Váš příspěvek
Coctopusmaka
66 příspěvků 22.8.12 00:22
Za sebe říkám "líbí"

Je hezké vidět na starších dámách něco jiného, než triko rozměrů ubrusu, které nedá vyniknout ničemu a slouží k zakrytí všeho/všech pod ním (chápu, že je to občas lepší podívaná, než kdyby byly špíčky pod touto plachtou vystaveny na odiv obepínajícím módním výplodem).
Paní vlevo ladila ve dvou rovinách - vlasy/bunda/pásek a halenka/kalhoty/kabelka/boty, celkový výsledek je - podle mě - příjemný. Barva květinové brože a barva kabelky paní vpravo mi k sobě příliš nejdou, ale to je jen detail, anebo je to fotkou. Paní vpravo má u mě plus za decentní nalíčení. A dokonce ani nevidím žádný fialový květák. Juch!

Příspěvek upraven 22.08.12 v 00:37

firefly
527 příspěvků 22.8.12 01:18

Paní vpravo skutečně super. I ta taška ladí s květinou, sáčko s ležérně ohrnutými rukávy, hezký účes, veselá halenka, padnoucí brýle, tleskám…
Bílá paní je na mě tak nějak moc bílá, ale přežít se to dá :) Osobně nejsem fanoušek takhle jednolitých outfitů, navíc když mají i vlasy totožnou barvu. Třeba s červeno-modrým pruhovaným trikem by to hned bylo o několik úrovní výš!

Ems
1482 příspěvků 22.8.12 08:31

V ulicích nadprůměr…je radost vidět upravené starší…

Osmikraska
670 příspěvků 22.8.12 08:36

Uau! Paní vpravo dobře! Ležérní sáčko, moderní střih kalhot, veselé triko, sladěné doplňky, dokonce květina…
Paní vlevo taky v pohodě!

M.Rejčová
65 příspěvků 22.8.12 09:47

Pěkné holky! Oblečení vlevo se mi líbí moc, u modelu vpravo se mi nepozdávají ty kalhoty, jinak také pěkné.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.8.12 10:54

Ty dámy snad nemají 60+ ne? Těm tipuji tak na 40-50. Jinak mě se to blbě hodnotí oblečení na dámy věkově mojí mamky, ale za mě má plus ta paní v bílém. Na paní s tou kytkou mi něco nesedí. Možná ta halenka, nebo ta brož?

Nabuko
32 příspěvků 22.8.12 13:32

Předpokládám, že dámy mají 60+, aspoň ta vlevo. :)

Rabbit-Heart
644 příspěvků 22.8.12 12:05

U paní vlevo by to chtělo nějaký barevný akcent, třeba tričko jiné barvy, ale jinak je to skvělé. Paní vpravo bych vyměnila boty, jinak je to taky na jedničku - hlavně se mi líbí ta květinová brož (pokud dobře vidím, ladí barevně s kabelkou). Dávám zelené ramínko. Více takových elegantních dam na ulicích, prosím! :)

Sionel
136 příspěvků 22.8.12 13:08

Paní vpravo má můj potlesk za sako s náádherkou kytkou, přidává jí to šmrnc =) Paní vlevo by slušelo nějaké barevnější triko/tunika/košile a oběma bych jim dala jiné boty… I když vzhledem k tomu, jak má „pravá“ paní vytočený palec, asi má problém s klouby a boty se jí neshánějí zrovna snadno (naše babi má s klouby na nohou ten samý problém a pohodlné jsou jí jenom boty od Vietnamců, které se po nějaké době přizpůsobí její noze…)
Za mě rozhodně zelené ramínko!

Sekhmet
1918 příspěvků 22.8.12 13:50

Paní budou cizinky, řekla bych. Rozhodně jsou obě 60+, dokonce možná už k 70. Mojí mamince je 59 a vypadá podstatně mladší, než tyhle dvě paní.
Obě dámy se mi moc líbí. Zkrácená délka kalhot působí mladistvě a nejsou to tříčtvrťáky, to vypasované sáčko s květinou bych si na sebe vzala klidně zfleku. Bílá paní je trošku Ladislava, ale za mně furt lepší, než 90% toho, co denně potkávám. Dávám zelenou.

akubra
354 příspěvků 22.8.12 16:29
dlažba

No vida, jde to, normální boty a na dlažbě, přesto ani jedna nevypadá, že by měla za chvíli vypustit duši. Dáma ve světlém má na můj vkus zbytečně obtažené břicho, celá je moc světlá, ale to už tu zaznělo, jinou výhradu nemám.

oknel
103 příspěvků 22.8.12 18:44

Líbí - mooooooc. Tleskám a takovéto dámy bych chtěla potkávat. I když můžeme mít spoustu připomínek (paní vlevo moc světlá jak zaznělo v ostatních příspěvcích, já zase nemusím několik zlatých řetízků na krku - což u této generace asi nezměníme, moje mamka je to samé), tak celkově je to prostě paráda. U několika předcházejících inspirací jsem kritizovala boty - prý se v Praze nedá chodit po dlažbě, zněly odpovědi. No a tady vidíme, že to jde. A to si myslím, že vzhledem k věku by se mohly tyto dámy vymlouvat lehčeji.

barbora313
7 příspěvků 22.8.12 19:38

Dámy se už na první oko liší od většiny průměrných dam ve zralém věku. Což je dobře.
Paní nalevo hezkou mladistvou kmémovou bundičku zabila tričkem, kalhotami a botami v jiných odstínech bílé, kabelkou stejně tak. Je toho moc, jemné růžové kalhoty ladící s kabelkou stejné barvy nebo o odstín tmavší a k tomu sytě modré tričko třeba s bílými puntíky, které působí mladistvě a přitom elegantně, by jistě model oživily.
Paní napravo si s oblečením pohrála víc. Krásná je kombinace kytičky s kabelkou, sáčko působí žensky. Kalhoty neruší moc, ale spíš bych zvolila šedou barvu. Jediná výhrada k botům, které působí lacině. Třeba jemně žluté nebo modré boty na menší korkové platformě by ladily víc.

Konvalinka
244 příspěvků 22.8.12 21:00

Mně se teda mnohem víc líbí bílá paní vlevo. Její outfit je sice trochu nevýrazný, ale zato vyladěný do detailu a hlavně jí úžasně padne, nic mě u ní neruší. Působí na mě dojmem ženy, která poznala co jí sluší, potrpí si na kvalitu a správné střihy a nepotřebuje si nic dokazovat extravagantními kreacemi.
Zato paní vpravo je jaksi podivně splácaná. Boty jsou příšerné, střih kalhot a saka jí vůbec nepadne, působí pomuchlaným dojmem, vzor halenky vůbec neladí se zbytkem. Ani ta pytlovitá taška se mi k tobu nelíbí. Vlastně se mi na ní líbí jen ta kytka. Body jí dávám akorát za odvahu neoblékat se nenápadně stádovitě.

Amelikaame
27 příspěvků 23.8.12 08:26
Cože??

Oběma paním to sluší. Jen mě doráží, pokud dobře vidím, bílý opasek u paní v bílém :-D Ale to bude jen drobnost…
ANO, POCHUTNEJTE SI TED NA MĚ!!

paffg
376 příspěvků 23.8.12 15:46

Ten pásek měl být modrý jako ty kytičky na halence!
Jinak oko po celé postavě bloudí a klouže jak po náledí, a není se čeho zachytit

Příspěvek upraven 23.08.12 v 15:48

Kamisa
80 příspěvků 25.8.12 21:13

Na tuto věkovou kategorii bomba! Více takto oblečených zralých žen!

NelaAndrt
517 příspěvků 1.9.12 15:51

Naprosto úžasné a nejen na věkovou kategorii 60+. Myslím, že jsou oblečeny lépe než lecktéré čtyřicátnice či třicátnice. Můžeme polemizovat o tom, že něco by mělo být světlejší či barevnější, nebo v jiném odstínu, ale ve finále jsou to dvě nádherně upravené a oblečené dámy, zároveň citlivě ke svému věku. Pomysleně jim tleskám a dávám zelené ramínko.
Jen si říkám: kéž si i já zachovám ždibec zdravého rozumu a časem se nepřeorientuji na pytlovité obr halenky hnědo-šedo-černé barvy a tříčtvrťáky…:-)

Jirkátor
1570 příspěvků 22.9.12 16:13

Pokud jim je vážně 60+ let, tak smekám a doufám, že manželka bude v těch letech vypadat také tak.

Miluna Mia
194 příspěvků 14.10.12 09:14

Pěkné. Paní jsou elegantní a hezky upravené.

Manon.Lescaut
21 příspěvků 17.10.12 02:46

Paní vpravo se mi líbí, i když boty bych viděla raději žluté. Zelené.
Paní vlevo je na mě moc bílá, řetízky se mi nelíbí. Červené.
Tudíž ve výsledku nehodnotím :D

katchie
2 příspěvky 23.10.12 23:55

Přijde mi, že jsou tady lidi automaticky shovívavější ke starším lidem - to, že nakupují jinde než u vietnamců, si ještě nezaslouží nadšenou chválu…

Hosítko
76 příspěvků 26.10.12 12:20

Neurazí, nenadchne.. Tento způsob oblékání zdá se mi poněkud nešťastný, můžeme ho vídat na městských ulicích poměrně často, proto pro mě není ničím objevným. Je zarážející, že takto oděné dámy jsou ohodnoceny přemírou lidí kladně, zatímco opravdu povedené outfity lidí, u kterých je vidět, že se v módě orientují naráží na ostrou kritiku. Naprosto se ztotožnuji s názorem katchie.

simchi
184 příspěvků 7.2.13 20:07

Tohle není na inspiraci, resp. ne na kladnou inspiraci. Ano - cením snahu, je pravda, že v jejich věku paní většinou vypadaji jinak, zvadle… ale tady to ve vší úctě k jejich věku, není inpirace, na mně to působí jak od kolotoče a naprosto, ale naprosto neelegantně, která by tady už měla být, sportovní, klasická, to je jedno. cením ale velikou snahu

simchi
184 příspěvků 7.2.13 20:08

Jo a průšvih je, pokud o tomto oblečení řekneme - že je to pro české ulice nadprůměr. to je mi moc líto, protože obě paní jsou jinak hezké.

QueenOfSheba
118 příspěvků 12.8.15 14:50

Dvě sympaťačky, chválím, že ani ve vyšším věku nerezignovaly a evidentně o sebe pečují. Ale pár výtek bych měla - paní vlevo to přehnala s bílou - celkem má na sobě 3-4 odstíny bílé, nejdou k sobě a celek je „vyblitý“ - lepší by bylo proložit to třeba tmavě modrými kalhotami místo bílých, hned by vypadla lépe.
Paní vpravo má nápaditý vršek, od pasu dolů ale nic moc, černé kalhoty bych nahradila takovými, které ladí k saku, a místo těch škrpálků bílé nebo starorůžové lodičky, stačí na malinkém a širším podpatku, tak, aby byly pohodlné k chození.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek

Náhodné outfity