Aby klobouk neuletěl

MaggieCassidy

09.07.13 23:32

Dobrý večer všem,

moc se mi líbí klobouky se širokou krempou. Už mám doma asi tři, které jsem vždy koupila někde ve výprodeji, ale zatím v podstatě nikam pořádně nevzala, ani ne tak kvůli pozornosti, kterou přirozeně budí, ale spíše kvůli jejich extrémní „polétavosti“. Stačí sebelehčí vánek a krempa se zvedne a klobouk okamžitě letí. Mám pocit, že tyhle klobouky vypadají krásně jen na fotkách, ale reálně se nosit nedají a už vůbec ne třeba na pláž, kde neustále fouká. Máte nějakou radu jak klobouk zafixovat?


Reklama

 

Zespodu se do klobouku všije tzv. klobouková guma (tenká kulatá gumička). Ta se podsune vzadu pod vlasy. Klobouková jehlice je též možná, ale spíš se hodí na plstěné klobouky, a jak už bylo výše zmíněno, vyžaduje účes, v kterém drží.

Bugatti +50086/-5454

10.07.13 00:35

 

Kdysi se používaly k upevnění klobouků jehlice, ale na to zas musí být účes, ve kterém jehlice drží…

noemi +16385/-1102

09.07.13 23:50

 

Nemáte špatnou velikost klobouku? Mám celkem malý obvod hlavy, takže dokud jsem si neuměla vybrat, všechny mi i při běhu ulítávaly. Doporučuju zmenšit vnitřní pásku, pokud je velikost větší, než by měla být, nebo dovnitř našít něco, co se dá zaháknout za účes. U slamáků to řeším vlepenými stuhami, které zavážu vzadu pod culíkem. Na takové vylepšení stačí tavná pistole a kus mašle, ale u ničeho jiného než slamáku od vietnamců bych si to nedovolila.

Nosfi +357/-137

10.07.13 14:52

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Na předávání cen v pyžamu po dědečkovi

V Americe se uskutečnilo každoroční předávání cen Teen Choice... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek


Reklama