Váš avatar

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Temperance
2829 příspěvků 31.8.20 14:31
Váš avatar

Občas se zamýšlím nad Vašimi profilovými obrázky. U někoho je to jasné (shoda s přezdívkou, oblíbený mazlíček apod.), jiné možná skrývají nějaký hezký příběh. Nechcete se o ně podělit?
Na mé fotce jsem já v oblíbené košili 7Camicie, kterou už nemám :-(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
giuliettka
7563 příspěvků 31.8.20 15:03

@Temperance Prišla som o panenstvo v aute Alfa Giulietta, a vždy som to auto chcela. Ale nebolo dostatok bonov a chlapík ktorému patrilo to inkriminované, my ho dať nechel, používal ho ako mucholapku. :-D Tak som si to dala jak meno a aj obrázok, biele auto Giulietta. Potom niekto dorazil a dal si obrázok Giulietty v čiernom a reagoval len na mňa a moje príspevky a nadával mi do opíc, tak som tam strčila opicu a už som u nej zostala. :-D

Temperance
2829 příspěvků 31.8.20 15:12

@giuliettka A nechcete se k autíčku vrátit? Je tak nádherné…

giuliettka
7563 příspěvků 31.8.20 15:17

@Temperance Od roku 2020 sa už Giulietta nevyrába. Vyrástla a je z nej Giulia. :-D 

MP blanka
2709 příspěvků 31.8.20 15:43

@giuliettka - tak toto nové je určite technicky dokonalejšie, ale to staré má teda rozhodne väčší šmrnc!

Temperance
2829 příspěvků 31.8.20 15:46

@MP blanka Ona ta technická vylepšení nebývají úplně ideální - palubní počítač Vám nedovolí nastartovat kvůli prkotině, někteří řidiči nemají rádi automat, různí asistenti taky k celkové bezpečnosti nepřispívají…

Příspěvek upraven 31.08.20 v 15:52

MP blanka
2709 příspěvků 31.8.20 15:47

@Temperance - čo tam po technike, ale vo vzťahu k príbehu @giuliettka…!

Temperance
2829 příspěvků 31.8.20 15:53

@MP blanka Právě! Ta starší je nádherná, má duši :-)

giuliettka
7563 příspěvků 31.8.20 16:04
@Temperance píše:
@MP blanka Ona ta technická vylepšení nebývají úplně ideální

Išla som v Giulii QV, ale len ako pasažier. Majiteľ mi ho odmietol požičať, chlapi sú mrchy! a hlavne cudzí chlapi! a možem povedať, že by som tú starú vymenila na prvý šup za tú novú, keby som teda starú mala. :-D
(A už vám nebudem kaziť vlákno. :-) )

EmilyG.
2149 příspěvků 31.8.20 16:34

@Temperance to asi zalezi jakato je znacka. Ta moje auta ( stridam 3 znacky vzdy po nekolika letech ) me jeste nikdy nezradila. Neznam nikoho kdo by z automatu s radosti presadlal zpet na manualni prevodovku - jak rikam, u dobre znacky a nenutily ho k tomu financni duvody.

EmilyG.
2149 příspěvků 31.8.20 16:35

@giuliettka Giulia je nadherna.

giuliettka
7563 příspěvků 31.8.20 16:41
@EmilyG. píše:
@Temperance to asi zalezi jakato je znacka. Ta moje auta ( stridam 3 znacky vzdy po nekolika letech ) me jeste nikdy nezradila. Neznam nikoho kdo by z automatu s radosti presadlal zpet na manualni prevodovku - jak rikam, u dobre znacky a nenutily ho k tomu financni duvody.

Já áno, Horst práve ten čo ma zviezol má aj auto s manuálnou prevodovkou. Vraj pre radosť z jazdy. Brat tiež nechce automat.

Paris1789
4929 příspěvků 31.8.20 16:44

U mě je to kus obrazu, který mi visí, teda spíš se opírá o zeď, v práci.

EmilyG.
2149 příspěvků 31.8.20 16:56

@giuliettka jj, to se rika. Ale kdo jednou vyzkousi automat uz se nevraci. Pravda je ze je drazsi.

květušína
523 příspěvků 1.9.20 13:13

Já mám v profilu našeho kocoura, který je velký mazel a večer, když jdu číst do ložnice, chodí jak pes automaticky se mnou, protože ho při čtení hladím a škrabkám pod bradou. A je to zrovna fotka odkládací plochy nad čelem postele, kde mám knihy a taky vždycky stoh nějakých časopisů o pletení.

Judy24
1174 příspěvků 1.9.20 13:24

Mám ráda tramvaje a Tatra T1 je moje nejoblíbenější. Nick jsem si vymyslela už jako malá holka (číslo je moje nejoblíbenější), i když dneska bych se registrovala už asi pod jiným. : )

Temperance
2829 příspěvků 1.9.20 15:25

@Judy24 Tramvaje (a vůbec kolejová vozidla) mám taky ráda, z Tatrovek se mi trochu víc líbí T3. T2 jsme říkali „zamračená tramvaj“. Ale není nad ty staré babičky s dřevěnými lavicemi a ohrádkou pro průvodčí ;-)

Demode
2030 příspěvků 2.9.20 14:32
@EmilyG.
@EmilyG. píše:

Teď už jen vědět jaké značky jsou váš standard. U kabelek to už vím. Jsem napnutá jak guma v mejch spoďárech.

jindra.cermak
22 příspěvků 3.9.20 10:16

Já mám Jane Birkin - tato žena je pro mne módní inspirací, tak jsem si řekla, že vzhledem k serveru se to hodí. Ta nonšalantnost se kterou se nesla a její aférka s úžasným básníčkem - ach.

Demode
2030 příspěvků 3.9.20 10:31

Možná je čas na změnu…

Temperance
2829 příspěvků 3.9.20 13:21

@Demode Mně se líbí ten původní, ale změna nebude tak drastická, takže za mě klidně. Spíš mě zmate, když si někdo avatar změní na úplně jiný nebo ještě hůř, podobný s někým jiným.

vlm
5400 příspěvků 3.9.20 13:24

U mě je to jasné,,,nebožka Rozárka,, holčička moje malá

Temperance
2829 příspěvků 3.9.20 13:27

@vlm Škoda, že je tak malinká :-)

giuliettka
7563 příspěvků 3.9.20 15:24
@Demode píše:
@EmilyG.Teď už jen vědět jaké značky jsou váš standard. U kabelek to už vím. Jsem napnutá jak guma v mejch spoďárech.

Fakt ťa to baví? Si niekedy jak osina v zadku.

Demode
2030 příspěvků 3.9.20 16:46

@giuliettka
Máš pravdu, jsem.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek