Alergie na kovy.

Vložit odpověď
Sarka.ste

17.8.14 08:42

Dobrý den,
máte někdo zkušenost s nošením šperků při alergii na kovy? Lze to nějak obejít? Slyšela jsem rady jako zalakovat lakem na nehty, ale to se mi příliš nechce.
Děkuji za Vaše zkušenosti a nápady. Šárka

 

vyhnout se kovům. na nic lepšího jsem za celé roky nepřišla. u náušnic jsou některé háčky vyměnit za chirurgickou ocel, ta obvykle nic nedělá. bez problémů bývá i zlato a titan , stříbro jak u koho. lak na nehty občas pomůže, ale časem se odře…takže ideální je stát se snobem a levnou bižuterii prostě nenosit;)

Sarka.ste: Odpověď mi pomohla, děkuji!

z maloměsta +622/-169

17.8.14 10:24

 

Kamarádka měla alergii na kov a jediné řešení bylo, že si bižu prostě musela odpustit, stříbro taktéž. Zvlášť u naušnic nesnesla nic. Jinak nosila chirurgickou ocel a zlato.

Amun +17734/-1289

17.8.14 12:17

 

Doporučuji náušnice z bioplastu, lze koupit/sehnat v piercingových studiích. Mám taky alergii na kovy a jediné, co mi nehnisá v uších, je právě bioplast. Výběr je malý, dají se sehnat jen takové ty stříbrné kuličky (viz obrázek), ale třeba pro mě je to lepší než nic. Jestli jste z Prahy, zajděte si do hellu v holešovicích a poptejte se tam, dobře poradí. Snad jsem pomohla. :)

Sarka.ste: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Černá Nina +2612/-189

17.8.14 17:15

 

Nenosit, bohužel, a příště kupovat jen šperky z ušlechtilých kovů, které vám nevadí. Lak na nehty trochu pomůže, ale jen dočasně, docela rychle se otře. Nevím tedy, na co jste alergická, já nejspíš na nikl, vadí mi některé přezky od pásků a od hodinek nebo levná bižuterie. Překonat se to bohužel lakem nikdy nedalo.

Potrefenáhusa +206904/-7168

17.8.14 09:48

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek