kameba 1.9.12 10:42

Tohle si vezmu až bude teplejší podzimní den.Třeba do města na kávu.

  • černé triko,caliope,100Kč

  • Sukně,Atmosphere,60Kč(na blešáku)

  • propínací svetřík,Second hand,80Kč

  • Boty,Gryc,650Kč

Váš příspěvek
kameba
101 příspěvků 1.9.12 10:58

Mám v plánu všechny kobinace co sem dávám vyfocený trepaně na zemi, postupně nafotit na sobě. Takhle to, koukám, není uplně ono.(a pro někoho to určitě nebude ono ani na postavě:-))


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.9.12 11:58

To je opravdu dobrý nápad, protože u oblečení je ZCELA ZÁSADNÍ jeho nositel.

paffg
376 příspěvků 1.9.12 14:46

To by rozhodně chtělo, možná pak bude bodové skóre vypadat úplně jinak.

kameba
101 příspěvků 1.9.12 12:04

@Soňa3 jo.máte pravdu. úplnou. a já to napravím:)

NelaAndrt
517 příspěvků 1.9.12 12:07

Taky bych se přimlouvala za to, aby autorka oděvy spíše oblékla, než je rozložila na zemi. Nelze pak určit nakolik svršky padnou a to je určitě zásadní. Ale chápu že postavit se zdejšímu velmi kritickému publiku je nadlidský výkon. Já bych si netroufla. Zdá se mi, že na to, že se zde hodnotí běžní lidé (nikoli modelky), tak jsou nároky některých diskutujících skutečně vysoké. Já jsem srab, asi bych do toho nešla. Ale všem odvážlivcům držím palce:-)

kameba
101 příspěvků 1.9.12 12:11

@NelaAndrt já budu odvážlivec a dám to sem všecko na sobě. teď mě akorát nemá kdo vyblejsknout a já táááááááááák nemá ráda fotky před zrcadlem:)A jestli někdo namítne že mám vo něco opřít foťák, tak nelze, neb jsem ho při letním výletování rozmlátila, takže fotim na mobil.tak.:)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.9.12 12:14

@NelaAndrt Taky mám doma asi tři modely, které bych si troufla dát jako inspiraci, ale odvahu budu muset dlouho sbírat. Ale bylo by možná dobré, do této rubriky přispívat fotkami, které jsou opravdu inspirace a ne: „hele holky, můžu takhle jít ven?“ Těch tady opravdu moc není (ale pár ano).
Já třeba sbírám inspiraci na dovolené. Letos, po projetí třech evropských států můžu konstatovat, že jsem potkala za 16 dní pouze 3 (ano 3) ženy, které by mi mohly být inspirací - dvě luxusky v Benátkách - evidentně američanky které na sobě měly oblečení v hodnotě mých dvou platů (každá že, můj plat je průměrný pro info) a pak mladá žena v Trogiru, měla na sobě černé šaty velice podobné jedněm, které mi vysí ve skříni, stále jsem přemýšlela jak je nosit, pak jsem viděla ji a měla jasno. Taky mi není zhůry dáno, inspiraci potřebuji.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.9.12 11:43

Já bych si už netroufla tady něco dát. Nepotřebuju poslouchat názory zamindrákovaných žen za zenitem :)

Příspěvek upraven 02.09.12 v 11:43

kameba
101 příspěvků 2.9.12 11:55

@Zu-zana :)já jsem se tady předevčirem zaregistrovala a řekla jsem si proč ne. Dyť je to jen internetová stránka, mě se ty názory něják nedotýkaj a nikdo neví jak se oblíkaj ty lidi co komentujou, páč tady žádný fotky nemaj:)Já sem klidně ukázku toho jak se oblíkám dám, protože proč ne, nepřijde mi že bych chodila oblečená jak uplně každej, takže někoho to třeba inspirovat může, někoho ne:)Včera jsem přemejšlela jakej je tady asi věkovej průměr uživatelek. Ale je mi to vlastně jedno. Myslím že ta stránka má být zábava a ne aby si z ní někdo dělal komplexy:))


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.9.12 20:33

Ona ta stránka zábava je ale uživateé ne. Připadá mi že každý super model je tady oznčen za nejhorší až mi to připadá že tady chodí hodnotit co se v pekle sami našli a pak žárlí na to co je super ;o) Navíc ty komentáře, každý má právo na svůj názor ale je to tady čím dál sprostější a agresivnější!!

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek

Náhodné outfity

11
68 0