Váš příspěvek
bára.brněnská
610 příspěvků 8.3.13 00:03

Nechci prudit, vím, že se tu obsah téhle rubriky stále probírá, ale poslední dobou ty neinspirace začínají kriticky převažovat nad inspiracemi.

tereza.ondr
34 příspěvků 8.3.13 00:03

Další chlupatý buřťák?

CandyKendall
1177 příspěvků 8.3.13 00:06

Lovec se rozhodl dokázat, že buřtíkové kabáty jsou cool! Já i přesto stále zůstávám přesvědčena o opaku. :)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.3.13 00:08

Možná by to chtělo vždycky napsat, kolik bylo ten den stupňů…
A nechápu k tomu tu kabelku…

Voldemortka
362 příspěvků 9.3.13 11:46

„Nechápu k tomu tu kabelku“ - to je trefné, já jsem přímo ztracená v překladu! :)

Atrofie
741 příspěvků 8.3.13 00:11

Jsem z toho taky trochu v rozpacích… chlupatinky moc v lásce nemám, ale tahle vypadá alespoň kvalitně, (přesto bych ji ale z těch rukávů „vorvala“ :-))… a líbí se mi barva kabátu, za to máte u mě +… a když srovnám se sousedící slečnou v galerii, tak se mi to možná zdá lepší, nápaditější… Takže nakonec zeleň


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.3.13 07:28

Nevím, kdo je to ten „lovec“,ale řekla bych, že je to obyčejný fotograf, který fotí převážně hezké, mladé a usměvavé slečny, které se mu líbí. Že se příliš nesoustředí na módu, styling, zajímavost outfitu. Kdyby foťák dostala do ruky třeba Ada nebo některá čtenářka MP, viděli bychom fotky úplně z jiného soudku.

arjev
53 příspěvků 8.3.13 07:45

Trochu moc kožešiny. Zdá se mi, že ta kožešina není na rukávu ale na kapse. A to je divné. Nemá to tam žádnou funkci a hezky to taky nevypadá. A kabelka je, myslím, mimo.

Atrofie
741 příspěvků 8.3.13 10:34

No ano, teď jsem se zaměřila na ty košichy a máte pravdu: kožešina je fakt na kapsách… tak to mi hlava nebere :-)

moi-bebe
223 příspěvků 11.3.13 22:02

To je tedy hodně zvláštní. evokuje mi to trochu pubické ochlupení. takové umístění je trochu mimo…

mikita.miki
1935 příspěvků 8.3.13 07:49

Asi takhle… já vlastně tu hromadnou nenávist vůči,,buřtokabátům,, nesdílím. nepřijde mi od věci mít ve skříni jeden, na zimu ho tahat do mrazů a střídat tak elegantní klasický kabát i něčím jiným. tady ten se mi dokonce líbí, kdyby neměl tu kožešinu i na rukávech, to už je moc. pak vyměnit kabelku za nějaký větší,,vak,, v hnědé barvě, nebo třeba jelikož tohle není elegance, udělat trochu divočinu, tak třebááá… zelená? rudá? :-) tyhle pidikabelčičky se mi osobně líbí v létě, v zimě prostě vypadají ke všemu tomu objemu a vrstvám nepatřičně, tahle se navíc nehodí už vůbec
jinak doporučuji lovci inspirace koukat trochu méně na půvabné tvářičky a více na oblečení

rosien
74 příspěvků 8.3.13 07:50

Líbí se mi: barva kabátu, celé to působí sladěné s hnědou moc příjemně
Nelíbí se mi: střih kabátu, kožešina na rukávech a kabelka
Takže co teď? Je to rozhodně lepší než předešlá slečna v podobné bundě, ale stejně to nechávám bez ramínka.

CallMeFrankie
261 příspěvků 8.3.13 08:49

Ako by som to… toto sa dá na uliciach vidieť pomaly na každom metri. A nie, preto to ešte nevyzerá dobre. Tieto bundokabáty sú peklo samé o sebe, navyše tá mini kabelka k tomu ani trochu nepasuje. Ale možno slečne krivdím, možno po odložení kabátu by nám vyrazila dych. Takto červené.

TulaJ
254 příspěvků 8.3.13 09:31

No ja síce bundokabáty (v niektorých prevedeniach) nepovažujem automaticky a za každých okolností za peklo, a tento sa mi páči viac ako predošlý, ale za nejaké veľmi inšpiratívne by som to nepokladala. Rovnako ako minule, farby OK, opasok nie, a kabelka je úplne mimo. Na obranu lovca(ale súhlasím, že v ostatnom čase to ide nejako dolu vodou) by som povedala, že v zime asi fakt nie je veľmi z čoho vyberať, takže tie „inšpirácie“ beriem ako pochvalu za niečo nie úplne pekelné, v tomto prípade.
A propos „lovec“ - možno by bolo dobré viacero lovcov (teda neviem, či je len jeden a len v Brne) - aj z iných miest (a štátov), potom by to asi bolo trošku rozmanitejšie.

Caralina
916 příspěvků 8.3.13 08:57

Líbí, barva té bundy je hezká a kožešinka kolem kapuce nevypadá jako mrtvý pes. Dobře, ta kabelka se mi nelíbí, ale celkově za zelené

Příspěvek upraven 08.03.13 v 08:57

Lisa. Ginmi
140 příspěvků 8.3.13 11:10

Ale jo, bunda má hezkou barvu a ani ten pásek není v tomhle případě úplně mimo (jako u předešlého modelu), urvat tu kožešinu na kapsách (fakt divnej výmysl), popadnout větší, barevnou kabelku a šlo by to a mohlo by to být i hezké. Já dávám zelené, peklo to určitě není a pokud zrovna mrzlo, proč ne. Osobně cítím sounáležitost se všemi, kdo se musí v zimě balit do absurdního množství šíleně tlustých obalů, protože jinak by zahynuli na nějakou zákeřnou chorobu, ano, taky chodím obalená, ať si o tom myslí, kdo chce, co chce.

Modigliani
781 příspěvků 8.3.13 11:50

Lepsie ako predosle, ale.. Ta kozusina na vreckach prec aj kabelku vymenit (k hrubej zimnej bunde nejde), dnes bez ramienka..

Cleira
113 příspěvků 8.3.13 12:00

Slečna je moc hezká a sluší jí to. Já prostě tyhle bundo-kabáty také nemusím, ale vyloženě to neodsuzuju.
Každopádně musím souhlasit s ostatními, že tohle prostě nejsou inspirace… Přece to není o nějaké „módní policii“, ale o tom, že se tu máme mrknout na zajímavě a originálně oblečené spoluobčany a trochu se u nich inspirovat.
Nechci tu hodnotit, kdo je oblečený dobře a kdo špatně. Chci prostě jen vidět zajímavé nápady.
Než tohle tak už raději nic…

simchi
184 příspěvků 8.3.13 12:56

Tyto péřové kabáty a bundy (nelíbí se mi u nich ty kožešiny) kterým se tady říká hanlivě buřtokabáty, nepatří asi moc do inspirace, byť určitě je v pojetí jejich nošení a stylizace občas velký rozdíl, ale jsou teplé a dobře se nosí, tak nechápu tu rozšířenou nenávist vůči nim. to jen proto, že už je má moje sousedka, kamarádka, vedoucí pošty… mám já mrznout? A když zabrousím do historie - vždy to tak s některými kousky bylo, krinolíny, honzíky, pánské střihy kalhot, klouboučky…

Příspěvek upraven 08.03.13 v 12:59

Hyacinta
79 příspěvků 8.3.13 17:19

Pro mě jsou tyhle kabáty značně neestetické, nelahodí to mému oku, nemám ve skříni ani jeden a mít doufám nebudu, ale když to potkám na ulici, nešklebím se, asi v tom je teplo :)

Kdybych si měla odnést z téhle fotky inspiraci, tak asi v barvě toho kabátu, je hezká, a také kožešině, pokud dobře vidím z té menší fotky, jsou na kapsách, což často nevídám, ale i kdyby byly jen na rukávech, přijde mi to isnpirativní a určitě přenesetelné do jiného, vyladěného kabátu. I když se mi celek nelíbí, inspirovat se z toho lze.

Renyted
85 příspěvků 8.3.13 18:30

To chlupaté „cosi“ kolem límce a rukávů (nebo kapes) mi přijde trochu vtipné :-D ale líbí se mi barva kabátu

Katjinka
177 příspěvků 8.3.13 20:05

Ta kabelka se k tomu nehodí - lepší by byla hnědá, ale kabát mi nevadí - nechápu všeobecnou nenávist ke všem buřtokábátům. Tento není lesklý a vypadá celkem kvalitně. Pokud mrzne a slečna je věčně promrzlá, tak ji takový buřtík zahřeje lépe než vlněný kabát. Ten jsem si na letošní zimu také pořídila a moc mi ted nepomohl.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.3.13 22:55

Líbí se mi barva i kožešina, i když bych ji nedávala ty kapsy.
Začínám být ale silně předávkovaná přepásanými buřtokabáty.

Ninkwen
5 příspěvků 9.3.13 07:52

Slečna má stejné boty jako já, pozitivní je, že teď vidím, že vypadají opravdu pěkně:) Tenhle typ kabátů se mi nelíbí, ale někdo si raději vezme pořádnou bundu, než kabát, co musí v mrazech podvléct minimálně dalšími dvěma svetry, takže zase chápu.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.3.13 13:15

Ani trochu se mi nezamlouvá východní rádoby luxusní pojetí módy. Ta žlutá věc mě bude děsit ze spaní.

aailyyn
809 příspěvků 9.3.13 15:41

Proč ty chlupy? A kdybych byla za hnidopicha, tak bych řekla, že kabát by byl bez chlupů i pěkný, ale na někom jiném. Slečně ta barva nelichotí, jakkoli zajímavá a neotřelá je.

jitřní hvězda
4 příspěvky 9.3.13 23:34

No ano barva u bundy je krásná a často se nevidí ovšem to je tak vše co mohu pochválit. Z těch chlupů na kapsách jsem poněkud rozpačitá a kabelku bych taky vyměnila.

kellmorian
26 příspěvků 10.3.13 20:31

Moc hezke, vlastne i hezci, nez predchozi moncler.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.3.13 08:49

Kabát má hezkou barvu. Jinak děs se vším všudy-ty chlupy na kapsách, páni… a kabelka z nějakého hadru.

MP Vladenka
1307 příspěvků 11.3.13 16:42

Buřťák, tentokrát ve žluté. A s chlupem. A punkově ostnatou kabelkou. Hm. Je to pravda aspoň v jiné barvě, než metalické/šedé/zlaté/fialové, ale inspirace? to jako fakt? Nějak to celkově nechápu.

moi-bebe
223 příspěvků 11.3.13 22:05

Obyčejné. žlutá-nežlutá, je to obyčejné.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek

Náhodné outfity