Lovec inspirace 19.8.12 19:23

Eva

  • halenka, Van Graaf

  • sukně, Marks and Spencer

  • kabelka, Asos, www.asos.com

Váš příspěvek
v.slana
8 příspěvků 25.8.12 01:26

Krásná halenka. Dávám zelené ramínko.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.8.12 08:22

Velmi hezké, ale nechápu tu kabelku - co má společného se zbytkem outfitu?


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.8.12 10:56

Na prvni pohled jsem myslela, ze se jedna o pani vekove kategorie 50+, a to jsem chtela moc chvalit. Ale je zde uvedena kategorie 21 - 35! Takze vzhledem k tomu sice pekne, ale jakesi usedle.

emef
2425 příspěvků 25.8.12 11:07

Taky jsem překvapená věkovou kategorií. Něco je špatně. Možná účes a chtělo by to zvýraznit oči.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.8.12 15:56

Čekala jsem, až to někdo vyjádří za mě. Dokud jsem neklikla, byla jsem nadšená krásnou paní ve zralém věku a tipovala jsem k 60. Vydesene jsem koukala potom, ze obličej je mlady a pak jsem našla kategorii. šílené!

superla
64 příspěvků 25.8.12 21:06

Dospělá žena kolem třicítky v halence a sukni - co je na tom šíleného? Ta kombinace, pravda, na první pohled možná neoslní, ale zase (pokud by byla z dobrého materiálu) vydrží v šatníku deset patnáct let a v tomhle smyslu to rozhodně je inspirace pro každého, kdo bezhlavě nevyhazuje pastelovou skříň, protože zrovna přišly do módy neony…

Kamisa
80 příspěvků 25.8.12 21:11

Máte určitě pravdu, ale tedy věta „vydrží v šatníku 15 let“ mne spíš děsí :-)

superla
64 příspěvků 25.8.12 21:26

Tak pochopitelně nic se nemá přehánět a mít něco nového na sebe je fajn! Na druhou stranu ale např. základy šatníku jako malé černé šaty, bílé košile, kvalitní vlněné svetry a pod. skutečně mohou deset i dvacet let vydržet.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.8.12 22:03

Proč děsí? Znamená to, že netloustnete:-) a máte kvalitní věci.

Rabbit-Heart
644 příspěvků 25.8.12 11:03

Líbí moc, až na tu kabelku, ta je mimo. Ale dávám zelené! :) Bohužel však musím souhlasit s @bertulka, že paní/slečna vypadá o deset až dvacet let starší, než ve skutečnosti je…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.8.12 18:22

Ta halenka je suprová! Bohužel sukně ani kabelka k tomu nejdou…

Evtum
52 příspěvků 25.8.12 20:39

Většinou do diskusí nepřispívám a přišlo mi hloupé komentovat fotku, na které jsem. Ale představte si, že si takhle jednou jdete s kamarády po ulici a zastaví vás dvě velmi milé slečny s tím, že si vás chtějí vyfotit. :) Prosím Lovkyně inspirace, ať raději každého koho fotí podrobí testu psychické odolnosti, protože zdejší dámy by pravděpodobně dokázaly slabší povahy minimálně rozbrečet.

Janice Palice
25 příspěvků 25.8.12 20:58

Předpokládala bych spíš, že takhle oblečená chodíte do práce. A že pracujete třeba v bance, kde se vyžaduje určitý styl oblékání.

Evtum
52 příspěvků 25.8.12 21:41

No já zrovna šla z přednášky (letní škola).
Mimochodem - vím, že ta sukně vypadá poněkud knihovnicky, ale béžové chinos, které jsem si chtěla vzít, měly na sobě flíček, kterého jsem si všimla až ráno. A taky vím, že v oblékání se na výmluvy nehraje, obzvlášť ne na módním pekle :)

Lina-jiná
349 příspěvků 7.9.12 09:31

Nebrala bych to nijak tragicky :-) Je fakt, že ta sukně má být kratší. Být Vámi, založím ji, protože takovouhle sukni jistě užijete, ale v téhle délce rozhodně nee. Halenka je skvělá, hned bych ji brala taky. Kabelku bych věnovala chudým a potřebným ;-) Líbí se mi detail v pase - zakasaná halenka a ten pásek, působí to žensky a úpravně.

Evtum
52 příspěvků 9.9.12 20:08

Vzhledem ke střihu sukně bych jí založením podle mě spíš ublížila. Kabelka je stylově mimo, divná a vůbec - to už jsem si tu přečetla několikrát, jen stále nevím, co bych tedy měla nosit místo ní? Letní tašku jsem hledala docela dlouho, potřebovala jsem nějakou velkou, ne pytel, měla mít nahoře zip a barvu takovou, aby se hodila k mému letnímu oblečení. Pokud víte o nějaké lepší v ceně okolo 500 korun, sem s ní. Ale jinak děkuji za poměrně příjemný komentář!

Janice Palice
25 příspěvků 9.9.12 20:58

Já jsem teda asi divná, ale osobně považuji sukni v lady délce za jeden ze základů kvalitního šatníku. Je nadčasová a působí konzervativně a podle mého se naskytnou chvíle v životě lidskym, kdy vypadat konzervativně je naprosto v pořádku. Já nevím, proč v Čechách musí být všechno buď děsně trendy nebo děsně sexy.

Lina-jiná
349 příspěvků 10.9.12 09:49

Janice - oblečení nemusí být děsně trendy ani děsně seksi, ale podle mě by ani nemělo působit, jako že se nositelka za něco stydí (nohy?, kolena?), a tak to schovává. Tohle je schovávací délka. I když to vůbec nemusí být pravda, působí to tak. O pět centimetrů kratší sukně toho z nohou o moc víc neukáže, ale slečně lépe sedne a bude vypadat líp.

Lina-jiná
349 příspěvků 10.9.12 09:41

Evtum - Nebojte, tu sukni snadno založíte, ale protože se dolů mírně rozšiřuje, budete ji muset ustřihnout. Založte ji napřed na zkoušku pomocí špendlíků, při stříhání pak nechte 1 cm záložku, sežehlete ji půl centimetru od kraje a znovu půl centimetru od kraje, abyste schovala nezačištěný okraj, a v ruce ji neviditelně přišijte.

Zkuste po nějaké kabelce mrknout v obchodních centrech, bývají tam takové menší obchůdky jen s kabelkami, kde se najdou kousky ze slušně vypadající koženky právě kolem té 500. Nebo v CCC mají novou kolekci kabelek, která se moc povedla a nevypadá lacině. :-)

Příspěvek upraven 10.09.12 v 09:51

akubra
354 příspěvků 27.8.12 16:43

Právě to, že vás takto oblečenou na ulici odchytily lovkyně, je fajn, protože tohle je vaše obyčejná realita, kterou můžeme i my potkat, vy jste se půl hodiny nepřevlékala ho hromady hadrů před zrcadlem než někdo finálně zmáčknul spoušť - jako je tomu možná v případě jiných, pečlivě vytvořených fotopříspěvků. Já jsem spokojená, myslím, že jste slušně oblečená, nic omračujícího nebo dechberoucího, akorát bych sukni zkrátila těsně nad kolena. Jen tak dál! A nenechte se otrávit…

oknel
103 příspěvků 25.8.12 23:41

Úžasná halenka - miluji puntíkaté látky. Ale ta kabelka je fakt úplně mimo mísu, ta se nedá omluvit ani cestou z letní školy. A je tedy pravda, že slečna vypadá straší, než je. A o dost, ale může to být i fotkou, já tedy také nejsem moc fotogenická.
P. S. Evtum - chce to pevné nervy a brát vše s rezervou :-)

Evtum
52 příspěvků 26.8.12 09:09

Děkuji za komentář a nemusíte se bát, zažila jsem horší věci než to, že se někomu nelíbí moje oblečení :)
Jen by mě zajímalo, co je tak hrozného na mojí kabelce. Osobně mám kombinaci korálové s tmavě modrou a bílou ráda, ale asi jsem jediná :) Nebo je to tím tvarem? Taky se mi zdá, že ve skutečnosti tak nějak celkově ty barvy vypadají lépe (hlavně sukně).

oknel
103 příspěvků 26.8.12 10:11

Kabelka sice není vidět celá, ale na mě působí jako sportovní (takový spíše vak) a oblečení je úplně jiného rázu - takže kabelka ano, ale k něčemu jinému.

kudka
78 příspěvků 26.8.12 13:03

Mně se kabelka k oblečení nehodí proto, že je moc barevná, pruhovaná, poskládaná z různých dílů. Kdyby byla jednobarevná, třeba červená nebo korálová jak zmiňujete, sladěná např se stejně barevným páskem, bylo by to pro mne dokonalé, zbytek oblečení se mi totiž líbí. Puntíky rulezz :)

Příspěvek upraven 26.08.12 v 13:06

Evtum
52 příspěvků 26.8.12 18:33

Opět děkuji za všechny přínosné komentáře. Celá kabelka je k vidění tady
Je prostorná, celkem pěkně drží tvar a má krásnou barvu, je ale pravda, že ji beru spíš jako letní tašku, kterou na podzim uložím.

Yezevchick
15 příspěvků 26.8.12 00:21

Mně se outfit až na kabelku (která není moc vidět, ale tipuju to dle vzoru) líbí. A že vypadá starší a usedlá? No tak myslím že kdybychom paní/slečnu viděli live, tak nepochybně poznáme že jí není 40 nebo 50. Fotky v tomhle můžou na první pohled hodně klamat. Je fajn že se někdo obléká elegantně i do města, nejen když musí dodržovat určitý dress code. Uvědomte si, že by byla nuda vidět v ulicích lidi oblečené ve stejném stylu. Což vlastně díky všudypřítomným riflím, legínám a mini džínovým kraťasům s nátělníkem je. Howgh!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.8.12 14:23

Myslím že to není špatné, jen ta sukně by vypadala líp v délce těsně nad kolena

Nadya
103 příspěvků 26.8.12 18:37

Halenka ano-sukně vám nějak nepadne, pytlovitý tvar..?Kazí vám postavu a raději bych volila pouzdrovku…
Kabelka není vidět celá, ale připadá mi jako plážová…a to k tomuto outfitu ne.. Účes vás dělá starší..jste mladá, tak šup šup do změny..kratší střih??? :-))))

Evtum
52 příspěvků 26.8.12 22:29

Potřebuji ostříhat, toho už si všimlo víc lidí, ale ty vlasy mi neuvěřitelně rychle rostou :) Normální délka je tak do půlky krku.
Jinak samozřejmě vím, že bych vypadala líp v pouzdrovce, podpatcích a s nějakou krásnou koženou kabelkou. Jenže pak bych vytvořila outfit pro úplně jinou příležitost. Berte, prosím, moje oblečení jako takovou sázku na pohodlnost (což bych tady ovšem asi neměla přiznávat). Neposílala jsem sem fotku dokonalé kombinace, prostě mě někdo vyfotil na ulici během úplně obyčejného dne. Oblékla jsem se tak abych vydržela celý den ve škole, večer byla schopná zahraničním studentům ukazovat krásy Prahy a celou tu dobu vypadala alespoň trochu k světu, nejsem oblečená na pracovní pohovor, na schůzku s přítelem ani na nějakou konferenci. I proto mám tu „plážovou“ tašku… Chápu, že se někomu nelíbí, co mám na sobě a ani mě nijak neuráží, pokud to sem napíše, uvítám i nápady na vylepšení, protože sama vím, že to není dokonalý outfit. Jen berte, prosím, na vědomí, že se jedná o obyčejné oblečení pro běžný den, nic speciálního - placaté boty, pohodlná sukně, hezká halenka a kabela, do které se vejde láhev vody, desky velikosti A4, svetr na večer a asi milion dalších věcí. Ale klidně ji strhejte, nějak už to přežiju :)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.8.12 21:24

„milym“ adminem mi byl komentar smazan, takze jeste jednou:
outfit se mi nelibi, protoze z mlade zeny dela na dalku starou a ta plazova kabelka je uplne stylove mimo.. mno… tak doufam, ze ted je to uz slusne a neurazejici, omg

Kathee
111 příspěvků 27.8.12 22:31

Bohužel - stará mladá.

NelaAndrt
517 příspěvků 30.8.12 16:08

Neurazí, neohromí. Moc pěkná halenka, příjemná sukně (podobných mám několik, nemám pěkná kolena a tak nosím sukně těsně pod kolena. Slečna má určitě výstavní kolena, ale je jen tak cudná:-) Oba kousky se sice k sobě celkem hodí, ale jakmile se dají dohromady, začnou působit příliš usedle. Halenka by si zasloužila úzké kalhoty, sukně zase třeba červený zajímavý top. Botky se mi líbí. Kabelka se nehodí. Přesto je to příjemné na pohled a já dám zelené ramínko:-) Slečna je moc sympatická.

Já_a_Kačí
60 příspěvků 2.9.12 12:33

Mě se to líbí, dokonce moc. Sama mám často problém outfit vyladit a čím víc se snažím, tím je to horší. Krásná halenka :) A vlásky si klidně nechte ještě poporůst, jste mladá a sympatická, vlasy máte úžasné a evidentně nezničené. Budete celá Kate. Mějte krásný den :)

Catherine
72 příspěvků 9.9.12 10:08

Jako volnočasové oblečení proč ne.. raději budu na ulicích potkávat více takových to outfitů než „super seksí vystajlovaných“ ..za sebe dávám zelené, ale ta kabelka se k tomu opravdu nehodí, když vidím kombinaci puntíků a proužků tak mi trnou zuby

Nitouche
17 příspěvků 10.10.12 20:05

Zelené… přesně dle mého vkusu. Jen výška „pasu“ se mi zdá trochu nelichotivá k Vaší postavě, já osobně bych to místo pro přechod sukně a halenky viděla trochu níž… přišlo by mi to proporčně vyrovnanější

Manon.Lescaut
21 příspěvků 17.10.12 15:45

21-35? Prosím? Toto oblečení by vypadalo velice pěkně na (třeba) šedesátileté dámě, ale v tomto věku působí velice usedle. Červené.

Anofeles
327 příspěvků 14.12.12 21:26

Barevně je halenka hezká, ale střihem ne. Vázačka je trošku mimo, nosila jí moje maminka tak před dvaceti lety a snad se hodí ke starším dámám, ale Vaší věkové kategorii přidává leta. Sukně určitě kratší, je vidět, že máte hezké nohy a netřeba je zakrývat. Kabelka sice asi praktická, ale nelíbila by se mi, přiznávám, ani na pláži plná osušek, pití a opalovacích krémů. Účes by to opravdu chtělo změnit a možná i trošku nalíčení. Celé to působí zkrátka tak, že to z mladé ženy dělá paní před důchodem a to je škoda. Pásek se mi ale líbí moc.

QueenOfSheba
118 příspěvků 14.8.15 14:39

Pěkná halenka i sukně, k postavě sedí. Ale zas ty baleríny - to je mor! Místo nich černé nebo bílé lodičky, ještě vyměnit kabelku - viděla bych to na černou lesklou typu „Alma“, k tomu jednoduchý černý širší pásek, a na krk bílé perličky. A nebát se trošku obarvit rtíky. Prostě stačí pár detailů, a ze „vzala si halenku a sukni, asi jde na zkoušku“ bude rázem „chic dáma se vším všudy“.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek

Náhodné outfity