Polyesterové šaty - koupit nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

BezNicku
159 příspěvků 08.09.12 12:06
Polyesterové šaty

Zajímal by mě váš názor - koupit anebo nekoupit šaty se složením 63% polyester, 33% viskóza, 4% elastan + podšívka ze 100% polyester.
Vím, že nejlepší je to odhadnout po hmatu, ale já nejsem schopná sama poznat, jestli se v nich budu potit / bude mi v nich horko apod.
Střihově se mi mc líbí, ale netuším :-(
Jsou černé, nosila bych je na podzim, což vyžaduje na to ještě svetr.
Babo raď :-)

Reklama

Reklama

Reakce:

uu  08.09.12 12:17

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 13:33

Ceresa
465 příspěvků 08.09.12 14:39

Ja se snazim nekupovat umelotiny. Pokud jsou opravdu hezke a budou prijemne na „omak“,tak jen do nich…

klubo  08.09.12 15:27

Já bych do nich šla, myslím, že směsové materiály jsou nejpraktičtější - mají pozitiva přírodních i umělých vláken a nejsou drahá. Jestli se budou šaty žmolkovat nebo vyblednou podle složení stejně nepoznáte…

lipo
303 příspěvků 08.09.12 16:22

Já bych do toho asi taky šla, je tam docela dost té viskózy… Bála bych se akorát toho žmolkování, připadá mi, že dneska žmolkuje snad všechno.

katango
1356 příspěvků 08.09.12 16:41

Polyesteru se pokud možno vyhýbám, jsem ochotna ho tolerovat, pokud ho není víc než přírodního vlákna. Ono to asi jde s věkem, dřív jsem tak kategorická nebyla.

llolla
2102 příspěvků 08.09.12 17:21

Ja si polyesterovy saty klidne kupuju- hodite to do pracky, ono to nepusti, zehlit se to vetsinou nemusi, nemackaji se. Vydrzi cely den v batohu a pak si je muzu oblect, aniz by vypadaly, jako kdyz jsem je vytahla krave z… Ale mne spis zalezi na prijemnosti toho materialu - kdyz je na omak prijemnej, tak je mi fuk, jake maji slozeni.

Reklama

Váš příspěvek

Chlupaté papuče vystřídaly huňaté náušnice

Indiánskoamerický návrhář Naeem Khan představil na newyorkském... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek

Reklama