Váš příspěvek
Saxofon
508 příspěvků 27.9.12 20:48

Boty. Kupodivu nemají sloužit jen neodření nohou, ukazujete-li nohy v málem celé jejich délce, tak si je, kurník, nedeformujte tou divnou věcí tam při zemi.

WannabeYourMonster
75 příspěvků 27.9.12 22:09

Boty bez podpatků deformují?

Saxofon
508 příspěvků 27.9.12 22:36

No, to jsem možná přehnala, možná přímo nedeformují, ale rozhodně nepřidávají nebo vizuálně nezlepšují. Ono to je vidět, když se podíváte na ženu při chůzi, málokterá umí elegantně nebo lákavě, pružně, svůdně či jinak přitažlivě kráčet v „placatých“ botách. K sukni mi prostě připadají vhodnější; prostě jsou pro mě boty na podpatku něco jako make-up na obličeji: někdo obé používá denně (a třeba i přehání), jiný se bez podpatků i řasenky klidně obejde, jen mi přijde stejně škoda se ke krásným šatům vůbec nenalíčit, nezvýraznit, jako si vzít z mého úhlu pohledu nepřitažlivé boty. Toť vše.

trinita
323 příspěvků 28.9.12 10:45

Mne sa naopak zdá, že len máloktorá slečna/žena na podpätkoch v nich dokáže ladne a pružne kráčať, väčšinou vyzerajú, akoby capali v lyžiarskych topánkach alebo majú chôdzu neistú akoby kráčali po kývajúcej sa lávke… že vysoký podpätok nohu skrášľuje, je len o uhle pohľadu a osobných preferenciách, mne sa napríklad nohy na vysokých podpätkoch nijak zvlášť nepáčia, respektíve sa mi nezdajú o nič horšie než nohy na nizučkých podpätkoch či bez nich… o nohách nepekne „zalomených“ na extrémne vysokých podpätkoch sa hádam ani baviť nemusíme… v podstate sú vyššie podpätky výmyslom posledných pár storočí, oveľa dlhšiu dobu ženy chodili bosé alebo v obuvi nízkej, takže tie chúďatká mali tisícročia nohy deformované a ani o tom nevedeli? :-)druhá vec je, že vyššie podpätky predĺžia siluetu a opticky zoštíhlia, ale zase - štíhle slečny s dlhými nohami to nepotrebujú… a pokiaľ to silnejšie ženy nechcú využiť, tiež im to nemám za zlé…

Příspěvek upraven 28.09.12 v 10:48

WannabeYourMonster
75 příspěvků 28.9.12 19:07

Červené ramínka už i za otázky, já z toho pekla už fakt nemůžu :D

StasiyaNo
82 příspěvků 28.9.12 19:16

@trinita kdo tady mluvil o tom, že ten podpatek má být strááášně vysoký. Ano podpatek prodlužuje tzn. opticky zkrášluje nohu, pak je tu možnost, že Vám osobně se to buď líbí nebo nelíbí. A věc osobní preference je, jestli je budete nosit nebo ne. Když je nosit nebudete, nevyvrátíte tím obecnou teorii a jejich pozitivních optických vlastnostech. Že málokterá dívka/žena chodí ladně a pružně na podpatcích? No pár jsem jich taky viděla (zvlášť v kategorii 15-20). A stejně málo lidí chodí ladně v plackách. Já osobně si v nich připadám jako medvěd a po delším nošení(např. tři dny po sobě)mě šíleně bolí záda. Nejlíp se cítím v botách s + -5cm.
A ano, ženy po tisíciletí nosily různé hovadiny a nevěděly o tom. Ty, co chodily bosé na tom byly asi nejlíp ze všech.
Kombinace těchto bot a krátké sukně mi nějak nevadí, spíš bych se alespoň nechala vyfotit trochu víc odspodu (jako aby si fotograf klekl :-) ). Víc mě ruší ta halenka nebo co to je. Vypadá to jako: „Jejda, zaspala sem, stihnu to jenom od pasu dolů…“.

trinita
323 příspěvků 28.9.12 23:12

@StasiyaNo hádam aby ste si môj komentár skúsili prečítať ešte raz… :-) písala som o tom, čo preferujem ja! :-) ak niekto preferuje podpätky, nech si ich nosí (veď si ničí svoje nohy a svoju chrbticu), ale prečo ich vnucovať všetkým do radu? žena, ktoré si obuje baleríny, tenisky, nízke sandálky, obyčajne ich nosí preto, že sa jej páčia a sú jej pohodlné (nie každý má skrátené šľachy v nohách od neustáleho nosenia podpätkov)…
okrem toho, áno, raz nejaký muž vymyslel, že ženská noha na ihličkovom podpätku je krajšia ako noha bez podpätku, raz nejaká obuvnícka lobby vymyslela, že podpätok je zdravší ako topánka bez podpätku a teraz sa toho všetci držia do úmoru… a takmer ku každému outfitu je niekoľko komentárov na tému - keby ste mali topánky s vyšším podpätkom… j

Jirkátor
1569 příspěvků 2.10.12 07:41

Nějak ta debata sklouzla jinam. A tak přidám i já svůj OT: co když, si to nějaký muž nevymyslel, ale je to skutečně hezčí. Také si myslím, že v tomto případě by byl podpatek ( nemusí být 10-ti cm a jehlový - naopak ) hezčí. Netvrdím, že to slečně/paní nesluší, ale že by mohlo slušet víc.

Anofeles
327 příspěvků 1.12.12 21:15

Je to zvláštní, ale mně se to docela líbí. Tento typ tunik mám ráda, slečně sluší, stejně jako minisukně. Boty se mi nezdají až tak děsivé, ale volila bych jiné.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek

Náhodné outfity