Ako skrotiť kučeravé vlasy?

Vložit odpověď
amarelica

3.11.15 21:55

Prosím kučeravé dámy o radu. Neviem ako upravovať vlasy mojich 4-ročných dcér (dvojčiat). Vlasy majú kučeravé do špirálok, jemné. Najhoršie sú po umytí, česať ich vôbec nemôžem, lebo vyzerajú ako po zásahu prúdom. Od narodenia boli strihané len raz, lebo čím majú vlasy kratšie, tým sa viac kučeravia, takže buď 8 mm (ako manžel), alebo dlhé, len sa musím naučiť ako ich upraviť. Ja mám vlasy „splihlé“ a absolútne rovné, takže nič, na čo som zvyknutá, nefunguje. Vopred ďakujem za rady.

 

nečesat:-) ne vážně, rozčesat jen při mytí po nanesení většího množství kondicioneru, pořádně vypláchnout a nechat uschnout. dál nic

amarelica: Odpověď mi pomohla, děkuji!

viktorka_od splavu +102264/-23890

4.11.15 14:01

 

Po umytí učesat tangle teezerem a nechat uschnout. A kondicionér, jak už bylo řečeno výše…

Kewina +31/-42

4.11.15 19:46

 

Chce to dobrý šampon a kondicionér. Hlavně protože kudrnaté vlasy bývají citlivé a křehké, takže bych na kvalitě přípravků nešetřila. Jedna má oblíbená vlogerka používá na své kudrnaté vlasy tea tree šampon a balzám od Desert Essence a vlasy má (oproti dřívějšku) naprosto úžasné. Vždycky jsem jí je hrozně záviděla. Dál je nechte přirozeně uschnout (žádný fén, žehlička atd.) a pak rozčešte. Souhlasím s tangle teezerem. Já mám vlasy téměř rovné, silné, tvrdé, do pasu a navíc jich mám hroznou spoustu. A i s tím si ten hřeben umí během pár vteřin poradit. Česejte po malých kouscích odspoda. Je to šetrnější a hřeben se vám nikde nezasekne. Co se týče úpravy, nehrotila bych to. Pokud je třeba vlasy svázat, upleťte copy, nebo udělejte culík. Skvělé k tomu jsou takové ty stočené gumičky, které vypadají jako kabel od staré pevné linky. Jsou to pravděpodobně nejšetrnější gumičky, jaké můžete sehnat. Navíc je seženete ve spoustě barev, takže se holkám určitě budou líbit.

Vypadá to takhle a viděla jsem to i v DM, takže určitě seženete :)

andiedvorakova +8745/-1219

6.11.15 15:47

 

česat copy, culíky …

aviv +836/-294

5.11.15 11:53

 

Nám se osvědčily spraye na rozčesávání za sucha (detangling spray.) V drogerii Rossman a DM je mají přímo v jejich dětských řadách. Skvělý dělal Yves Rocher, bohužel už nedělá.

+/-

4.11.15 14:28

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek