Punčochy se švem

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
DeniDeLuna
7 příspěvků 17.5.12 17:11

@modra_kocka: Ani v jedné větě jsem nenapsala nic o ponožkách. I mě takové věci připadají odporné, a jsou pro mě jedno velké FUJ, měla jsem na mysli opravdu jen ty tělové punčošky, obdobné těm na obrázku. Jen takové, které vypadají přirozeně a nožky zkrášlí.
Nevím, kdo jsou ženy na fotografii, ale myslím, že mají krásné nožky, a to že mají na fotce punčošky a sandálky mi vůbec nevadí. Dokonce si myslím, že by ani většina lidí z dálky nepoznala, že mají na sobě punčošky, jen by si třeba myslela, že mají naolejované nožky. A to jsou také jediné punčošky, které bych si do otevřených bot oblékla, žádné hnusné kousavé, na první pohled nápadné, nepřirozené punčochy z drogerky.

Lama_z_Lana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.12 17:40

Taky nosím punčochy do bot s otevřenou špičkou. Když nemám punčochy vadí mi, jak se mi divně rozlézají prsty, takže se snažím kupovat boty se špičkou uzavřenou, abych tomu předešla. Faktem na druhou stranu je, že se často jedná o punčochu se vzorem nebo barevnou. Pořád lepší punčocha, než pseoudopedikúra, kterou se velké množství žen nestydí veřejnosti prezentovat.

Katio
196 příspěvků 17.5.12 19:11

@modra_kocka Jestli hlavní rozdíl nebude v tom, že punčoŠKY do sandáLKU (btw. jak se dělá kroužek nad velkým U??) dělají hezké noŽKY - je to takové celé roztomiloučké, že - kdežto ty hnusné, nepřirozené punčoCHY, co nosíme my ostatní, asi ne. Obávám se, že Vaše jemná narážka nebyla pochopena.

Milá Deni, příliš mnoho zdrobnělin škodí zdraví, přinejmenším duševnímu zdraví spoludiskutujících!

Ava
650 příspěvků 17.5.12 19:20

Nikdy jsem tu nebyla ani jízlivá, ani zlá, ani ironická… ale uznávám, že z příspěvku slečny DeniDeLuna jsem si málem vzteky vykusovala klávesnici :)

modra_kocka
903 příspěvků 17.5.12 19:32
@Katio píše:
btw. jak se dělá kroužek nad velkým U??

Caps Lock + ů ;)

D.C.M
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.12 20:22

Za mě jsou decentní punčocháče bez zesílené špičky do otevřených bot fajn. I ten šev se dá dobře schovat, ale musí se chtít.

Jinak tohle se mi líbí: http://img.blesk.cz/…zky-moda.jpg
Nebo tohle: http://t1.gstatic.com/images?…

Ale když se někdo touží koukat na tohle, tak mu to neberu: http://media.super.cz/…ry/37536.jpg?…

modra_kocka
903 příspěvků 17.5.12 20:40

Jee, už přišly mé oblíbené logické klamy! Uděláme diskuzní souboj? :) Ale ne, radši až jindy, dnes na takové hrátky nemám chuť.

PS: kdo neví, co jsou logické klamy, ať se koukne tady Vlastně jsou to manipulativní techniky. D.C.M. použila metodu, která se na Wikipedii označuje jako Kvalifikující jazyk:
Spojuje žádoucí výrok s pozitivním označením a vyvolává dojem, že jeho odmítnutím se posluchač automaticky řadí do opačné skupiny.
Jinými slovy snaží se nás přesvědčit, že komu se nelíbí ponožky v sandálech, tomu je líbí koukat na nemocné nohy. Tak, děti, za domácí úkol vypracujte krátkou esej na téma, proč je argumentace D.C.M. nesmyslná

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.12 21:52
@modra_kocka píše: @DeniDeLuna: to otevřených ani páskových bot punčochy, punčošky, punčocháče, silonky, nylonky, podkolenky ani ponožky nepatří. A nezmění se to ani když sem postneš 100 obrázků, kde je to vyfocené.
Open toe punčochy jsou punčochy bez špičky, které se nosí do open toe lodiček s uzavřenou (!) patou.

Každopádně zajímavý názor, až doteď jsem nevěděla, že ponožky do sandálů se nosí proto, že dělají dokonalejší nožky a zvyšují sebevědomí :) Nebo punčošky a páskové sandálečky s podpatečky jdou a jsou sexy a ponožky v sandálech nejdou a jsou hnusné?

Příspěvek upraven 17.05.12 v 19:14

Jasně že Denis má pravdu, hošík co rád punčošky když si k nim vezme sandálky má hned hezčí nožky.

DeniDeLuna
7 příspěvků 17.5.12 22:10

Pro upřesnění DeniDeLuna napsala jen: Do otevřených bot se naopak hodí punčošky bez zesílené paty a špičky a pro inspiraci přidala foto ŽEN v punčochách a otevřených botkách. Žádné nevkusnosti ani tipy pro muže. A takové punčochy do kategorie módního pekla opravdu nepatří. Škoda, že je někdo háže do jednoho pytle s ponožkami v sandálech nebo s příšernostmi, jako na fotografiích v příspěvku modre-kocky.
Tak a teď tedy trochu těch nebeských variant punčošek v otevřených botkách.

Příspěvek upraven 17.05.12 v 23:05

D.C.M
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.12 22:32

Proč jít do souboje? Ani já a ani vy neurčujeme trendy v módě, tak proč to řešit. Je to můj názor a za tím si stojím. Mimochodem dovolím si použít formulaci od vás: „Kvalifikující jazyk: Spojuje žádoucí výrok s pozitivním označením a vyvolává dojem, že jeho odmítnutím se posluchač automaticky řadí do opačné skupiny.“ Neudělala jste více méně to samé v reakci na obrázek Deni, když jste přidala těch pět fotek? Samozřejmě takových, co budou dostatečně pekelné.

Katio
196 příspěvků 17.5.12 22:52

No tak už asi vím, odkud vítr vane. Malá ukázka z facebookové stránky zmíněného e-shopu, který slouží jako „pouhý“ zdroj fotografií:

Nevěřte povídání „módních expertů“, že punčošky se do otevřených bot nenosí… Dneska se už dají koupit punčošky, které mají tak průhlednou až „neviditelnou“ špičku, že je v botičkách nepůjde ani poznat! Krom toho, že vaše nohy budou vypadat dokonale. ;-)

Všude se to tam jen hemží punčoškami, botičkami a nožkami.. Jako by nás už tak neotravovalo dost reklam. Ještě skrytá reklama?? Díky, nechci.
Holky, asi bychom měly přestat nadávat na to, jak jsme nespokojené se svýma nohama. Což koneckonců není zas tak špatný nápad!

DeniDeLuna
7 příspěvků 17.5.12 23:05

Katio, jsem tady nová, a nevím, jak se mají správně uvádět zdroje, protože v pravidlech je napsané, že se uvádět mají. Zdroj jsem tedy odmazala.
Fotografie v mém prvním příspěvku z tohoto eshopu zaručeně není a vše, co jsem napsala, je můj názor a zatím si opravdu stojím, protože jak jsem uvedla, punčošky nosím téměř denně. S tím jak publikovat a uvádět zdroje si nechám ráda poradit.

Příspěvek upraven 17.05.12 v 23:06

MP Barbucha
3716 příspěvků 17.5.12 23:05

Komu tu punčošku najdu na palečku, tomu svů šavličků useknu nožičku:-)
Znalci Bratrů Ebenových a jejich folklórečku už vědí!

modra_kocka
903 příspěvků 17.5.12 23:15

D.C.M: ne, neudělala jsem totéž. Napsala jsem, že punčochy v otevřených botách jsou stejná kategorie pekla, jako ponožky v sandálech. A přidala pár ilustračních fotek. Vyjádřila jsem své přesvědčení, aniž bych jakkoli naznačila, že ti, kdo mají jiný názor, jsou špatní, divní, nevychovaní, bez vkusu, nebo se rádi dívají na nemocné nohy.
Zatímco ty jsi udělala dost hnusnou a nechutnou věc, když jsi nejen označila všechny lidi, kteří mají jiný názor, než y, za méněcenné, ale dokonce záměrně sepsala svůj post tak, aby lidi rozklikli dost nechutnou fotku. A neříkej, žes to takhle neměla v úmyslu. Pokud bys to neměla v úmyslu, nekoncipovala bys svůj post tak, že postneš nejdřív celou fotku, tak odkaz na vcelku normální fotku, a pak schováš tuhle nechutnost za nevinně se tvářící odkaz.
Ještě nějaké otázky?

DeniDeLuna
7 příspěvků 17.5.12 23:22

Tak snad tě barbucho nepotkám :-D Nožičku nedám!

D.C.M
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.12 23:44

modra kočka: To nebyl úmysl, seřezení ano, ale zobrazení nikoliv. Jak to, že se mi ta první fotky ukázala a ty dvě ostatní zůstaly pouze na úrovni odkazu? Vkládala jsem všechny tři stejně. Asi bych měla dodat, že jsem sem dávala fotky poprvé.
PS: Nevšimla jsem si, že bych křičela, že všichni ostatní jsou… (dosaďte si, co jste napsala). Mimochodem, tady z toho článku to pochází a nevšimla jsem si, že by tam bylo extra varování: http://fc00.deviantart.net/…-d3iku60.jpg Pozor, drastické foto!

D.C.M
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.12 23:45

Omlouvám se. To byl omyl, ale to drastické foto sedí. Tohle je ten článek. http://www.super.cz/…-botach.html Pozor tohle je komplet k těm nohám.

modra_kocka
903 příspěvků 17.5.12 23:51

D.C.M: nebudu dělat emoční boxovací pytek nanynce, co se nutně potřebuje s někým pohádat :-*

D.C.M
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.12 23:54

Modra_kocka: A já měla pocit, že tohle na poměry MP, byla poměrně nuda. Jde nějak editovat příspěvek, když nejsem přihlášená, abych mohla smáznout špatně vložený obrázek?

Henri1
30 příspěvků 18.5.12 11:35

A nešlo by nějak diskuzi, které splnila svůj účel, tematicky se naplnila a obsahově vyčerpala (punčochy se švem do polootevřených bot na formální akci), úplně zavřít? Anebo si aspoň diskuzi o chorých nohách a invektivy vést někde jinde, prosím?
Je třeba napsat adminovi?

LadyPapajka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.5.12 13:51

Nemužu jinak, než bohužel dodat, že i v botách od Prady může holka vypadat jak od E55. Na takovouto udalost si vzít otevřené boty a ješětě šev na silonkách, připadala bych si…minimalně že jsem si spletla podnik. Bez osobní uražky, zavřené boty, bez švu.

Chari
541 příspěvků 4.7.12 18:20

Dovolím si menší historické okénko. Nedávno jsem četla knížku o módě 40.let a tak přikládám výňatek o punčochách se švem. Docela mě to pobavilo:).

Linden
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.7.12 18:43

Punčochy se švem??? panejo! ((-:

ArinkaP
1 příspěvek 25.11.12 00:45
punčchoy

Podobné punčochy jaké jsou v prvním příspěvku mají zde:

http://www.ruzovyslon.cz/…y-cerne-s-l/

Můj partner někdy punčochy vyžaduje, ale tyto výše uvedené nemám, mám taky samodržící od jiné firmy, někdy chce, abych je nosila, když jdem někam do společnosti a nebo při sexu mám takové, které bych si do společnosti asi nikdy nevzala:-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek