Barevné kalhoty na podzim - kde sehnat?

Lisa. Ginmi

05.09.12 21:59

Přeji všem hezký večer,
nedávno jsem se rozhodla, že si pořídím nějaké kalhoty v hezkých veselých barvách, a tak jsem se vypravila do Fashion areny v Praze s tím, že bych si tam mezi těmi hromadami hadrů měla snadno vybrat. Má výprava však dopadla naprosto žalostně. Nevím, co je tam přesně za obchody, ale jsou jich tam snad stovky a já jejich procházením ztratila drahocenné tři hodiny svého života. A ani jedny tam prodávané kalhoty mi neseděly. A to jsem doteď žila v představě, že jsem majitelkou vcelku ideální, nebo alespoň konfekční, postavy. Netušíte, kde by se daly pořídit barevné kalhoty na období podzim/jaro, z alespoň trochu slušného materiálu, u nichž by nenastával základní problém: jsem ráda, když se do toho nacpu přes lýtka, ale pak bych se tam zas v pase vešla dvakrát (berte doslova)? Mám doma kalhoty, které mi perfektně sedí, ale ty jsou zpravidla z Německa, zakoupené bůhvíkdy a značek, které jsem v Čechách v životě neviděla (jsem totiž vášnivá sběratelka oblečení po příbuzných a známých), z čehož usuzuji, že nejsem mimozemšťan, a že by kalhoty, do kterých se dokážu obléknout, měly existovat. Předem děkuji za všechny tipy, protože jsem studentka, děkuji především za tipy nepředražené ;-)


Reklama

 

V CA mají taky barevné kalhoty rovného střihu. Mamka řeší stejný problém s lýtky a minulý týden si koupila červené.

Calis +304/-39

05.09.12 22:32

 

Dneska jsem si zkoušela barevné kalhoty v Tescu. Řekla bych, že kvalita celkem ujde. Rozhodně jsou na tom s kvalitou lépe, než kalhoty, které jsem si koupila v Pimkie za 1000,– Kč. Jelikož mám silnější lýtka, obávala jsem se, zda mi budou, ale seděly perfektně. Mají myslím, modrou, červenou, hořčicovou, tyrkysovou, fialovou (ta je mimochodem naprosto úchvatná), korálovou, vínovou…jen zelenou jsem nenašla nikde. Cenově se pohybují kolem 500 Kč, na některé mají teď dokonce slevy na 300 Kč. A ne, že mi je tam vykoupíte :)

Allania +11580/-696

06.09.12 09:12

 

v CA jsou hromady barevných kalhot, v Orsayi jsem čerstvě koupila přiléhavé hnědoskořicové, měli tam ještě žluté a potom jiný střih - červené, zelené, modré… Cena 700,–

Lienka77 +1654/-219

06.09.12 21:57

 

Mám pocit, že nějaké barevné kalhoty jsem viděla v Orsay, ale jak je to s kvalitou, to opravdu netuším.

Doulinque +378/-204

05.09.12 22:24

 

Barevné kalhoty rovného střihu v různých barvách (97% bavlna a 3% elastan) jsem objevila minulý týden v Marks & Spencer na Václaváku. Bohužel, měli je převážně ve větších velikostech (asi si řekli, proč by ženy s menšími velikostmi chtěli rovné kalhoty), takže se teď po nich dívám i v jiných pobočkách, jestli je třeba nedostanou.
Cenou si bohužel nejsem jistá - buď 699 nebo 999 korun.

Khajka +3630/-481

05.09.12 22:04

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Chlupaté papuče vystřídaly huňaté náušnice

Indiánskoamerický návrhář Naeem Khan představil na newyorkském... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek


Reklama