, jsou lidi, co mají ve sklepě mučírnu a uchylují se tam po každém firemní poradě, já jim to přeju.
Prosím ještě nějakou hráčku koňského póla, aby se přihlásila, nechť to máme kompletní.

pavka_l
866 příspěvků 23.01.19 13:57

@Gorilka Některé přispěvatelky možná nerozumí psanému textu, některé zase neumí psát ;-)

andulka01
1372 příspěvků 23.01.19 14:02

@Paris1789 Když mám na něco vyhrocený negativní názor, bylo by dobré se ujistit, že vím o čem mluvím (abych nevypadala jako blbec). Toť vše.

jen pro pořádek, berte to jako dovzdělání pro příští diskuse
Fregata: https://cs.wikipedia.org/wiki/Fregata
Regata: https://cs.wikipedia.org/wiki/Regata

Paris1789
3319 příspěvků 23.01.19 14:18

@andulka01
chápu, že toužíte po pochvale, jak hezky dáváte pozor. Inu, chválím vás!
Jistě jste měla samé jedničky a paní učitelce i rodičům dělala jen radost. A to vám zůstalo.
A proto má vás každý rád.

Paris1789
3319 příspěvků 23.01.19 14:19
@pavka_l píše:
@Gorilka Některé přispěvatelky možná nerozumí psanému textu, některé zase neumí psát ;-)

Tady neumí psát nikdo, co odešla Ada, takže jste tady mezi svými :-)

Lála_druhá
471 příspěvků 23.01.19 14:30
@z_dediny píše:
My jsme maturitní ples neměli. U nás na maloměstě se to nedělalo a nevím, jestli se to dělalo ve velkoměstě. Je to už děsivě dávno. Měli jsme stužkovací večírek jen pro naši třídu a jen s našimi kantory. Byl to fajn mejdan až do rána bílého. Škola ale každoročně pořádala školní ples.

U nás je to takhle dodneška (jihovýchodní Morava, střední školy okresních měst). Stužkovací večírek - každá třída svůj (leda by se dvě domluvily společně), jen studenti dané třídy a pozvaní kantoři, bývá už na podzim (říjen - listopad). Něco jiného ples školy, ten mají organizačně na starosti studenti předposledního ročníku, lístek si může teoreticky koupit každý, maturanty nijak nerozeznáte, pokud je osobně neznáte. (Hodnocení šatů teď pominu, i když je pravda, že většina přítomných dresscode obvykle splňuje).
Proto moc tu kulturu a tradici maturitních plesů nepobírám…

Pirek
7059 příspěvků 23.01.19 14:40

Vzhledem k vývoji klimatu a stavu planety se regaty budou dále demokratizovat, kdežto z lyžování bude zábava pro horních 10 000 (10 000 z globálního, ne státního hlediska).

Paris1789
3319 příspěvků 23.01.19 14:50

@Pirek
prosím tě a jak to bude s fregatami? Budou strážit naše hranice, až stoupne hladina oceánů?

andulka01
1372 příspěvků 23.01.19 14:59

@Paris1789 A jejda :-) madam kope okolo sebe :-) hele chybky se stávají i v lepších rodinách, dokonce i v těch, kde provozují ty snobské zábavy jako nedejbože koně, jachting nebo třeba tenis, no.

Paris1789
3319 příspěvků 23.01.19 15:00

@Pirek
Lyžování zůstane na svém, akorát se občani/poddaní ze zemí bez sněhu přesunou na interiérové sjezdovky, stejně jako se plavci přesunuli do bazénů.

Paris1789
3319 příspěvků 23.01.19 15:01

@andulka01
vy mne vůbec nechápete, já vám ten triumf přeji, patrně to zažíváte velice zřídka, tak mne může jen těšit, že jste jej zažila díky mně.

Stránka:  « Předchozí 1 2306 2307 2308 2309 2310 2311 2312 2313 2314 2315 2316 2341 Další »
Váš příspěvek

V kinech běží dokument o Vivienne Westwood

Westwood: Punk. Idol Activist je název nového dokumentu, který... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Shopping v cizině: Jak se obléknout za západní valuty

Autor: Matouš

Vyrážíte na nákupy do Primarku nebo si z každé dovolené přivezete... Celý článek