MaryJ 13.09.12 22:12

šaty na svatbu kamaráda + těhotenství = antický model

  • šaty a doplňky - vlastní výroba (cca 500Kč)

  • boty - tržnice


Reklama

 Váš příspěvek
 
NelaAndrt
517 příspěvků 13.09.12 22:34

Nejsem švadlena, tak že těžko hodnotit zpracování šatů (mám pocit že v podpaží nějak pnou, ale třeba se mi to jen zdá). Chápu myšlenku a myslím, že pro nastávající maminku je to velmi vhodný střih. Ale upřímně řeknu, že kdybych byla nevěsta a svatebčanka mi přišla na svatbu v dlouhých bílých šatech tak jí oči vyškrábu:-) No to trochu přeháním, já jsem mírumilovná. Ale výsada dlouhých bílých šatů by měla, dle mého názoru, patřit výhradně nevěstě. Ale třeba se pletu. Jinak se mi moc nelíbí ten sáček v ruce, ale jinak v pohodě.....je se přimlouvám za jinou barvu. Mladá paní je spíš světlejší typ, tak že myslím, že výraznější barva by jí prospěla:-)

 
Rabbit-Heart
644 příspěvků 13.09.12 22:36

Ale ty šaty jsou modré…

 
NelaAndrt
517 příspěvků 13.09.12 22:49

…pak mě může omluvit snad jen můj vetchý zrak či nedostatečná znalost všech barevných odstínů. Ale přivolala jsem na pomoc manžela a ten řekl neochvějně „baby blue“. Pak se tedy omlouvám, ale trvám na tom že trochu výraznější barva by byla vhodnější a nejsem si jistá kombinací se světle lososovou (pokud to tedy není fuchsiová)…:-)
Já si nemůžu pomoct, ale pořád vidím šaty bílé:-)

 
Coballtino
149 příspěvků 14.09.12 14:54
losová?

Já vidím tělovou / perleťovou béžovou. A docela mi to k té perleťové baby blue ladí :-)

 
Rabbit-Heart
644 příspěvků 13.09.12 22:35

Moc Vám to sluší, dala jsem zelené! Další body nahoru za správně zvolené prádlo a upravené nehty na nohou :) Moc se mi akorát nepozdávají ty boty - vypadají… no, jak z tržnice :) Ale chápu, že jste asi potřebovala především něco pohodlného, takže vše je odpuštěno :)

 
pehot
713 příspěvků 14.09.12 00:02

Nám sice jisté výhrady (k botám, k taštičce a hlavně k té mašli pod prsy - zvolila bych nějakou „lepší“, tato vypadá moc tkaničkoidně), ale vzhledem k tomu, že vím, jak je těžké se pěkně a pohodlně obléct ve vysokém stupni těhotenství…dávám zelené.

 
DRW
1611 příspěvků 14.09.12 08:08

Na prvni pohled libi, hezka modra. Na druhy pohled chtelo by to jinou stuhu. Na boty strznice je to fajn. Vice takovych maminek. Muze byt inspiraci i pro ty maminky, ktere nevi jak se oblect ve vysokem stupni tehotenstvi na spolecenskou udalost (koncert, divadlo etc.) Velmi hezke

 
Karin
3562 příspěvků 1 inzerát 14.09.12 08:54

Ty šaty jsou pěkné, je to každopádně o třídu výš než spousta jiných těhotenských kreací, i kabelka a mašle a boty ladí, ale… mít silné paže, asi bych se vyhýbala modelům bez ramínek, které je zvýrazní. Vypadáte zbytečně statně. A ten sestřih vlasů vám taky zbytečně přidává kila i léta. Nebo je to možná jen fotkou a tím blbým světlem… Těžko říct. Nicméně obecně si myslím, že ostudu jste si určitě neudělala. Máte cit pro barvy, máte vkus (v tom smyslu, že se v těhotenství nesnažíte být „sexy“), umíte šít… Ty šaty jsou vážně hezké (i když vám by sedla i výraznější barva) a u mě máte ještě body navíc za to, že jste si pod to nevzala klasickou podprdu na dvě ramínka, jako to některé expertky taky dělají :)

Příspěvek upraven 14.09.12 v 08:55

 
klubo  14.09.12 10:05

Ten asymetrický vršek s holými rameny Vám nesluší. Náušnice jsou mimo, jednoduchý model by potřeboval doplňky spíš dotáhnout.

 
Missy B
52 příspěvků 14.09.12 16:35

Když jsem koukala na malý náhled, mašle mi připdala jako,,Provaz" (popř. šňůra na prádlo..) :D Takže po zobrazení velkého fota jsem byla ráda za tu,,tkaničkoidní" mašli :D
Mimochodem- nechápu (a závidím ;)), jak je možné, že si někdo dokáže vytvořit své vlastní šaty a někdo jiný (jako například já :D) má problém si i přišít knoflík… To prostě není fér… ;) :)

 
MaryJ
6 příspěvků 17.09.12 13:01

Díky za všechny vaše komentáře. Cenné jsou pro mne především ty kritické, protože dostat upřímnou zpětnou vazbu je vzácnost - blízcí, kteří mě mají rádi, mě nechtějí kritizovat a ti, kteří mě rádi nemají, zas nejsou schopni se oprostit od negativních emocí :) takže díky, pekelnice.
A teď technické poznámky: barva je v reálu světlejší blankytně modrá. Vypracování opravdu není dokonalé - je to úplet a neměla jsem k dispozici overlock, tudíž švadlena by se při bližším zkoumání zhroutila v mdlobách. Ale třeba se časem naučím šít o něco lépe a všechny další modely budou lepší, dokonalejší, krásnější…

Příspěvek upraven 17.09.12 v 13:02

 
Letha
66 příspěvků 17.09.12 15:25

Řešení vršku se mi moc nelíbí, vzhledem k vašim silnějším pažím a celkově to na mě působí spíš jako závěs než šaty. Ale je hezká vaše snaha, chápu, že v těhotenství není jednoduché se k takovýmto příležitostem vhodně obléknout.

Příspěvek upraven 17.09.12 v 15:29

 
Nina Cantik  24.09.12 13:24

Za mě zelené ramínko. Líbí se mi celková upravenost, protože chápu, že ve vysokém stupni těhotenství to není žádný med. Pěkné.

Černá jako... podzimní kolekce Zary

Netušíme, kde se u kreativních návrhářů značky Zara stala chyba,... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek


Reklama

Náhodné outfity