Ostružinky 6.3.13 15:33

Ostružinky se představují: tak tohle je ta mladší, odchycená před odchodem do školy

  • Kabát, vlna, výrobce z Itálie, z druhé ruky (od jedné madam, co měnila šatník)

  • Triko, punčocháče, Takko, á 200 Kč

  • Sukně, Esprit (mamčina), 1700 Kč

  • Boty, CCC, 800 Kč

  • Brož, Fler (Miss Tatoo), 100 Kč

  • Mikina, Fler (Dana64), 1000 Kč

Váš příspěvek

Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.13 16:33

Kabáty s klasickou mikinou s kapucí se teď docela nosí, ale u vás to vypadá jako mladistvá nezmařilost. Vzhledem k věku v pořádku, ale je na čem pracovat. Když kouknu na celý outfit bez kabátu, mikina už se nehodí. Sukně, žluté tričko a vícebarevná mikina jsou věci, které k sobě ani barevně ani stylově (popř. střihově) nepacují. Buď mikinu vyměnit za světřík, nebo zkusit slimky.

Lisa. Ginmi
140 příspěvků 6.3.13 16:36

Kombinace s kabátem se mi líbí, stylově i barevně, kabát má opravdu zajímavý vzor. Brož s králíčkem je pěkná, ale vypadá jako z plsti, či podobného materiálu, a pokud tomu tak je, přijde mi jako vyhazování peněz dávat za ni stovku, výrobní náklady by totiž v takovém případě musely být mnohem nižší. Co to ale celé zabíjí, je kapuce od mikiny, vypadá to divně, vážně to nebyl dobrý nápad. Sukýnka mi přijde moc malá, divně střižená a tak nějak nemastná neslaná, právě tím, že je šedá, z neonově laděného outfitu nepatřičně vystupuje. Kombinace jasně kobaltově modré a hořčičné žluté v nejspodnější vrstvě je na mě příliš tvrdá. Ale je hezké, že jste nám to vyfotili takhle ve vrstvách.

Ostružinky
11 příspěvků 6.3.13 16:41

Díky za reakci, brož je z fima:)

Pitseleh
262 příspěvků 6.3.13 18:49

Já budu tykat, dobře?
Je to takové…rozverné a rozverně nesladěné, v podstatě souhlasím s předchozími komentáři. Ale myslím, že ještě dozraješ, byť teď je to každý pes, jiná ves. :)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.13 22:52

Vubec se te dame, ktera menila satnik, nedivim, ze se te hruzy zbavila


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.3.13 00:26

Za mňa bohužiaľ červené, tá delirická modrá z pančúch mi tam vyskakuje až príliš. Neviem čím to je, ale na módnom pekle sa momentálne šíri vírus modrých pančúch a ešte som nevidela ladenie kde by vyzerali dobre. Nuž a potom tá kapucňa mikiny, štýlovo nielen že iná dedina, ale to je iný okres.

Malina jahodová
175 příspěvků 7.3.13 07:57

Než jste svlíkla kabát, tak to bylo vyloženě krásné. Tu kapuci bych si odpustila, ale vy na to máte věk, tak proč ne. Moc se mi líbí kombinace kabátku a modrých punčocháčů. Asi v tom kabátu budete muset sedět i ve škole, protože když ho dáte dolů, tak to žádná sláva není. Neladí Vaḿ to stylově a sukně ani barevně, takže kabát vážně nesvlíkat.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.3.13 10:14

A jéje, tak přece jen tu budeme mít dětské oddělení… a běda, jak někdo zkazí těm neviňátkům radost, že? No, tak já začnu :-)

Kabát „od jedné madam“ - která ho patrně vnutila rodině násilím, že je potřeba ji tak titulovat, a měla by se napříště na tu dobročinnost vykašlat - no, tak tedy řečený kabát dělá z „té mladší“ starou mladou.

Příspěvek upraven 07.03.13 v 10:15

corrigan
2631 příspěvků 7.3.13 13:33

Teda děvče, že ti není stydno. Kabát zadáčo nosit jo a z dárce „madam“ si dělat srandu… nad tím se zamysli.
Tak k outfitu - kabát je přímo tragicky nehezký, mikina ujde, sukně nuda, boty oukej. Tvrdě podmalovaný oči NOT OK. čágo belo :-)

corrigan
2631 příspěvků 7.3.13 13:39

@kiwi Koukám, že jsme napsaly skoro to samé
madam měnila šatník :-D

Příspěvek upraven 07.03.13 v 13:39

Ostružinky
11 příspěvků 7.3.13 14:29

Nečekejte, prosím, od tak mladé dívky (dceři bude za chvilku 15) vyzrálý modní projev. Ač neobjektivní matka, dokážu zaznamenat, že nad oblečením trochu přemýšlí a že jí to baví…není to úplně typický člen teen-age stáda:)
Ostatně, vzpomenete si ještě, jak jste se v 15-ti letech oblékaly vy? Byly jste inspirací? Bylo to vždy na zelené ramínko?


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.3.13 14:38

To je síce všetko pekné, ale prečo ju potom fotíte a dávate to sem na verejné hodnotenie? Tu nebude brať nikto ohľad na to či má vaša dcéra 15, 25 alebo 45 rokov. Okrem toho, je tu mnoho stredoškoláčok, ktoré sa skutočne obliekajú o dve triedy lepšie. Už keď niečo užívateľ dá do rubriky Vaše outfity kompletný look, očakávame, že to bude niečo zaujímavé, dobré, inšpiratívne a ak nie, tak konštruktívne diskutujeme čo nám na tom vadí. Nikto tu vašu dcéru predsa neuráža, len slušným spôsobom konštruktívne kritizujú. Ak to bol váš nápad ako hrdej matky, tak počkajte pár rokov kým sa u dcér definitívne vyvinie módny vkus a potom si tam samé niečo hodia.

Ostružinky
11 příspěvků 7.3.13 14:44

V pořádku, díky za reakci, byl to jen podnět k zamyšlení.
A byl to její nápad se tu zaregistrovat:)
Pěkný den.

Ostružinky
11 příspěvků 7.3.13 19:59

Ostružinka mladší - ta na fotce - reaguje:
Já si osobně myslím, že tento outfit je zajímavý, dobrý a v jistém smyslu inspirativní a jestli Vám to tak nepřipadá, akceptuji to, spousta lidí v mém okolí ho chválí a nejen puberťačky s nevyzrálým módním vkusem.
Samozřejmě má každý právo vyjádřit vlastní názor, od toho je tu kolonka „Vaše outfity“.
Termín madam nebyl myšlen hanlivě, ale v jeho původním a pravém smyslu. Mimochodem popisek psala mamka a já jsem za ten kabát moc vděčná, jelikož se mi LÍBÍ a skvěle se nosí.
Jinak všem děkuji za názory a přeji pěkný večer :)

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek

Náhodné outfity