Zubař Brno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
KlaudieS
1765 příspěvků 3.5.17 15:05
Zubař Brno

Ahoj,

potřebuju poradit nějakého schopného, nebojácného a humánního zubaře. Ideálně v centru Brna, léčba bude na dlouho. Potřebuju uzdravit zuby, 4 korunky, asi 6 nových výplní, vybělení a rovnátka, takže mě to bude stát asi jako malý dům na předměstí, tudíž potřebuju někoho s optimálním poměrem výkon x cena. Našla jsem spoustu klinik a zubařů, ale recenzí je minimum a jsou nicneříkající. Taky se upřímně úplně neorientuju v tom, o čem vypovídá, že jsou někde zákroky aspoň zčásti hrazené pojišťovnou a někde vůbec (přestože jde o stejné zákroky). A je lepší jít k zubařovi nebo na kliniku?
Počítám s tím, že si za svou neskonalou hloupost budu muset připlatit, ale ráda bych neplatila zbytečně.

Reakce:
MaryJ
6 příspěvků 4.5.17 22:27

Chodím k dr. Janu Cetlovi na Durdakovu (kousek od detske nemocnice) a jsem vic nez spokojena. Velice prijemny mlady doktor, vse vysvetli, ma v ordinaci veskerou vybavu. Rentgeny, korunky dela na pockani, ceny ma na webu http://www.zubnivbrne.cz/
A objednaci lhuty vcelku rozumny.

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek