Botičky, náramečky, náhrdelníčky- co k šatům?

Vložit odpověď
krutej.rak

19.1.13 15:00

Tak mám obědnané šaty až odňěkaď z konce světa a jestli mi vůbec stihnou dojít před maturitním plesem, bude to zázrak :) Ano, jsou na maturitní ples, ale neděste se. Plesy naší krásné školy jsou spíše taková setkání bývaalých studentů, studentů, rodičů a učitelů, žádnou Lucernu do toho netaháme, tančí tak deset lidí a kdybych tam přišla v džínech, tak by se toho taky moc nestalo. Takže teď, když jsem se ospravedlnila, tak k věci. Nemám tušení, co k nim. Vlastně ani žádné šperky nepotřebuju, ale bosa tam být zase nechci :) A tak prosím o radu co se týče barev, typů bot.. vlastně mi k nim napište úplně cokoliv chcete :) Díky!

 

K dotazu:
Na krk nic, boty červené, krémové, nude, modré (jako kytky na šatech…) myslím, že i se zelenou by to mohlo vypadat dobře. Psaníčko v barvě bot a opravdu decentní šperky, nechte vyniknout vzor šatů.
K formě:
Ty zdrobněliny vypadají hrozně. Ani bych ten dotaz neotevřela, ale zalíbila se mi fotka ( i když to jsou teda letní šaty, ale sama víte, co si na ples Vaší školy dovolit). A mimochodem, slovo OBĚDNAT neexistuje.

Yla +1334/-199

19.1.13 16:03

 

Já bych jednu radu měla: mrkněte na učivo češtiny :-(

winpetra +492/-83

19.1.13 15:49

 

Dobrý den na vašem místě bych si vzala nude lodičky (určitě je ještě mnohokrát využijete a nebudou se přebíjet s krásným vzorem šatů), jednoduché červené psaníčko a nějaké menší červené náušnice, na neformální maturák to bude podle mě úplně stačit.

Daniela1991 +971/-246

19.1.13 15:54

 

omlouvám se, že budu OT a neporadím, ale nešlo by to prosím bez těch zdrobnělin?

reload +349/-76

19.1.13 15:36

anjeliik +321/-37

19.1.13 16:16

 

Šaty jsou krásné a výrazné, takže bych všechny doplňky pečlivě ladila a volila jich jen malé množství. Malá kabelka - nude, červená nebo modrá, ale každopádně vždy sladěná s barvami na šatech, stejně tak boty - lodičky (pokud budete hlavně sedět, budou asi pohodlnější než páskové). Náhrdelník určitě ne, náušnice stačí malé, možná náramek, ale zas sladěný. červená rtěnka bude určitě krásná. Výběr šatů chválím. Co se týče řeči, mě osobně zdrobněliny nevadí, sama je užívám, i když jen mezi nejbližšími. Ale pravidla pravopisu jsou přeci jenom něco, co by člověk měl znát, pokud píše něco, o čem ví, že si to přečtou jiní lidé, jako maturantka byste je měla koneckonců ovládat, nemyslíte? Tak si na to prosím dějte příště trošku pozor.

Lisa. Ginmi +1326/-173

19.1.13 16:57

 

A účes? Budete mít vyčesané vlasy? Jestli ne, tak bych si nebrala nic na krk a nápadné náušnice asi taky nebudou mít moc smyslu. Náramek ano, černými lodičkami nezkazíte nic. Šla by k tomu podle mě i modrá, ale záleží to na vašem typu. Taky si nemusíte brát nic, můžete se výrazně nalíčit, modelce rudá rtěnka sluší a místo šperku na ruce si nápadně nalakovat nehty.

aailyyn +8059/-1745

19.1.13 15:43

 

taky se mi líbí nápad ailyn, že na takovou událost stačí se místo šperků pěkně nalíčit. Boty by se mi líbily třeba tmavočervené semiš/ samet lodičky.

Ofinovitá Áňa +1036/-346

20.1.13 16:56

 

šaty mi připadají krásné! Nejsou náhodou z toho asijského e-shopu Romwe? Sice bych na maturitní ples volila trochu jiné šaty, dovedu si představit, jak takové „jiné“ maturiťáky mohou vypadat. Myslím, že s nimi budete královna, když je doplníte nevýraznými doplňky! Boty bych volila nude, psaníčko jednoduché - černé, vínové, to je na vás. Pěkná tmavá rtěnka by také nebyla na škodu. A jinak k zdrobnělinám - to si opravdu myslíte, že to slečna myslí vážně? Podle mě to měl bych vtip a malá narážka. ObĚdnat si sice mohla odpustit, ale kdo se nikdy v životě nesplete? A také nechápu z čeho usuzujete, že je slečna maturantka. Může být jen studentka nižšího ročníku.

neonovápastelka +25/-3

21.1.13 18:18

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek