Boty do tanečních - ano/ne

Vložit odpověď
Adel7643

22.7.17 10:37

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli jsou tyhle boty vhodné do tanečních? Předem děkuji za odpověď :)

 

Náš mistr v tanečních vždycky zdůrazňuje, že ideální boty do tanečních mají mit pevnou patu a pevnou špici. Jednak aby vam v nich nelitala noha, druhak prostě musíte počítat s tím, že se s partnerem občas kopnete. No a jinak by měly dobře sedět a mela by vám vyhovovat velikost podpatku. Podpatek je možná lepší trochu širší, nebo rozšiřující se směrem dolů, aby byl dobře stabilní. Ale myslím, že tento podpatek je taky dobrý, pokud nevidíte podpatky poprvé v živote. Myslím, že tyto konkrétní boty jsou do tanečních v pohodě, pokud jsou vam pohodlne (budete v nich dvě hodiny hopsat po parketu) a samozrejme by meli na nohách vypadat tak dobře k delším i krátkým satum.

Ravyn +72/-4

22.7.17 11:10

 

Myslím, že jsou dobré včetně subtilních podpatků. Vzala bych je o chloupek větší, abych mohla do špice dát pěnovou polovložku. Při klasických tancích se tančí hodně na špičkách, takže to chce podložit něčím měkkým, jinak jsou z toho po dvou hodinách hodně otlačená chodidla a bolí to jako čert.

benyka +107320/-26200

22.7.17 15:02

 

Boty vypadají, že budou na noze sedět, ale podpatek je hodně úzký a nejste-li zvyklá tak i vysoký. Koukněte i na podrážku, neměla by být černá gumová se zdrsněním na ven, ale raději kožená nebo alespoň hladká … jinak se strašně nadřete, skluz je potřeba. Na podpatek se dá pořídit gumový návlek (takové kopítko), aby neklouzal a byla větší stabilita. Větší velikost je dobrá volba.
Vím o čem mluvím - navštěvujeme „taneční pro dospělé“ :-).

Aragad +3/-7

24.7.17 10:13

 

vhodné docela jsou, ale pokud stojí kolem tisícovky, zkuste zvážit nákup opravdových tanečních bot, i za tuhle částku se dají koupit a jsou na to uzpůsobené, podrážka je z chromové kůže, takže neklouže (a nedá se v nich chodit venku), jsou ohebné, takže se v nich dobře tančí
rozhodně si nekupujte větší, jak radí benyka, je to špatná rada, boty budou špatně sedět, budete zakopávat o špičku, a bota nebude dobře sedět na noze, navíc se obvykle boty časem vytáhnou a mohly by vám padat

Moir +23448/-3711

26.7.17 08:19

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek