Podzim 2012

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.8.12 21:38

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 13:49

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.8.12 21:53

Barevné punčochy s inspirací v gothic stylu. nesleduju módní přehlídky, tak nemám ani páru, co se bude skutečně nosit na podzim. Mě však už slušně dlouhou dobu (tak pět let) lákají pořídit si opravdu široké kalhoty, jako jsou tuty kalhoty od AMOK doplnit to trikem bez rukávu s výstřihem do V, k tomu si dát přívěšek s drakem, pěkně si vyčesat vlasy nahoru a ozdobit si je něčím zvláštním, třeba šátkem, nebo zajímavou gumičkou. To tričko bych zastrkala do kalhot a vzala si rudej pásek a jako boty jedině ty moje Sharky. Na chladnější dny to vidím na jednoduché přilehlé sáčko, nebo jednoduchej šedej pulovr. Pokud bude foukat vítr, tak doplním velikánskou obrovskou šálou, kterou ledabyle přehodím kolem krku.
Myslím, že s ohledem na mojí postavu bude výsledek takovej, že mě to smrskne ještě víc, ale že jsem malá mi nevadí. Zdejším se to líbit nebude, ale po něčem podobném moje dušička přímo touží a dokud mám práci, nemám žádné závazky a jsem mladá, tak do toho pudu… A to se vám pak pochlubím, jaká budu kočka :)))

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.8.12 10:58

@seznam.mih prečo by sa to zdejším nepáčilo? Už ste rovnaká ako razorblade. Presvedčená, že všetci tu sú nadšenci Stepfordských paničiek a svoj zlý outfit zvalia na iný vkus. :-) Ja si to viem predstaviť akurát bez toho saka. So šedým hrubším svetrom kľudne. Ak tie nohavice chcete, choďte do toho. A skúste vymyslieť zvyšok oblečenia tak, aby to bolo ako celok fajn. :-)

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.8.12 11:24

@gulietta Všichni ne, ale většina tu je zaměřená na eleganci a na zdůraznění ženskosti.

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.8.12 11:42

@seznam.mih ale kdeže. Zoberte si koľko približne je „zelených“ u fotiek. 50? A koľko ľudí ma na FB modne peklo? 10000. Takže tých 50 čo dá plus a tých 15 čo to okomentujú nie je väčšina. :-) Akurát, že tie čo sú elegantno-ženské majú väčšiu odvahu vložiť tu svoje foto. :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek