Barvení vyšisovaných oděvů

Vložit odpověď
maalaahubata

21.4.12 17:34

Víte prosím někdo o profesionálním barvení oděvů v Brně? popř. kdekoliv jinde? Loni jsem si koupila tmavěmodrý kabátek z Manga, ale po jednom jaru je vyšisovaný… hlavně v ohybech, pod paží atd. No děs! Bohužel už nemám účtenku, jinak bych šla reklamovat.

Máte někdo zkušenost s domácím barvením, bylo mi doporučeno barvení v pračce s kvalitním barvou značky Iberia… ale nemám s tím žádnou zkušenost a určitě nechci mít kabát batikovaný.

Děkuji :)

 

Doma v pračce rozhodně nebarvěte! Takto lze obarvit ubrus nebo povlečení z bavlny, ale rozhodně ne kabát! Jestliže je kabát z umělého vlákna, a vzhledem k tomu, že je z Manga, nejspíš bude, nebo má jen malou příměs vlny, nejspíš ani pořádně obarvit nepůjde. Barvy totiž chytají jinak na přírodní a jinak na umělé materiály. Zkuste se poradit na odkazu, co posílala lilip, zda to umí. Ale moc bych s tím nepočítala, spíš bych začala šetřit na nový. Pokud ten kabát budete muset nosit, tak to zkuste zamaskovat velkým výrazným šátkem, který něco zakryje a současně odpoutá pozornost od problematických míst. Nosila jsem tak svůj oblíbený letitý flaušák, který byl u krku a na klopách odřený, ale protože byl teploučký a pohodlný, prodloužila jsem mu životnost o další roky tím, že jsem přes ramena nosila obrovský šátek.

Jirina1 +501/-79

22.4.12 11:52

 

http://www.mse.cz/barveni/
Tady je odkaz - doma bych se do kabátu nepouštěla a umělinu stejně nikdo neobarví. Nechala jsem si u nich obarvit manželovu bavlněnou bundu a potah - perfektní práce.

lilip +6597/-3722

21.4.12 20:59

 

V mnoha řetězcích platí, že můžete reklamovat i bez účtenky. Stačí doklad o převodu peněz z banky, pokud jste platila kartou. Nebo svědectví druhé osoby (třeba kamarádky). Podívejte se na www stránky Manga, jak moc tam mají reklamace ošetřeny. Hlavně doporučuji nedat se odbýt a trvat si na svém. V případě, že se nedomluvíte s prodavačkou, pokračovat po linii manager prodejny - district manager - retail manager. To by bylo, aby vám nevyhověli. :)

matka pluku +256/-22

29.4.12 11:14

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek