béžová koženková bunda

Vložit odpověď
lenag

27.10.15 10:23

Chtěla bych si pořídit pár základních kousků šatníku, které se dají kombinovat.Tato bunda se mi líbí a hodila by se mi. Vím, že není kožená, ale na koženou nemám.Co si o ní myslíte? Včera jsem si koupila trenčkot,je bezva, pěkný k riflím.Ale třeba k sukni nebo šatům by se mi líbilo spíš tohle.Díky

Najdete v encyklopedii: Barvy

 

Já tedy myslím, že trenčkot se hodí k sukním líp než tato bundička, ale to je otázkou vkusu, každého z nás. Osobně bych to udělala opačně - tuhle bundičku k džínám a trenčkot k sukním. Hlavně i proto, že trenčkot bývá delší, což se hodí, když máte sukni a venku fouká…

Pokud tu bundičku chcete, pořádně si ji ošahejte, ať to není taková ta nejlevnější koženka, která se začne po půl roce nošení drolit a loupat dolů. Nějaká lepší koženka by snad měla vydržet. Světlé koženkové bundy mají taky často tendenci vypadat hodně umělohmotně a tudíž levně - proto bych ji bez předchozího prohlédnutí nekupovala. Tak e-shop jen pokud jste ji už viděla naživo, ať se pak nemusíte otravovat s případným vracením. Další možností je nějakou dobu počkat a našetřit na pravou kůži, ale to už je na vás, jak nutně ji potřebujete a jak moc jste ochotná čekat.

lenag: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8745/-1219

27.10.15 12:28

 

Aha tak já bych to viděla naopak. Trenčkot k sukním a koženou bundu ke kalhotám. Jinak já se taky přikláním k variantě našetřit na koženou i kdyby to trvalo několik let. Je to nadčasový kousek, který by se mně nechtěl shánět každý rok znova a znova. Ale zase nechci vypadat arogantně, nevím jaká je přesně Vaše finanční situace a jestli je ve Vašich silách takovou částku ušetřit. Každopádně když jsem na tom finančně nebyla dobře raději jsem zvolila jiný (levnější) materiál a jiný styl. Prostě já mám s umělou kůží negativní zkušenost, tak se jí vyhýbám. Ale chápu, že moje zkušenost nemusí být jediná správná.

lenag: Odpověď mi pomohla, děkuji!

AnaKarenina +4686/-1311

27.10.15 20:09

 

Kolik tahle věcička stojí? Když mají v Mangu slevy, dají se tam podobné bundičky, kožené, pořídit kolem 1500…

lenag: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Lucelle +3394/-1423

27.10.15 19:50

 

Taky bych to tak viděla. Moc nemusím takový ten prvoplánový bloggerkovský styl křivák plus romantická tylová sukýnka. Trenčkot nosím k podpatkům, když chci být za elegantní slečnu, bundu k džínám, na pohodu. Jo, s koženkou se musí opatrně a kožená bunda není zrovna malá investice, ale vybrat se dá, sama mám křivák v plánu a koženkovou bundu mám v perfektním stavu už několikátou sezónu (ne, že by nebyla vůle ji i obměnit, ale nevybrala jsem si, bunda sotva do pasu a bez možnosti ji zapnout až ke krku je pro mě marná, jsem zimomřivá). Krom výdrže, pokud chcete světlou, fakt lepší vidět a osahat, řekla bych, že světlá koženka je náchylná k tomu vypadat lacině víc než tmavá verze.

lenag: Odpověď mi pomohla, děkuji!

aailyyn +8056/-1745

28.10.15 11:19

 

Já na rozdíl od ostatních úplně chápu trenčkot ke kalhotům a bundičku k sukni. Relativně tenké nohy koukající z rozšířeného kabátu jsou super, zatímco kombinace se sukní je trochu ošemetná - ne každá délka a šířka se s trenčkotem snese (hlavně ty širší sukně mohou vypadat divně). A na záda člověku táhne v džínech kvůli výšce pasu možná víc, než v sukni.
Pokud jde o koženku, připadá mi nejhorší hlavně v těch barvách, které se usilovně tváří jako přírodní kůže. Pohlídala bych si kvalitu a konkrétní vzhled bundy, podle fotky mi ale nepřipadá špatná. Až ji budete nosit, můžete si zatím rozmyslet, jestli Vám to vyhovuje a chcete šetřit na koženou.
Já jsem si teď koupila modrou koženkovou, do kůže bych v této barvě neměla odvahu investovat, ale takhle jsem to riskla a jsem spokojená. Takže za mne - být Vámi, asi bych do toho šla.

lenag: Odpověď mi pomohla, děkuji!

opal_k +1356/-131

29.10.15 14:45

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek