Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (7074) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
VeronikK
1149 příspěvků 19.5.19 08:57

@giuliettka spoustu žen má komplexy z hubených lýtek. Nemají tvar a nevynikne štíhlý kotník :-) A upřímně, nohy jako hůlky zvlášť pěkné nejsou, i když by se tak podle přehlídkových mol mohlo zdát…

giuliettka
4470 příspěvků 19.5.19 09:08
@VeronikK píše:
A upřímně, nohy jako hůlky zvlášť pěkné nejsou, i když by se tak podle přehlídkových mol mohlo zdát…

Blížia sa mi narodeniny, fakt som uvažovala o plastike (na retuš na fotke kašlem, nemožem predsa sebou nosiť vyretušované foto a ukazovať ho ľudom čo stretnem, že aha takto krásne vyzerám) ale čoraz viac som presvedčená, že si plastiku nedám a že každý je krásny taký ako je. Už si to myslím aj o tých xl, aj o tých s americkou veľkosťou nula. Zatiaľ som nedošla k tolerancii morbídnej obezity, ale ktohovie možno pri ďalšom jubileu to dám. :-D
Ale mám kámošku s nožkami ako plastové slamky a tá má v 45 rokoch 53 kg na výšku 175, ale tá je tak zaujímavá, krásna, upravená, že to že ma nožky štíhle som zistila až po 20 rokoch čo ju poznám. Ona nohy neriešila a nikto okolo nej tiež nie. :-D
Takže už viem, že ak na to čo považujeme na sebe za nepekné neupozorníme, tak nikto si to ani nevšimne, alebo to považuje za prednosť. :-D

Lizbeth
954 příspěvků 19.5.19 10:25

Tak to by ale na revanš měli vyrábět i zeštíhlovací stahovací prádlo na lýtka jinak nehraju :)
Já jsem také čím dál tím víc tolerantní a to hlavně sama k sobě.

giuliettka
4470 příspěvků 19.5.19 10:30
@Lizbeth píše:

Ja som sama k sebe čoraz prísnejšia. Na staré kolená som sa dala na jógu, cpem sa zeleninou, patlám na seba všetko čo má na sebe 40+ a čakám kedy sa ráno zobudím a dopadnem jak Stela Zázvorková vo filme Čož takhle dát si špenát. :-D

VeronikK
1149 příspěvků 19.5.19 10:32

@giuliettka vystihla jste to přesně :-) jenže často jsou lidé tolerantní k ostatním a k sobě ne…

Lizbeth
954 příspěvků 19.5.19 11:30

@giuliettka
Se přiznám že mám záchvatovitě ve vlnách ataky nákupu kosmetiky ( hlavně dekorativní), abych následně seznala, že je to horší než to jak to bylo před tím a pokorně se vracím ke starým dobrým praktikám :)
Ohledně životního stylu jsem si už po třicítce upřímně sama sobě přiznala, že sportovat, hlídat si životosprávu a dělat pro sebe to nej nebudu, na to jsem příliš jiná - rozuměj, byla by to ode mě oběť, nejsem sportovní typ spíš kavárenský :)
Ale zjistila jsem, že když přestanu řešit postavu a kila, tak nepřibírám a cítím se dobře..takže to asi pro mě bude cesta.
Pořád se chlácholím tím, že nepiju, nekouřím, nepiju slazené nápoje a nepřežírám se a v práci fyz. makám a to holt musí stačit, víc po mě nikdo ( ani já ) nemůže chtít.

Pozorovatel
602 příspěvků 19.5.19 11:50

@giuliettka tak nalepovací lýtka nepotřebuju, přidala bych se spíš k @Lizbeth . Ale už koukám na nabídky maxi šatů, začly mi teď vykukovat křečové žíly na jedný noze (respektive nejsou vidět, ale mám „těžkou nohu“, díky mami, díky babi) a už teď mám pocit, že bez kompresních punčoch bude léto v práci na houby a s nima vcelku neestetické.
Nějaký tip na neviditelné kompresní punčochy?

barvinok
651 příspěvků 19.5.19 16:06
@Lizbeth píše:
Tak to by ale na revanš měli vyrábět i zeštíhlovací stahovací prádlo na lýtka jinak nehraju :)

@Pozorovatel

Ale zoštíhľovacie pančuchy na lýtka existujú, v poslednom čase na mňa z nejakého dôvodu vyskakuje reklama na čosi také. Na pohľad obyčajné silonky, ale ako prezentujú fotky, keď sa do nich vystrihne dierka, vyvalí sa z nej tuk z lýtka. Akože tak veľmi to zoštíhľuje. Neviem ako to lepšie popísať, je to komické.

giuliettka
4470 příspěvků 19.5.19 18:57

Priznávam, že ma outfit na prechádzku s kočiarom rozosmial. :-D

benyka
7473 příspěvků 19.5.19 19:04

@giuliettka Závidím, že jí neteče mlíko. (Teda pardon, jestli to někomu přijde vulgární.)

giuliettka
4470 příspěvků 19.5.19 19:15

@benyka a nedonosila toho Psalma náhradná matka? :-D

benyka
7473 příspěvků 19.5.19 19:46

@giuliettka Určitě. Jako asi všechny ostatní. :-) (Ale to jsem si včera přečetla čirou náhodou při videu o těch šatičkách, do kterých ji nacpávali málem lžicí na boty - měly by si na ní smlsnout naše „správné podprsenky“.)

VeronikK
1149 příspěvků 19.5.19 19:55

@benyka @giuliettka ne všechny ale dvě poslední měly náhradní matku. Ale prý se dá někdy rozkojit i tak… Tak třeba to je prostě praktický kojící model :-)

Porkpiehat
1235 příspěvků 19.5.19 20:17

@giuliettka Já chci mít také po čtyřech dětech (i těch náhradních) tak pevná prsa… ach, to se tak někdo má :-D

MorusRubra
679 příspěvků 20.5.19 16:13

@Porkpiehat Tak si je kupte.

giuliettka
4470 příspěvků 20.5.19 21:01

Buď nemá Brigitte doma zrkadlo, alebo je to fakt paruka. :-D

giuliettka
4470 příspěvků 20.5.19 21:06

Jak sa jej za dva dni podarilo tak predlžiť ofinu? 

https://media.ouest-france.fr/…marquees.jpg?…

giuliettka
4470 příspěvků 20.5.19 21:11

A zaujímalo by ma, kto píše v Blesku hodnotenie. Vraj má Brigitte krajšie nohy a zatienila aj princeznú Mary. Mne tá Mary pripadá oblečená lepšie a krajšie.

giuliettka
4470 příspěvků 20.5.19 21:17

A jednu s aktuálnejšou parukou, nech ma zase nezdrbú. :-D

marikahr
966 příspěvků 20.5.19 22:37

@giuliettka kto je ta dama vlavo na poslednej fotke?
ten ohoz sa mi paci

marikahr
966 příspěvků 20.5.19 22:38

@giuliettka na tej poslednej aj Brigitte vyzera dobre, teda v ramci moznosti
hlavne ked si neda mini ;-)

Atlacoya
2713 příspěvků 21.5.19 09:19
@giuliettka píše:
A zaujímalo by ma, kto píše v Blesku hodnotenie. Vraj má Brigitte krajšie nohy a zatienila aj princeznú Mary.

jestli to psala Františka, tak je to jasné - má podobnou postavu jako Brigitte a tak jí nadržuje.

bao-baba
408 příspěvků 21.5.19 09:50
@giuliettka píše:
A jednu s aktuálnejšou parukou, nech ma zase nezdrbú. :-D

Ty šaty, které má B. na sobě jsou nádherné

InSanity
192 příspěvků 21.5.19 11:06

@marikahr to budeJordanska kralovna Rania

Judy24
951 příspěvků 21.5.19 11:58
@giuliettka píše:
Buď nemá Brigitte doma zrkadlo, alebo je to fakt paruka. :-D

Nic proti paruce, ale to nemá francouzská první dáma na nějakou fakt dobrou paruku?
Nedávno jsem viděla film s Anne Hathaway a až po shlédnutí jsem zjistila, že měla v celém filmu paruku, protože mě to vůbec nenapadlo.

Stránka:  « Předchozí 1 2347 2348 2349 2350 2351 2352 2353 2354 2355 2356 2357 2443 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek