fashiondiarybytereza 18.1.13 20:03

Letní outfit vhodný na výlet či procházku.

  • triko C&A

  • kalhoty Takko

  • boty Baťa

  • batoh Quicksilver

Váš příspěvek

Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.1.13 20:42

Ničím nerušená detská klasika /aj keď ma trošku mrazí pri prestave, že sa mladý muž bude navlas rovnako obliekať možno ďalších 20,30 či 40 rokov/..Ale bod za to, že tričko nemá potisk:)Koncom leta som videla v autobuse rovnako starého chlapca-mal bekovku, menčestrové sako, puntíkatého motýlka a nohavice z hrubého plátna-to bolo pokoukáníčko!

iveta_zla
512 příspěvků 18.1.13 21:58

Nevidím v tom nic zajímavého, takto se oblékají muži od 4 do 80 let :-D

Btw, skvělá inspirace pro dětské outfity je zde: http://www.lemini.sk/

stric
762 příspěvků 18.1.13 22:24

@iveta_zla Jak se má kluk inspirovat obrázky dvou holčiček, to by mě zajímalo?
A jinak mně se to taky líbí. Není vina dětí, že dospělí do 80 let kopírují jejich módu


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.1.13 13:10

To síce nie, ale je chyba rodičov keď deti nenaučia nosiť aj niečo iné..

iveta_zla
512 příspěvků 18.1.13 22:55

@stric, prostě jsem chtěla zmínit pěkný dětský blog:)
A neříkám, že to škaredé, ale…nebudu se opakovat.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.1.13 11:07

To teda zírám. Kraťasy, triko a baťoh, a už se tomu říká outfit. Co tady bude za čas? Postování outfitů, vhodných na úklid sklepa?

Torin
146 příspěvků 19.1.13 11:44

Souhlas… tenhle „outfit“ potkávám každý den v létě ve stovkách kopií a upřímně, neřekla bych, že klučinovi na obrázku nějak zvlášť lichotí - omlouvám se, ale vypadá v těch kraťasech po kolena a dlouhém tričku tak nějak přisraženě (i když možná je to taky fotkou)

stric
762 příspěvků 19.1.13 14:40

@Lenka M. Na výlet? Jako třeba co? Kluk vypadá úpravně a zároveň nebude nutné, aby se omezil na pomalou chůzi po cestičkách.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.1.13 16:16

Tak jednak o výlete do prírody nepadlo ani slovo, ale aj keby nie tak budiž..aj keď osobne považujem tieto chlapčensko-pánske kockované kraťasy za mor ktorý sa nosí bezhlavo všade. Okrem toho by funkčnosti a pohdliu nijak neubralo keby mal chlapec opasok čo by gate zdvihol z nasrávacej polohy, menej pohrebné farby, nejké pekné šnurovacie kecky a snad radšej čokoľvek iné než kockované kapsáče:) Je dosť pravdepodobné, že tento model chlapec vyfasuje na nedeľnú návštevu babičky, pretože tá má veľkého psa a pri hre by si mohol lepšie veci zničit a zachlpatiť, na rodinný obed v reštaurácii aby nebola škoda keď sa ušpiní, na ihrisko, do kina aby sa nemusel v niečom dve hodiny škrtiť a obmedzovať, do školy lebo tak chodia všetci, do zoo aby sa mohol zasviniť pri krmení ovečiek, na oslavu aby mohol blbnúť s ostatnými atd atd atd..

stric
762 příspěvků 19.1.13 16:32

@Lenka M. Však taky na všechny tyhle příležitosti je ten model dokonale vhodný, snad jen do té restaurace a kina by se mohl převlíknout.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.1.13 18:44

A vlastne já by som mu to teda nakonec nechala aj do tej reštiky aj do kina /ktoré dnes už pre vetšinu osadenstva aj tak funguje hlavne ako stravovacie zariadenie/..Nevkus a spohodlnelost vládne svetom, načo nútiť deti premýšľať a vyčnievať..

stric
762 příspěvků 19.1.13 19:01

Nevím, co jsou reštiky, ale není podle mě nutné zapřahovat vůz před koně.
Dneska jsem potkala ženskou, co měla na sobě takové ty strašlivé dupačky pro dospělé a přes to růžovou bundu. Vypadala v tom jak idiotka, ale znamená to snad, že musím okamžitě strhat dupačky ze svého půlročního vnoučka, aby se mu nezačal kazit vkus? Jako stejný nesmysl mi připadá zakazovat starším dětem, aby nosily pohodlné a docela pěkné dětské oblečení, a nutit je do jakési dospělé stylizace za všech okolností, protože ve stejném oblečku lze potkat i dospělé muže, což už dobře nevypadá. Protože je to oblečení pro děti a na dětech se mi to tahle líbí.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.1.13 19:46

Cože? sděděno po starším bratrovi?

fashiondiarybytereza
2 příspěvky 19.1.13 19:48

Když staršího bratra nemá…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.1.13 12:06

No právě…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.1.13 17:07

Tak už máme jen krůček k fotkám roztomilých nuňátek… mimibazaru blíž :-)

Nian
124 příspěvků 26.4.13 13:31

No sorry, nedávno jsem začala uvažovat o tom, jestli sem nenahrát nějaké fotky mě a dvouletého syna. Proč máte pocit, že je tohle místo jen pro dospělou módu? V několika článcích jsou zmíněné děti, vyfocené s maminkou, apod… Fakt bych nechtěla, aby to tady bylo nějak často, ale jako inspirace pro jiné dětné proč ne… Tím nechci říct, že je tenhle „outfit“ inspirací.

spoons
3 příspěvky 2.3.13 09:19

Naco? Naco sem niekto dava toto?

Nian
124 příspěvků 26.4.13 13:36

Řekla bych, že je jedním z té hůře oblékané poloviny chlapců… Proč ne barvy? Proč ne padnoucí oblečení? Proč ne sladěné oblečení? Jasně, děti rychle rostou, ale naštěstí nemusíme kupovat nové, v sekáčích je, co vím, někdy i větší výběr pro děti, než pro dospělé… K tomuto konkrétnímu mám ještě tip - šněrovací boty je sice zdlouhavější obout, ale vypadají o řád líp. A navíc v nich můžete měnit tkaničky! Tyhle ani na výlet, maximálně do tělocvičny.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek

Náhodné outfity