Podzim 2016

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Karja
4837 příspěvků 5.9.16 19:51
Podzim 2016

Co kdybychom si připravily nějaké podzimní outfity? Podzim je jedno z mých nejoblíbenějších ročních období (jedno ze tří oblíbených), líbí se mi podzimní móda, jenže jsem hrozné dřevo a bez inspirace se nikdy nikam nepohnu. Každý rok si chci koupit nějaký pléd/pončo/kabátek. Už jsem byla obhlédnout obchody a hrůza, barvy vyblité, svetry vytahané nebo jak od babi ze skříně. Ocením každý tip na obchod, model, kombinaci:-).

Reakce:
Bjeta
129 příspěvků 5.9.16 20:50

Mě zaujalo svetropončo v Lindexu. A to i na omak. Navíc mají takové pěkné podzimní barvy.

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.9.16 21:20

Já už se zásobila- dvoje šaty Gant- konečně mají příčetnou délku!, 3 pruhovaná trika- doufám, že pruhy hned tak nevyjdou z mody, černé triko Marc Cain a 2 košile. Jo a antracitový kabát Gant. Tedy já bych řekla šedý, ale prodavačka říkala antracitový- asi to zní líp. :-)

verulenka
3336 příspěvků 5.9.16 21:22

@ionicera A kde je fotodokumentace? :-D

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.9.16 21:24

@verulenka Já to nějak nemůžu na stránkách gantu najít. Jenom jedny šaty, ale ty tam vypadají tak blbě, že je sem dávat nebudu. Ještě mrknu.

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.9.16 21:29

Tady je kabát- http://www.gant.com/…ng-coat/4546. Rukávy si nechávám prodloužit. Prý mají být kratší, aby koukalo triko, ale mně se to nelíbí.

verulenka
3336 příspěvků 5.9.16 21:30

@ionicera Škoda. Zvláště ten antracitový kabát musí být nádherný. Já jsem antracitový vlněný kabát měla naposledy před cca 15 lety z J.Crew, byl úžasný. Od té doby jsem narazila jen na černé, maximálně tmavě šedé.

verulenka
3336 příspěvků 5.9.16 21:32

@ionicera Děkuji za ukojení mé zvědavosti. Ten kabát je parádní! Užijte si ho.

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.9.16 21:34

@verulenka Díky. Ale také tu uvítám tipy na podzimní kombinace! Nějak jsem z toho v obchodech zmatená. :-)
Bude se nosit pudrová růžová- asi. Dost na ni narážím.

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 6.9.16 11:30

@Karja Asos to vidí jasně
(LOL)

Karja
4837 příspěvků 6.9.16 11:56

@Potrefenáhusa Takže mám jít do skříně ke svý babičce a mámě a sešít ty hadry dohromady a bude to 2016?:-D

Já chci jít na lov příští týden, až nebude takové teplo, snad už bude v obchodech i nějaké nové zboží. Zatím jsem se zběžně dívala po kotníkových botách na klínku a nic. Semišové podzimní kozačky sháním už tolik let, že letos jsou už definitivně z mody.

euridike
1339 příspěvků 6.9.16 12:01

Libi se mi tenhle kabat od Marks and Spencer, maji ho i v sede barve… (Ja vim, je to takova klasicka cerna nuda :).)

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.9.16 13:09

@Bjeta
Tak jsem se speciálně kvůli tomu svetroponču vypravila do Lindexu. Nic. :-((

VandaRybna
3713 příspěvků 6.9.16 13:11

Ach podzim, jako každé období je krásné, ale jak můžu vytáhnout svetr, kotníkové boty a pořádný tříčtrťák, konečně jsem to zase já.

Zamlouvá se mi letošní kolekce Pietro Filipi , ačkoliv jsem je onehdy strhala kvůli cenám, letos se nechám minimálně inspirovat.

Příspěvek upraven 06.09.16 v 13:17

goat
165 příspěvků 6.9.16 13:14

@SweetPotato Zkuste na jejich stránkách vyhledat prodejnu, ve které ho mají. Našla jsem Letňany, Smíchov, Zličín.

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 6.9.16 13:46

@Karja mango to vidí podobně s tou skříní…když už mi dneska choděj ty reklamní mejly co že je to teda letos in…

kocoureksuggy
499 příspěvků 6.9.16 21:03

@Potrefenáhusa
Ježíš, v tomhle chodila moje sestra do školky a já měla růžový :-D

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.9.16 21:08

@kocoureksuggy Růžový jsem si kupovala v Topu a byla jsem jak růžovej medvěd.

kocoureksuggy
499 příspěvků 6.9.16 21:13

@ionicera
Haha, já asi taky. Fakt nejsou moc slušivý. Ani když nositelka měří 185 cm a váží 55 kg ( splňuju jen to druhé číslo :-D )

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.9.16 08:17

@kocoureksuggy Já zas téměř splňovala to první. V těch 20 letech jsem bohužel to 2.dost překračovala. Musela to být hrůza. v tom růžovým kožichu. Moěla jsem si koupit alespoň zelenej. :-)

lela75
516 příspěvků 7.9.16 08:37

@Bjeta To vypada fakt asi. Asi se tam pujdu podivat :-)

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek