Boty do Státní opery

Monulinecenka

12.10.13 12:49

Zdravím, v polovině prosince jedu s VŠ na tři dny do Prahy a součástí návštěvy jsou i dva večery v opeře. S šaty problém nemám, ale jaksi nevím jak na boty. Vlatním klasické černé lodičky, které byly jasnou volbou. Až poté mě napadlo, že netuším jaké je tou dobou v Praze počasí, hlavně, jak to vypadá se sněhem (samozřejmě se budu řídit aktuálním počasím, ale třeba bude zrovna kalamita). Pojedu do opery metrem (zatím nevím jak daleko, ubytování ještě řeším)a tak se obávám abych v lodičkách dojela, nezmrzala nebo se někde nepřerazila na sněhu. Spousta známých mi tvrdí, že mohu jet např. v kozačkách a v opeře se následně přezout a tašku s náhradními botami uložit v šatně, ale to mi nepřijde úplně vhodné. Další varinatou jsou boty velmi podobné jako na obrázku, jsou aspoň uzavřené, ale také je nepovažuji za úplně vhodné do Státní opery. Díky.


Reklama

 

Boty na obrázku do opery vhodné nejsou, vemte si ty lodičky. Pokud bude zima, dejte si je do nenápadné tmavé papírové tašky (žádné igelitky!), přezujte se a odložte je v šatně. Pokud s sebou nechcete nic vláčet a bojíte se, že byste cestou umrzla, tak si vemte taxíka, pro jednou vás to nezruinuje.

Monulinecenka: Odpověď mi pomohla, děkuji!

vendulael +23004/-2916

12.10.13 12:56

 

Myslím, že vaši známí mají pravdu. Pokud bude sucho a relativně teplo, tak se nebojte jet přímo lodičkách, ale když bude kalamita, tak vám asi stejně nic jiného nezbyde. Těžko najdete kompromis, který by snesl sníh/mokro/po­sypovou sůl a ještě návštěvu Státní opery. Ty uzavřené lodičky by vám prošly tak maximálně do malého divadla.
Vemte si klidně větší kabelku, do ní psaníčko a tu velkou s kozačkami v igelitové tašce normálně předejte v šatně spolu s kabátem. Myslím, že vás tam takových bude určitě víc a užijete si operu hezky ve velkém stylu se vším, co k tomu patří.

Monulinecenka: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Judy24 +10555/-1046

12.10.13 12:58

 

Chodím (jezdím metrem…) na opery do Národního divadla a Státní opery už roky a vždycky se v zimě přezouvám. Ale upřímně, zvlášť pokud máte nějaká levná místa, můžete tam potkat tak nedivadelně oblečené lidi, že v botách na obrázku byste byla nadprůměrně stylová.

Monulinecenka: Odpověď mi pomohla, děkuji!

manitram +152/-16

12.10.13 20:37

 

Boty na obrázku nejsou optimální, ale jsou velmi dobře použitelné, není nutno se stresovat.
Jak to bude v půli prosince s počasím, to zatím nikdo neví, většinou touhle dobou ještě sníh nebývá. Každopádně - bude-li, ať tě ani nenapadne tu slanoblátivou břečku pak vpíjet do divadelních koberců! V takovém případě je jediná správná možnost přinést si střevíce s sebou, venkovní boty pak v nepromokavé (svinit do poličky, nebo hůř, na cizí kabáty, to nesmí) tašce odložit do šatny.

Monulinecenka: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Eleanor Rigby +8112/-2632

12.10.13 23:17

 

Já bych každopádně volila lodičky. Tyhle boty do Opery určitě ne. Jestli nechcete riskovat špatné počasí, zničené boty nebo pády na náledí, prostě se přezujte až na místě.

Monulinecenka: Odpověď mi pomohla, děkuji!

aailyyn +7992/-1730

13.10.13 13:44

 

Ale no tak, mluvíme tu o Praze. Tři centimetry sněhu! A u muzea čtyř! :-D
Dělám si srandu, mít s sebou lodičky na přezutí není žádná katastrofa.

Monulinecenka: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Letadýlko +1401/-203

13.10.13 15:05

 

Odpověděla jste si vlastně sama. Ne, ty boty se do divadla skutečně nehodí a na operu už vůbec ne.
Pokud nebude počasí na lodičky, tak taxíkem a nebo přezout.

Jirkátor +16200/-4113

14.10.13 09:08

 

lodicky do tasky a v opere prezout!

hifi +256/-73

14.10.13 11:57

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Oblečená neoblečená Lake Bell na Emmy Awards 2017

Než se budete před plesovou sezónou radovat z nových šatů, raději... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek


Reklama