Jaký jsem barevný typ?

Vložit odpověď
slecnalucka

16.5.12 20:42

Dobrý den,
ráda bych vás požádalo o radu. Kokrétně se jedná o to, že si nejsem jistá svým barevným typem. Co myslíte? Mám světlejší hnědé vlasy, světlou pleť - přes zimu téměř bílou, zelené oči, tmavé řasy. Popisy typů na internetu či v knížkách na mě myslím nesedí. Jaké základní barvy se ke mě hodí? Děkuji.

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

Bez fotky ti to neurčí ani profík. A i ten by si tě radši zavolal naživo, takýhle popis skutečně nestačí.

Charlene +3540/-438

16.5.12 21:02

 

Neřeš popisy, zkoušej, co ti sluší. Studené nebo teplé barvy? Tmavé nebo světlé? Tlumené nebo syté? Se zrcadlem, zásobou oblečení a trochou času se to dá zvládnout, nebo aspoň odhadnout. Skutečný odborník by si tě pozval a dělal to také tak.

Ani +7632/-2740

16.5.12 21:37

 

Ahoj Lucko, profesionálové dokonce nechtějí určovat ani podle fotky a chtějí danou osobu vidět a zkoušet barvy na živo, jinak je to totiž dost zavádějící - velice záleží na tom, jak různé barvy, různě syté působí na tvoji pleť. Určitě si pročti http://www.supervizaz.net/blog.php

Podle popisu jsem na tom dost podobně, jen mám tmavě hnědé oči. Myslím (ale nevím!), že jsem stejný typ jako Emma Watson http://www.supervizaz.net/…on-tmav-zima
tedy tmavá zima. Myslela jsem si to již dříve, jen jsem nevěděla, jestli tento typ může mít i světlejší vlasy a může. Ale řídím se spíše tím, které barvy mi sluší (syté, studené odstíny, žádná žlutá, zrzavá, oranžová).

Zkus si v obchodě vyzkoušet světříky a trika všech možných barev a odstínů a porovnat to s tím, co se dozvíš z blogu. Alespoň základní rozdělení teplá/studená je celkem jednoduché. Doporučuji ti také Adinu tabulku barev (odkaz vpravo nahoře), najdeš tam názvy všech možných odstínů různých barev a pomůže ti v hledání.

Katio +2113/-453

16.5.12 21:38

 

Súhlasím s ostatnými, že s krátkeho popisu tvoj typ neurčí nikto z nás. Blog supervizaz.net je určite super a ja by som ešte k zatiaľ napísaným radám doplnila: skús si spomenúť, ktoré farby oblečenia ti ostatní najviac chvália a riadiť sa podľa toho. Mohli by to byť práve tie „tvoje“ farby a keď už nič iné, tak ťa to môže aspoň nasmerovať (teplé-chladné, svetlé-tmavé, tlmené-kontrastné-čisté)

Je možno fajn si skúšať rôze farby v obchode, ale podľa mňa je to podobné ako s vôňami - po chvíli už absolútne nevieš, ktorá je lepšia a vlastne ich ani poriadne nevieš od seba rozoznať. A hlavne tebe samej by chýbal určitý odstup, mohli ťa zavádzať farby ktoré máš rada, mohla by si si nahovárať, že v nich vyzeráš lepšie než v ostatných.
Pokiaľ by si išla skúšať do obchodu rôzne farby, tak si určite zober so sebou kamarátku. Najlepšie takú, o ktorá ti vie úprimne povedať, že sa ti nejaké oblečenie fakt nehodí (nie takú, ktorá všetko pochváli a zamlčí, že ti to vôbec nesedí)

billie +4193/-639

16.5.12 22:02

 

Lucka, farebný typ ti takto nikto neurčí a už vôbec niekto, kto nie je profesionál. Zájdi na farebnú typológiu, to je jediný spoľahlivý spôsob. Sama môžeš len tipovať, odhadovať, rovnako ako dievčatá čo sa ti snažia poradiť. Pozri si vizážistický blog www.vizazista.sk/blog
Podľa tvojho popisu môžeš byť letný typ…

Sépia +2254/-928

16.5.12 22:06

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek