MaryJ 13.9.12 22:12

šaty na svatbu kamaráda + těhotenství = antický model

  • šaty a doplňky - vlastní výroba (cca 500Kč)

  • boty - tržnice

Váš příspěvek
NelaAndrt
517 příspěvků 13.9.12 22:34

Nejsem švadlena, tak že těžko hodnotit zpracování šatů (mám pocit že v podpaží nějak pnou, ale třeba se mi to jen zdá). Chápu myšlenku a myslím, že pro nastávající maminku je to velmi vhodný střih. Ale upřímně řeknu, že kdybych byla nevěsta a svatebčanka mi přišla na svatbu v dlouhých bílých šatech tak jí oči vyškrábu:-) No to trochu přeháním, já jsem mírumilovná. Ale výsada dlouhých bílých šatů by měla, dle mého názoru, patřit výhradně nevěstě. Ale třeba se pletu. Jinak se mi moc nelíbí ten sáček v ruce, ale jinak v pohodě.....je se přimlouvám za jinou barvu. Mladá paní je spíš světlejší typ, tak že myslím, že výraznější barva by jí prospěla:-)

Rabbit-Heart
644 příspěvků 13.9.12 22:36

Ale ty šaty jsou modré…

NelaAndrt
517 příspěvků 13.9.12 22:49

…pak mě může omluvit snad jen můj vetchý zrak či nedostatečná znalost všech barevných odstínů. Ale přivolala jsem na pomoc manžela a ten řekl neochvějně „baby blue“. Pak se tedy omlouvám, ale trvám na tom že trochu výraznější barva by byla vhodnější a nejsem si jistá kombinací se světle lososovou (pokud to tedy není fuchsiová)…:-)
Já si nemůžu pomoct, ale pořád vidím šaty bílé:-)

Coballtino
149 příspěvků 14.9.12 14:54
losová?

Já vidím tělovou / perleťovou béžovou. A docela mi to k té perleťové baby blue ladí :-)

Rabbit-Heart
644 příspěvků 13.9.12 22:35

Moc Vám to sluší, dala jsem zelené! Další body nahoru za správně zvolené prádlo a upravené nehty na nohou :) Moc se mi akorát nepozdávají ty boty - vypadají… no, jak z tržnice :) Ale chápu, že jste asi potřebovala především něco pohodlného, takže vše je odpuštěno :)

pehot
713 příspěvků 14.9.12 00:02

Nám sice jisté výhrady (k botám, k taštičce a hlavně k té mašli pod prsy - zvolila bych nějakou „lepší“, tato vypadá moc tkaničkoidně), ale vzhledem k tomu, že vím, jak je těžké se pěkně a pohodlně obléct ve vysokém stupni těhotenství…dávám zelené.

DRW
2040 příspěvků 14.9.12 08:08

Na prvni pohled libi, hezka modra. Na druhy pohled chtelo by to jinou stuhu. Na boty strznice je to fajn. Vice takovych maminek. Muze byt inspiraci i pro ty maminky, ktere nevi jak se oblect ve vysokem stupni tehotenstvi na spolecenskou udalost (koncert, divadlo etc.) Velmi hezke

Karin
3948 příspěvků 14.9.12 08:54

Ty šaty jsou pěkné, je to každopádně o třídu výš než spousta jiných těhotenských kreací, i kabelka a mašle a boty ladí, ale… mít silné paže, asi bych se vyhýbala modelům bez ramínek, které je zvýrazní. Vypadáte zbytečně statně. A ten sestřih vlasů vám taky zbytečně přidává kila i léta. Nebo je to možná jen fotkou a tím blbým světlem… Těžko říct. Nicméně obecně si myslím, že ostudu jste si určitě neudělala. Máte cit pro barvy, máte vkus (v tom smyslu, že se v těhotenství nesnažíte být „sexy“), umíte šít… Ty šaty jsou vážně hezké (i když vám by sedla i výraznější barva) a u mě máte ještě body navíc za to, že jste si pod to nevzala klasickou podprdu na dvě ramínka, jako to některé expertky taky dělají :)

Příspěvek upraven 14.09.12 v 08:55


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.9.12 10:05

Ten asymetrický vršek s holými rameny Vám nesluší. Náušnice jsou mimo, jednoduchý model by potřeboval doplňky spíš dotáhnout.

Missy B
52 příspěvků 14.9.12 16:35

Když jsem koukala na malý náhled, mašle mi připdala jako,,Provaz" (popř. šňůra na prádlo..) :D Takže po zobrazení velkého fota jsem byla ráda za tu,,tkaničkoidní" mašli :D
Mimochodem- nechápu (a závidím ;)), jak je možné, že si někdo dokáže vytvořit své vlastní šaty a někdo jiný (jako například já :D) má problém si i přišít knoflík… To prostě není fér… ;) :)

MaryJ
6 příspěvků 17.9.12 13:01

Díky za všechny vaše komentáře. Cenné jsou pro mne především ty kritické, protože dostat upřímnou zpětnou vazbu je vzácnost - blízcí, kteří mě mají rádi, mě nechtějí kritizovat a ti, kteří mě rádi nemají, zas nejsou schopni se oprostit od negativních emocí :) takže díky, pekelnice.
A teď technické poznámky: barva je v reálu světlejší blankytně modrá. Vypracování opravdu není dokonalé - je to úplet a neměla jsem k dispozici overlock, tudíž švadlena by se při bližším zkoumání zhroutila v mdlobách. Ale třeba se časem naučím šít o něco lépe a všechny další modely budou lepší, dokonalejší, krásnější…

Příspěvek upraven 17.09.12 v 13:02

Letha
66 příspěvků 17.9.12 15:25

Řešení vršku se mi moc nelíbí, vzhledem k vašim silnějším pažím a celkově to na mě působí spíš jako závěs než šaty. Ale je hezká vaše snaha, chápu, že v těhotenství není jednoduché se k takovýmto příležitostem vhodně obléknout.

Příspěvek upraven 17.09.12 v 15:29


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.9.12 13:24

Za mě zelené ramínko. Líbí se mi celková upravenost, protože chápu, že ve vysokém stupni těhotenství to není žádný med. Pěkné.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek

Náhodné outfity