iveta_piveta 22.9.12 23:29

Procházka u vody. Jenom tak nalehko, poslední teplý den.

  • Šaty a pásek - HM

  • Náhrdelník - Bershka

  • Neviditelné boty Baťa (nenápadné bílé sandálky na klínku).

Váš příspěvek
Kyttka
77 příspěvků 22.9.12 23:32

Skoda, ze to jedine rozpoznatelne na fotkach je nahrdelnik. Saty nejsou moc videt, boty taky neviditelne. Tak snad jen, ze vam svetla modra slusi…

Příspěvek upraven 22.09.12 v 23:32


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.9.12 23:44

Díky aspoň za to:)

Missy B
52 příspěvků 23.9.12 16:28

Vy mě sice teď všechny uramínkujete, ale já bych slečně změnila účes (Jako myslím celkově vlasy…). Pokud nejsem úplně slepá, slečná má vyšší čelo a ty vlasy, které jsou všude stejně dlouhé jí, přestože jsou samy o sobě krásné, prostě nesluší…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.9.12 21:23

Tak mi, slečno, poraďte. Mám vlnité vlasy, které je dost složité dostat do přijatelného tvaru. Deset z deseti kadeřnic mi silně nedoporučilo patku ani ofinu. Jistě, všechno se dá žehlit. Jenže já mám prostě ráda vlasy zdravé a žehlička mi do toho moc nezapadá. Už tak si mažu hlavu různýma máslama proti vysoušení.
Ale pokud máte nápad, sem s ním!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.9.12 21:24

Navíc pozor, vlasy jsou dost sestříhané - ale jak říkám, jakmile je složitě neupravuju, nefoukám a nežehlím, úplně se to ztratí.

Karin
3950 příspěvků 24.9.12 14:47

Vážně by to nešlo? Třeba takhle…
Ofina není jen jedna, existuje řada různých typů ofin, kadeřnice by si měla vědět rady, umět vybrat podle typu vlasů… Přece vám nemůže šmahem „zakázat“ všechny druhy sestřihu předních vlasů („žádnou ofinu ani patku“) a nenabídnout žádné přijatelné řešení, nechat vás chodit s vysokým čelem… Zkusila bych nějakou šikovnější kadeřnici, třeba i dražší, která je proškolená i ve vizážistice a byla by schopná poradit. Tohle opravdu nevypadá dobře :-( Dlouhé vlasy bez ofiny tu obří mozkovnu jen zdůrazní a ta je potom jako billboard. Nějaká krátká ofina by nemusela být problém :-) Ale je to hodně otázka zvyku, a zvyknout si musí člověk i vlasy, zvlášť pokud jste ofinu nikdy neměla. Já jsem ji nosila jeden čas, taky mám nepoddajné vlnité vlasy, ale krátká mi svědčila. Ale holt to trochu té „námahy“ vyžaduje, nejde to jen „umýt a jít“…

Missy B
52 příspěvků 24.9.12 16:18

Zkuste jinou kadeřnici ;)
Já jsem ten příspěvek nemyslela tak, že máte hrozné vlasy (I když teď jak to čtu zpětně to tak trochu vyznělo..To pardon, tak jsem to nemyslela;))…

Co se té ofiny týče - Za sebe bych vám poradila delší, až možná dlouhou ofinu (Šikmou, rovnou, do obloučku… To už je celkem jedno..) Ale na Vašem místě bych asi nezkoušela krátkou ofinku- kamarádka (s vysokým) čelem jí jeden čas měla a byla z ní nešťatsná.. Navíc je pravda, že v ní vypadala celkem vtipně.. :) Ale každému člověku sluší něco úplně jiného.. :)
Ale nejsem žádná kadeřnice, takže opravdu zkuste najít někoho, kdo tomu opravdu rozumí, popř. nějakou tu vizážistku, jak už psala @Karin .. ;)
Mimochodem.. Kdysi jsem narazila na jakési webovky (Myslím, že to bylo taaz.com , nebo tak nějak… Mohla jste si tam na své fotografii vyzkoušet různé účesy, líčení, atd. ;) A bylo to zdarma.. ;) Jen nevím, jestli jsou webovky ještě funkční.. ;)

Příspěvek upraven 24.09.12 v 16:21

NelaAndrt
517 příspěvků 24.9.12 21:39

Já mám kudrnaté vlasy. Každý je nadšený, ale je to děs. Nedá se to česat, na ofinku můžu taky zapomenout. Já bych vám asi doporučila vlasy zkrátit. Pak se, podle mě, nahoře odlehčí a nebudou vypadat splihle. Myslím, že i to by vašemu vyššímu čelu mohlo pomoci. Já nosím takovou jakoby trochu patku. Určitě to chce poradit se s kadeřnicí, ale souhlasím s tím, že tento účes vám tolik nesedí, přesto že jste krásná a vlasy jsou určitě pěkné a kvalitní.

Karin
3950 příspěvků 25.9.12 08:38

Já mám taky vlasy, které se vlní, jsou strašně nepoddajné a dělají si, co chtějí. Když jsem chtěla mít delší ofinu, koupila jsem si drahý lak na vlasy, který sliboval, že se pod ním vlasy nebudou kroutit ani ve vlhku. Vyhozené peníze. Dlouhou ofinu prostě mít nemůžu. Ale nosívala jsem kratší a ta byla v pohodě :-) A jak jsem sem dávala ty fotky, tak jsem prošla spousty různých fotek a viděla jsem spousty druhů ofin a patek, a prostě si myslím, že se pro každé vlasy dá vymyslet nějaké řešení. Ale je fakt, že někdy se holt neosvědčí hned to první, že je potřeba zkoušet a trochu si s tím hrát. Když se ofina neosvědčí, tak se nechá dorůst, no. A příště se zkusí jiný střih.
Já když chci nějakou změnu a nevím si rady, tak jdu k drahé kadeřnici do špičkového salónu, kde nechám třeba dva tisíce, ale za ty peníze dostanu erudované poradenství na míru a kvalitní střih, kadeřnice mi kolikrát i vymluví nějaký můj nápad - naposledy jsem třeba chtěla trvalou, na tom by pěkně vydělala, přesto mi to vymluvila a vysvětlila mi srozumitelně, proč to zrovna mně a mým vlasům nedoporučuje, a navrhla mi řešení, které by mě samotnou ve snu nenapadlo, ale stoprocentně mi vyhovuje a dnes jsem jí vděčná. Samozřejmě se tam nechodím nechat stříhat běžně, na to nemám :D Šetřím si ji na situace, kdy potřebuju radu od zkušeného a školeného špičkového odborníka a nechci riskovat poloamatérské hrátky nějaké méně zkušené a ne tak dobře školené kadeřnice… :-)
Takže třeba jednou za tři, pět let… Ale fakt se to vyplatí.

Karin
3950 příspěvků 25.9.12 08:39

Koukám, že uživatel iveta_piveta byl smazán, tak doufám, že neutekla kvůli tomuhle :-(

isko
1855 příspěvků 24.9.12 23:31

Zkuste se juknout sem na Channah, jak si poradila s neposlušnou ofinou:
http://mezinebemazemi.blogspot.cz/search?…

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek

Náhodné outfity