Pro lidi, co tápou v modě

Fotoalbum tématu (2132) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
MP blanka
1840 příspěvků 11.02.19 17:05

@julie74 Nějak mě to taky svádí zúžit je, ale to jenom budu mít další úzké.

Rovné neznamená úzke. Ale skúste si najskôr zozadu jednu nohavicu zašpendliť tak,aby to nebolo spredu vidieť,na rovnakú šírku dole, ako majú v oblasti kolena a oblečte si ich. Porovnajte, ktorá časť sa vám páči viac a podľa toho sa zariaďte.

Byljednoujedenživot
103 příspěvků 11.02.19 17:15

@MP blanka @julie74 …zašpendelte, a pak se v tom projděte, vyfoťte, otevřete skříň a najdětě další identické kalhoty, které už ve skříni máte.

Na fotce podle mého nejsou kalhoty, které by byly ultraširoké a daly se nosit jen s v délce až na zem.
Jsou to normální nositelné kalhoty.

Na fotce jsou dle mého klasické dámské kalhoty, které nejsou slim. Výhody, které vidím z fotky: v rozkroku to nedělá nic divného, jako jiné kalhoty, které sem Julie dávala a které byly kritizovány.

Boty z fotky - absolutně nevhodné.

Kalhoty, které nejsou vyštíhlené, můžete buď nosit jako všechny blogerky - délka nad kotník nebo po kotník + odhalený kotník, vykrojená bota. Proč: aby bylo vidět nejštíhlejší místo nohy.
Na podzim se to ještě nějak dá nakombinovat s tmavými ponožkami a polobotkami.

Nebo kalhoty, které jsou dole širší, můžete nosit v délce až na zem (což asi nechcete, vymést špínu z chodníku)
Nebo pak v délce, která končí těsně nad zemí - jakoby se zastaví na botě a nespadne níž.

Třeba žádné vhodné boty doma nemáte. Ale přijde mi divné mít jen jeden střih kalhot a ten nosit 365 dní v roce.

Nevýhoda širších kalhot je snad jen v tom, že si je nemůžete vzít do větrné smršti, protože pak podivně plápolají. Ale vítr snad nefouká každý den.
Pak je potřeba myslet na výšku bot, pokud jsou nad kotník nebo výšku ponožek, aby při sedu nebyl odhalen lem ponožky / konec boty a holé místo. To je snad jediné, na co si dát pozor.

BeKaa
396 příspěvků 11.02.19 17:23

@julie74 Na té druhé fotce to vypadá jako oblečení 70leté důchodkyně. Ty kalhoty jsou hrozně klasické, já osobně bych si k nim vzala bílou hedvábnou halenku, pásek, lodičky a perly. Ale vzhledem k tomu, jaké fotky postujete, to nejspíš nebude Váš styl. Potom vážně vyzkoušejte co nejvíc kombinací, až to bude ono. Jen mám obavu, že ty kalhoty prostě budou působit hodně těžkopádně, pokud to nedotáhnete zbytkem.

Byljednoujedenživot
103 příspěvků 11.02.19 17:28

@BeKaa Ale když to dotáhne, zkusí nakombinovat tak, aby získala nějakou siluetu, tak by mohla mít @julie74 kalhoty, ve kterých bude/může vypadat jako žena.
Když ty kalhoty zúží, bude vypadat jako na všech ostatních fotkách. Není to úplně zlé, ale je to pořád dokola jedno a to samé.
Nevím, co nejlepšího poradit, než trochu života a vášně do toho oblékání, @julie74!

julie74
3061 příspěvků 11.02.19 19:30
@BeKaa píše:
@julie74 Na té druhé fotce to vypadá jako oblečení 70leté důchodkyně. Ty kalhoty jsou hrozně klasické, já osobně bych si k nim vzala bílou hedvábnou halenku, pásek, lodičky a perly. Ale vzhledem k tomu, jaké fotky postujete, to nejspíš nebude Váš styl. Potom vážně vyzkoušejte co nejvíc kombinací, až to bude ono. Jen mám obavu, že ty kalhoty prostě budou působit hodně těžkopádně, pokud to nedotáhnete zbytkem.

No , já mám vážné obavy, že toto přesně vystihuje i můj dojem … bohužel velmi přesně. Ale budu s nimi dělat pokusy.

julie74
3061 příspěvků 11.02.19 19:34
Nevím, co nejlepšího poradit, než trochu života a vášně do toho oblékání, @julie74!

No to je o tom, že sem něco dávám, obvykle když jsem na rozpacích. Věci, které se mi líbí a kde mám pocit, že je to podle mě o dost živější sem nedávám, protože by mi bylo líto až by mi je MP ztrhalo :))).

julie74
3061 příspěvků 11.02.19 19:38

Všem Vám moc děkuji, zkusím kratší verzi, šly by i prodloužit o kousek @Byljednoujedenživot , to bylo opravdu velmi podrobně, to potřebuji :))) moc díky. Zkusím i zeštíhlit, prostě moc díky

holly.golightly
45 příspěvků 11.02.19 21:36

@julie74 Ty kalhoty se mi nelíbí, ale nedokážu říct, co přesně je na nich špatně. Nejspíš kombinace obojího - délky a šířky. Na fotce se šněrovacíma botama mi připomínají kalhoty od uniformy řidičky autobusu.

benyka
7139 příspěvků 12.02.19 00:37

@julie74 Jsou to normální klasické kalhoty, ale souhlasím s @holly.golightly - kombinace šířky a délky. Při té šířce by mohly být o cca 2 - 3 cm delší, a pokud není kde brát, tak bych je naopak od kolen ke kotníkům nepatrně zúžila, ale jen tak, aby zůstaly volné, nevázly na lýtkách a vpředu se nalámaly o nárty.

