Tunelový šál

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jaakub
4 příspěvky 18.11.16 02:13
Tunelový šál

Servus. Aký máte názor na tunelové šály (snood) u mužov?

Keďže uvažujem nad tým, že by sok si ho kúpil, tak rád si nechám poradiť najmä od dám.

Reakce:
macko.pu
791 příspěvků 18.11.16 08:42
@Jaakub píše:
Servus. Aký máte názor na tunelové šály (snood) u mužov?Keďže uvažujem nad tým, že by sok si ho kúpil, tak rád si nechám poradiť najmä od dám.
čau kubo, vitaj!!!
kúp si normálny šál, ktorý plní aj svoj účel, s „hen tým“ budeš vyzerať zzženštilo a smiešne
Jaakub
4 příspěvky 18.11.16 12:15

Vďaka za privítanie a príspevok. Snood teda príliš neplní svoj účel? Nemal som ho nikdy na sebe, tak sa pýtam, páči sa mi však viac ako klasický šál, preto premýšľam, že by som si ho kúpil.

macko.pu
791 příspěvků 18.11.16 12:30

@Jaakub … v pohode, ale dámy Ti určite lepšie poradia, to bol len môj „amatérsky“ názor :)

kalivrata
430 příspěvků 18.11.16 13:56

Mně to zženštilé nepřijde, ale přiznám se, že jak se to nedá přitáhnout těsně ke krku, tak mě to moc nehřeje.

Jaakub
4 příspěvky 19.11.16 01:07

@kalivrata No, v takom prípade to nie je žiadna výhra :). Ďakujem za tipy, akýkoľvek ďalší názor na snoody na mužoch uvítam.

Rozhodnutý síce stále nie som, našťastie počasie mi zatiaľ dáva čas.

EmilyG.
2149 příspěvků 19.11.16 01:30

@Jaakub šmarjá vždyť to je položka za pár korun. Na chlapa mi to přijde blbé, tak si to kupte, vyzkoušejte, vyhoďte nebo někomu dejte, vždy´t to je škoda s takovou blbostí ztrácet čas.

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek