arwen_undomiel 1.12.12 22:30

Jedna varianta na oslavu narozenin v baru v sedmém měsíci těhotenství.

  • Šaty Dorothy Perkins - second hand

  • Punčocháče Calzedonia

  • Boty Deichmann

  • Kabelka po babičce

  • Bižuterie SIX

Váš příspěvek
Roseline
2319 příspěvků 1.12.12 22:54

Tahle varianta se mi líbí více :-) Tyto šaty Vám sedí lépe, alespoň mě se tak zdá podle fotek. Tenhle střih se mi pro Vás zdá lepší, o vzoru nemluvě - krásně Vás rozzáří. Jste tu hezky výrazná.

Aroosak
643 příspěvků 1.12.12 22:58

Jsem rozhodně pro tyto šaty. Vypadáte v nich velmi hezky, barva Vás hezky rozzářila, a střih Vám sluší.

PS: To jsou ty nové kozačky? Vypadají super! :-)

arwen_undomiel
72 příspěvků 1.12.12 23:06

@Aroosak Ano, to jsou ony, děkuji moc, jsou takové „obyč“, ale mám z nich velkou radost, jsou pohodlné, mají stabilní podpatek (na jehlách bych to teď asi neuměla) a nejsou do špičky, a hlavně JSOU MI, co víc bych si mohla přát :-)

arwen_undomiel
72 příspěvků 1.12.12 23:08

@Roseline Děkuji, taky si myslím, že střihově je tohle lepší, hlavně ramena. Na té druhé verzi se mi právě hodně líbila ta modročerná kombinace, ale je fakt, že ty holé ruce u mě nic moc. Snad kdybych měla jiné černé šaty - tak kdo ví, třeba jindy.

Anofeles
327 příspěvků 1.12.12 23:13

Velmi hezké, barva šatů jakoby vykouzlila i na Vaší tváři úsměv. Tvar výstřihu také pěkně sedne. Změna účesu, nezdá se mi to? Rozhodně k lepšímu.

arwen_undomiel
72 příspěvků 1.12.12 23:19

Děkuji. Změna účesu spočívá pouze v tom, že jsem se to pokusila zkrotit na jiný způsob než obvykle a vlastně i na druhou stranu.

firefly
527 příspěvků 1.12.12 23:17

Moc vám to sluší, je to zajímavé, je to osobité, je to ladící… super.
osobně bych snad jen ubrala na špercích - dlouhé náušnice a náhrdelník tak blízko u sebe se mi zdají nějak moc, ale 1. je to jen můj oosbní názor, 2. jde skutečně o pidi detail a 3. to možná na fotce působí jinak, než v reálu, kdy je člověk v pohybu.

arwen_undomiel
72 příspěvků 1.12.12 23:20

Děkuji moc za názor a se šperky si ještě vyzkouším víc verzí, můžu zkusit dát jen pecky, co to udělá.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.12.12 18:13

Saty super. Nebrala bych ten nahrdelnik, naopak naramek bych nechala urcite. Puncochace v cerne barve by podle me vypadaly lepe - nebyl by tak zretelny predel mezi puncochaci a kozackami (malinko to upozornuje na sirsi lytka). Na druhou stranu by to mozna byla trochu nuda.

Příspěvek upraven 02.12.12 v 23:38

yanulla
767 příspěvků 2.12.12 08:50

Wau, tleskám :-)

Jirkátor
1569 příspěvků 2.12.12 09:16

Krásná budoucí maminka.

llolla
2102 příspěvků 2.12.12 10:52

Ty náušnice a náhrdelník už jsou na mě asi moc- k těm vzorovaným šatům, ale jinak vám to tady sluší nejvíc, ze všech fotek, co jste sem dala. Zelené.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.12.12 12:15

Ty jo, Vy jste kočka!!

Příspěvek upraven 02.12.12 v 12:23

arwen_undomiel
72 příspěvků 2.12.12 12:49

@margret Jé, děkuji červená se


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.12.12 13:16

Ne že bys nebyla kočka :-) ale tohle je zbytečně „venkovsky“ usedlý, včetně těch šperků. Aneb kterak se obléká „slušné děvče“ :-)
Možná kdybys neměla tu soupravu, a naopak zvolila rudý punčocháče… aby to byl trochu odvaz… ale ne, jsem pořád pro černo-modrej model.

arwen_undomiel
72 příspěvků 2.12.12 13:22

Jej, „usedlý“? :-o Tak to mě nenapadlo :-) S červenými punčocháči nevím, zda by tam té červené už nebylo moc. Každopádně díky moc za názor i za pochvalu :-) Akorát pořád tak nějak nevím, v čem půjdu, jestli se nakonec rozhodnu podle ramínek, anebo si hodím korunou :-D

llolla
2102 příspěvků 2.12.12 13:28

Ještě mě napadlo- co plánujete navrch? Nemyslím kabát, ale nějaký svetr, nebo sako?

arwen_undomiel
72 příspěvků 2.12.12 13:50

Nejspíš buď tenký propínací svetřík nebo pašmínu, oboje černé. V jiné takové barvě, aby to ladilo, nemám nic a sako, které by mi teďka bylo, bohužel taky ne.

llolla
2102 příspěvků 2.12.12 13:51

Tak v tom případě byh byla spíš pro tuhle variantu. V těch druhých šatech byste byla moc tmavá, asi…

Anofeles
327 příspěvků 2.12.12 14:58

Hm, pašmína by k tomu mohla být hezká a ležerní, svetr, i když záleží jaký, by to celé mohl „usednout“. Rozhodně jsou ale tyto šaty na sváteční příležitost určitě hezčí a opravdu Vám sednou.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.12.12 14:58

Budu škarohlíd, mně se to nelíbí - chápu, že v dané situaci jste ráda, že něco oblečete, ale proč s tím hned na MP? Vypadáte nenalíčeně a s přeleženými vlasy, šperky vypadají na fotce tak nějak princeznovsko tvořilkovsky, barevně tmavé s tvrdým kontrastem červené a černé, ten vzor na šatech mí přijde zástěrovitý, beztak jsou to letní šaty a ne společenské… taková směsice outfitové nouze a těžkopádné romantiky.

arwen_undomiel
72 příspěvků 2.12.12 16:50

@klubo I vám děkuji za vyjádření. K poznámce, že jsem asi ráda, že vůbec něco obleču, se nebudu ani blíže vyjadřovat, myslím, že by to bylo pod důstojnost nás obou.

Vlasy mám učesané a nalakované. Nalíčená opravdu nejsem, nelíčím se a dodnes jsem si neuvědomila, že by to byl přohřešek, jakkoli to ve vašem příspěvku působí jako další negativní položka ve výčtu.

Nevyznám se moc ve škatulkování, šaty asi „společenské“ nejsou, ale píšu, že to je večírek v baru - tzn. oslava ve stylu posezení s přáteli u sklenky a nikoli formální večerní událost. Nejsou to ovšem podle mého přesvědčení ani „letní šaty“, které si představuju spíše jako pohodlné, vzdušné a splývavé, často na ramínka - pokud ovšem neberete jako letní šaty cokoli, na čem jsou kytky. Nevím, co myslíte princeznovským tvořílkovstvím, bižuterie je z normálního obchodu. Abyste se ale mohl/a přesvědčit, jestli jsou nebo nejsou princeznovské a tvořílkovské, ať už to znamená cokoli, tak jsem je vyfotila blíže.

Nechápejte mě špatně, názor „nelíbí“ beru. Vadí mi ale přístup „proč s tím lezete na MP“ - možná jsem tuhle rubriku špatně pochopila, ale domnívala jsem se, že sem můžu dát svoji fotku v nějakém oblečení a vyslechnout si názory na to, co by bylo možno vylepšit apod. Pokud sem mohou svoje fotky dávat pouze štíhlé nalíčené ženy ve světlém oblečení, pak se omlouvám.

Já_a_Kačí
60 příspěvků 3.12.12 18:20

@arwen_undomiel Jé, kašlete na ní. Když si vzpomenu na sebe, jak jsem vypadala v sedmém měsíci a šla jsem na svatbu, pf, jste krásná a budete za hvězdu :) A nikam nechoďte, ráda Vás čtu i v diskuzích. Užijte si oslavu :)
A líbí, moc.

Anofeles
327 příspěvků 2.12.12 17:17

@arwen_undomiel

Naopak, myslím, že je báječné, když se tu radíte, ukazujete různé možnosti a sluší Vám to i během pokročilejšího těhotenství. Navíc ukazujete, že na módu se nemá rezignovat ani v jiném stavu a Váš přístup se mi moc líbí. Vypadáte mladě, a myslím, že i jste, líčení v tomto věku by mohlo podtrhnou přednosti, ale není nezbytné. Ráda Vás čtu a budu se těšit na další fotografie. :)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.12.12 17:52

@arwen_undomiel Tak to o tom, že se do něčeho vejdete, jsem zmínila proto, že jste těhotná a já chápu, že si kvůli několika měsícům nebudete kupovat celý nový šatník. Nevím, co je na tom nedůstojného to zmínit. Nenalíčit se vůbec mi přijde stejně nevhodné jako se moc zmalovat, zvlášť když jde o večer. Ty barvy Vám podle mně nesluší - proč to absurdně zjednodušujete? Vzor šatů i šperky postrádají jakýkoliv šmrnc, je to takové při zdi, ani v detailu se mi nelíbí, stylově nemají nic společného s oblečením, nuda, průměrnost.
Názor „nelíbí“ evidentně neberete - a pokud mě hodláte citovat (viz uvozovky), tak prosím přesně, že někam „lezete“ jsem nepoužila.

arwen_undomiel
72 příspěvků 2.12.12 18:21

Naopak, názor „nelíbí“ beru. Vy jste to ale uvedla tak, že z mi toho vyznělo, že jsem to sem na MP vlastně vůbec neměla dávat (viz formulace „proč s tím hned na MP?“). Potom postrádá smysl bavit se o „líbí/nelíbí“, když premisou je, že to vůbec nemělo ctěnému čtenářstvu být předkládáno k hodnocení ;-) Za nepřesnou citaci se omlouvám.

firefly
527 příspěvků 2.12.12 18:51

Achjo, nějak mám potřebu se vyjádřit k tomu, co se tu teď děje.
Myslím, že účes vám sluší, nepůsobí na mě ani neupraveně, ani přeleženě, ai nic jiného. (A mimochodem, osobně bych vám radila se ho držet vypadáte v něm mnohem lépe, než např. v tom na první fotografii.) Šperky pravděpodobně barevně ldí s tou jednou barvou ze šatů, takže myslím, že jsou v pořádku a také v nich nevydím problém (o tom, že mi jich přijde moc a moc velkých jsem už psala).
Myslím, že vám to, obzvlášť na dvou variantách oblečení do baru moc sluší.
Líčení: Já se líčím denně, neumím si představit, že bych vyrazila do práce, školy, nedej bože do baru nenalíčená, ale mám i kamarádky, které se nelíčí vůbec (případně používají jen na večer řasenku) a nevidím v tom problém. Vnímám to stejně jako to, že si někdo vlasy barví a někdo ne, jako osobní volbu. Na „nahé“ pleti obličeje není nic pobuřujícího, co by bylo nutné zakrýt, aby žena mohla ven…
Jsem naopak ráda, že takovéhle fotky na MP jsou, baví mě milionkrát víc než fotky mladých vysokých dívek s dokonalou postavou, kterou je snadnější obléct, ale např. mé realitě je dost vzdálená. Baví mě i více než „vystajlované“ fotky blogerek, které se přecijen módou zabývají poněkud hlouběji, často věnují hodně péče i kompozici fotky atd., takže je také vnímám jako méně reálné, než fotky tohoto ražení.

Příspěvek upraven 02.12.12 v 18:52

lizlisa
151 příspěvků 2.12.12 21:14

Myslím, že je jen velmi málo žen, které si mohou dovolit chodit nenalíčené. A mezi ně rozhodně tady paní nepatří, má nevýrazný obličej a vypadá „vyblitě“.

firefly
527 příspěvků 2.12.12 21:45

Vidíte, a mě nepřipadá ani nenápadná, ani vyblitá. Jak říkám, nevnímám nelíčení se jako privilegium krásek, ale jako normální, běžný stav. Ličení pak jako něco zcela dobrovolného. Já to dělám dobrovolně denně, ale pro sebe, ne pro okolí a lidi jako jste vy, nebo jakékoli jiné lidi. Paní/slečna z fotografie je zase sama sebou nenalíčená a nevím, proč by to mělo někomu vadit.

Příspěvek upraven 02.12.12 v 21:47

White_Queen
106 příspěvků 2.12.12 19:27

Zatím se mi žádný váš outfit nelíbil, ale tohle je super :) taková,,klasika", která sice nijak neuchvacuje, ale zároveň neurazí. Zelené

lizlisa
151 příspěvků 2.12.12 21:11

Je fajn, že se snažíte s outfitem. Ale obličej je do toho zakomponován také, trocha líčení a učesání by bodla.

arwen_undomiel
72 příspěvků 2.12.12 22:42

Děkuji za názor. Učesaná jsem, nejsem tak, jak jsem vstala z postele. Možná jsem „jednoduchá“, ale pod pojmem učesat se rozumím třeba i jen vzít kartáč a s jeho pomocí upravit vlasy tak, aby ležely v zásadě souběžně :-D a výsledek třeba přelakovat, aby držel. Což je přesně to, co jsem udělala před touhle fotkou. Nevím, jaké jiné „učesání“ bych musela absolvovat, aby vám to vyhovovalo, ale pokud zahrnuje půlhodinové snažení s fénem, tužidlem, gelem, kulmou nebo žehličkou a případně ještě dalšími proprietami, jejichž názvy a funkce si asi neumím ani představit, pak se obávám, že holt zůstanu raději rozcuchaná (nevím, zda je to to správné slovo, které podle vás vystihuje moji hlavu na fotce, ale pro mě je to opak od učesaná).

Pokud jde o líčení, ano, opravdu se nelíčím. Jednak jsem to nikdy (s výjimkou úsměvných pokusů v pubertě) nedělala, takže to ani velmi neumím a nevím tedy, zda by byl výsledek podle vašeho gusta. A hlavně mi velmi nepříjemné, když obejmu nebo políbím syna nebo manžela a ulpí na nich moje líčidla; syn si vzhledem k věku nestěžuje, ale manželovi je to nepříjemné zrovna tak. Vyblitost, případně slušněji nevýraznost mi zatím naživo nikdo nevytkl, ale může to být fotkou.

Takže kdybych to shrnula - učesané vlasy samozřejmě řadím k nezbytným předpokladům „vylezení mezi lidi“, asi jako to, že si ráno umyju obličej a vyčistím zuby - prostě to považuji za součást slušného vystupování. Líčení za nutné nepovažuji, bez ohledu na to, jaký obličej byl člověku nadělen ;-)

llolla
2102 příspěvků 2.12.12 22:54

Mně právě přijde, že máte krásné, výrazné oči, které ani malování nepotřebují, pleť taky vypadá zdravě (zní to divně, snad víte, jak to myslím). Popravdě, ani mě nenapadlo, že jste nenamalovaná.

arwen_undomiel
72 příspěvků 2.12.12 22:55

Děkuji… Jak ráda říkám - tisíc lidí, tisíc chutí ;-) Jenom mě trochu rozhodilo, že by líčení mělo být něco povinného, bez čeho aby se člověk styděl vyjít na ulici. Tak jsem o tom nikdy nepřemýšlela.

EveBike
49 příspěvků 3.12.12 17:39

Mě se zrovna líbí, jak máte ty vlasy, myslím, že je to lepší než ten rozcuch :)
A ještě mě napadlo-zvolila bych méně výrazný vzor šatů, protože velké rudé květy zbytečně upoutají pozornost na bříško (vím že čekáte mimi, ale i tak :)

Příspěvek upraven 04.12.12 v 14:39

Vzteklá Blondýna
32 příspěvků 3.12.12 20:53

Ty šaty vám moc sluší, to je pro vás ta správná cesta :)

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek

Náhodné outfity