fiesta 23.8.12 19:23

  • klobúk - Carpisa

  • blúzka - Motivi

  • sukňa - Mango

  • kabelka - DKNY

  • topánky - zakúpené v zahraničí

Váš příspěvek
Ant.
245 příspěvků 23.8.12 19:34

Rukávy svršku (nevím, jak přesně tento kus oděvu pojmenovat) musí být dost nepraktické.

MP Lisbeth
85 příspěvků 23.8.12 19:37

Ta halenka je krásná, ale v této kombinaci vám úplně zazdila pas, spíš bych ji nosila třeba s úzkými kalhotami, aby se trochu zachovala linie postavy, boty mně připadají trochu nemoderní, ale hlavně je to celkově moc smutné, chtělo by to barvu

Rabbit-Heart
644 příspěvků 23.8.12 20:16

Připadá mi to jako dva outfity zkombinované dohromady - jeden od pasu dolů (elegantní outfit třeba do kanceláře nebo na rande) a druhý od pasu nahoru (eklektická lesana). A ten klobouk je fakt děs, nezlobte se - možná k vodě dobré, ale ne do města a už vůbec ne k lodičkám. Halenku bych nosila k šortkám nebo, jak už navrhovala @MP Lisbeth, k úzkým kalhotám - viz obrázky (z lookbook. nu). Máte hezké nohy, tak si to můžete dovolit :)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.8.12 20:16

Ta halenka je super, jen se nehodi k sukni, tez bych volila uzke kalhoty… a taky vyhodte ten priserny klobouk… takovehle nosej jen babky nebo alternativky


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.8.12 20:23

Mám pocit, že ten klobouk se tam dostal nějaký nedopatřením, třeba photoshopem. Vlastně mám stejný posit o té halence, vážně se k té sukni nehodí. Ale od pasu dolu pěkný a korále se mi taky líbí.

oknel
103 příspěvků 23.8.12 22:24

Naprosto souhlasím. Vlastně se mi to vše moc líbí - dokonce i klobouk - ale tak nějak každé zvlášť. Jak se tady již objevilo - spodek zvlášť a vršek také. A ještě něco - k takto zdobené halence se ty perly nehodí, je to přezdobené.
P. S. Ty perly samy o sobě se mi líbí také, ale s jinou, hladkou halenkou nebo světříkem, aby nedošlo k nedorozumění.

Příspěvek upraven 23.08.12 v 22:25

real.blond
6688 příspěvků 23.8.12 21:16

Nemuzu si pomoct, ale kdykoliv vidim tento typ halenek, prijde mi, ze deformuji poprsi :(… A rukavy se mi bohuzel nelibi vubec, od pasu dolu ok, ale od pasu nahoru, jako kdyby to k sobe vubec nepatrilo.. Opravdu jako prace photoshopu

fiesta
104 příspěvků 23.8.12 22:02

Naozaj som bola bezradná pri tejto blúze (mala som ju prvýkrát) takže ďakujem za všetky komentáre!

Lady papajka ste milá! Ale nie je to photoshop:-) Nechám si samozrejme poradiť aj v prípade klobúka.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.8.12 09:00

A mně se to líbí! I ta halenka, a čím dál víc na ni koukám, tím víc. Je zajímavá, prostě jiná, netuctová. Perličky mě tam neruší. Na postavě je vidět, že je štíhlá- podle nohou, tak si myslím, že nemusí být za každou cenu zdůrazňován pas. Boty nemohu z fotky rozeznat pořádně, ale konečně zde máme někoho, kdo si vezme k sukni lodičky, takže pro mě +. Já bych asi vyměnila kabelu- tedy spíše její barvu buď za nějaký odstín hnědé nebo okrové nebo pěkně zelenou-k oživení. Jen ten klobouk mně ke zbytku ale vůbec nepasuje.

Příspěvek upraven 24.08.12 v 09:01

Oblázek
171 příspěvků 24.8.12 09:19

Nezařaditelný (ale ne z pricipu špatný) klobouk, romantický vršek a kancelářský spodek. Zkuste navštívit kouzelníka, co rozdělí ženu v krabici na tři kusy. A požádat ho, aby každou krabici s vaším kouskem nakombinoval s jinými krabicemi.

akubra
354 příspěvků 24.8.12 10:18
Hurá - klobouk!

Velká pochvala za klobouk, za normální dámské boty, klasickou sukni, bílou nadýchanou halenku - u ní bych malinko zrátila ty rozevláté rukávy, vypadá to, jako by slečně nenarostly ruce, teda jedna - ta podél těla. Kromě černých punčoch mi nevadí nic, možná má ale dotyčná nějaký handicap (metličkové žilky??), pro který své hezky rovné nohy halí právě do černé.

Alena Tajemná
43 příspěvků 28.8.12 19:41

Klobouk se mi taky líbí, i když spíš samotný než k outfitu. Velké plus jsou perly, halenka, sukně i botky bych přenesla přes srdce. Jen mi to dohromady nějak neštimuje. Jiná kombinace bude jistě super:)

brambobla
53 příspěvků 24.8.12 11:28

Halenka je ohromně zajímavá! A budu asi jedna z mála, ale mně se líbí i ten klobouček. Jen to nějak nejde úplně dohromady. Tak mě napadlo, že nějaké modré kalhoty na tělo by k tomu nemusely vypadat špatně, i s tím kloboučkem samozřejmě. Ale asi by se to muselo zkusit a kriticky prohlédnout v zrcadle.

teetee
499 příspěvků 24.8.12 11:58

Pátý přes devátý od hlavy k patě. Jednotlivě hezké ale poskládané…za tmy jsem chtěla říct, ale nebudu zlá.

Klobouk - pryč. Halenku ponechat a nosit s úzkými kalhotami. Sukni ponechat a nosit s jinými punčochami a klidně i s vyfoceným náhrdelníkem. Kabelku schovat pro případ třetího outfitu poskládaného z jiných kusů, než které jsou na fotce.

Očividně si umíte v obchodech vybrat hezké oblečení i boty. Chápu, že s touto halenkou je složité zacházet, ale nechala bych si ji, opravdu. Ve střízlivější kombinaci může být velmi pěkná. Zkuste druhou verzi, určitě bude lepší :)

Missy B
52 příspěvků 25.8.12 20:16

Když jsem se poprvé podívala na fotku, myslela jsem si, že vám je kolem 60… Po zkouknutí věku nastaveného dole pod fotkou jsem vážně zírala..
Mimochodem.. Víte, koho mi trochu připomínáte? Maminku Filipa Hrubého z „ordinace“ (tuším, že se jmenuje Leona..)

Příspěvek upraven 26.09.12 v 15:10

Sibyla
2646 příspěvků 25.9.12 10:08

Líbí se mi všechno - ale ne dohromady, jak tu padlo. Hoďte to do mixéru a namixujte jinak

Ofinovitá Áňa
171 příspěvků 26.9.12 10:37

Dobrá halena. Ale dolů něco úzkého. Přezka na botách je příliš. Klobouček moc nevidím, ale jestli to není ten pekelný druh, rozhodně ho připomíná ( a bude tudíž těžký ke zkombinování)

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek

Náhodné outfity