Zmatená Veverka
10 příspěvků 28.03.19 11:49

Zdravím!
Tápu… Dá se to upotřebit nebo raději poslat na charitu?
Děkuju za tipy. ZV

pavka_l
908 příspěvků 28.03.19 12:19

@Zmatená Veverka Já bych ho nosila.

Paris1789
3693 příspěvků 28.03.19 12:22

@Zmatená Veverka
to vůbec není jednoduché říct, protože dokud to neuvidíme na vás, nelze to hodnotit.
Za mě osobně je černý hladký kožený kabát totálně out. Ještě snesu něco z broušené kůže/semiše, ale tohle fakt ne.
na druhou stranu, styl není něco, co se stará o aktuální trendy. Dovedu si představit, že to může na někom vypadat dobře.
Myslím, že se ptáte špatně a taky dostanete špatnou dopověď, maximálně.

VeronikK
1037 příspěvků 28.03.19 13:35

@julie74 mě se ty kalhoty líbí moc a sama takové potřebuji. Ze starých jsem vyrostla a nové nemůžu sehnat. Aby nebyly nad kotníky. Jako líbí se mi cigaretové kalhoty, kde koukají kotníky, ale to pro mě připadá v úvahu až když je teplo, Jsem zvyklá nosit polobotky a ponožky, a z těch krátkých kalhot ponožky koukají- vypadá to divně…

benyka
7139 příspěvků 28.03.19 17:28

Dneska jsem viděla asi tři verze černého koženého kabátu ke kolenům a všechny byly dost „odvázané“ a vypadaly dobře. Hodně záleží na stylizaci. Já bych v tom chodit nemohla, protože vzhledem k ostatním doplňkům, které mám k dispozici, bych vypadala jako typický příslušník tajné policie. …Takže uvažuji, že si koupím červenou koženou bundu. Kupodivu mi ta barva dost sluší.

Vinca_minor
744 příspěvků 28.03.19 18:14

@benyka Moje sestra podobný kabát má a říká mu gestapo :) Ale je vysoká a sluší jí.

Zmatená Veverka
10 příspěvků 28.03.19 18:48

Mám 168/56 … takže žádná žirafa… přemýšlela jsem o černých kalhotách a bílém nebo červeném roláku…

Porkpiehat
500 příspěvků 28.03.19 18:49
@Vinca_minor píše:
@benyka Moje sestra podobný kabát má a říká mu gestapo :) Ale je vysoká a sluší jí.

Můj otec byl chudý, ze své domoviny si donesl jen černý kabát. Za války si ho v něm spletli Němci i Židi.

Porkpiehat
500 příspěvků 28.03.19 18:52

@Zmatená Veverka Hodně bude záležet na celkové stylizaci, zkuste pohledat inspiraci na Pinterestu. Na darování na charitu je ještě času dost.

Zmatená Veverka
10 příspěvků 28.03.19 18:56

Holky vy se tady vyznáte, tak prosím o další radu…
Slavnostní oficiální akce, od 19:00 hod, na pozvánce dress code : formální… takže co je nejlepší Ev. Přípustné či nepřípustné…
Je mi 40, dlouhé černé vlasy do pasu…
Myslela jsem hladký culík, tělové punčochy, zavřené černé lodičky a?…mám dlouhé černé šaty bez rukávů s velkým výstřihem vepředu i na zádech ( jestli to není moc???) Anebo černé pouzdrovky ke kolenům, 3/4 rukáv…
Děkuju :)

Porkpiehat
500 příspěvků 28.03.19 19:33
@Zmatená Veverka píše:
Mám 168/56 … takže žádná žirafa… přemýšlela jsem o černých kalhotách a bílém nebo červeném roláku…

Když to navíc zkombinujete s velkou barevnou (jinou než černou) šálou nebo šátkem, tak to získá šmrnc. Určitě byste mohla mít i klasické modré džíny.

Zmatená Veverka
10 příspěvků 28.03.19 19:44

@Porkpiehat to by šlo , díky :)

marikahr
910 příspěvků 28.03.19 22:04

@Zmatená Veverka ja hlasujem za cierne puzdrovky

Osuška
96 příspěvků 27.04.19 20:35

SOS. Váhám mezi velikostmi u halenky z Reserved. Mám od nich věci XS i S, vždy zkoušené. Tohle by byl první nákup přes eshop. Halenky mi byly spíš S, ale byly vypasovaný a tato je volnější, tak nevím… Nemáte jí někdo? Jak moc je široká?
https://www.reserved.com/cz/cz/vu789-32x

Venda79
554 příspěvků 05.06.19 14:27

Jde to?

JarkaJ
661 příspěvků 05.06.19 14:57

@Venda79 Nějak nejde. Dlouhé sukně se nosí, volány taky, uzly na košilích taky, ale celé mi to připadá takové hadrovité, nemoderní, sekáčové. Stále kombinujete dlouhá sukně + tričko nebo košile a možná Vám to ani vzhledově neprospívá. U Vašich modelů je často vidět nekvalitní materiál na sukni, zde mi vadí i středový šev a nepadnoucí i barevně a stylově neladící vršek. Když neumíte kombinovat, zkuste někdy dlouhé šaty v boho stylu (ev. prostě nějaké dlouhé šaty, třeba košilové) pokud se nechcete vzdát těch dlouhých sukní. Jsou teď v obchodech k dostání i za příznivé ceny.

Stránka:  « Předchozí 1 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 512 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek