Jaké boty k těmto šatům na promoci?

Vložit odpověď
Levoboček

8.7.13 17:30

Ahoj Pekelnice a Pekelníci,
prosím o radu. Jaké boty si vzít k těmto šatům na promoci (vlastní)? Šlo by to s černými lodičkami? Zatím žádné nemám tak nemůžu vyzoušet.. Nebo nějakou jinou barvu?
Díky

 

Cerna neni idealni, ale pokud zatim nemate zadne lodicky, koupila bych cerne, protoze jsou univerzalni. Podle me ani k teto barve satu nebudou jako pest na oko.

madline +877/-230

8.7.13 20:30

 

černé bych nebrala, zkuste najít třeba nějaké do šeda/béžova jako jsou ty kamínky. Nebo i tělové by šly, ale to se tady radí poslední dobou snad ke všemu.

+/-

8.7.13 17:39

 

Už to tady padlo několikrát, takže se budu opakovat- ale např. my jsme měli na promoci pokyn tmavé, uzavřené boty..Takže záleží, za jak dlouho ta promoce je- zda už pokyny případně někdo stihl poslat. Pokud budete mít talár, tak bych černé lodičky obula automaticky, i bez pokynů..
Navíc si nemyslím, že by se černé lodičky (vzhledme k události) s těmi šaty nějak tloukly. Právě naopak.

Kralicak +1550/-213

9.7.13 11:23

 

Souhlas s Madlin!
Pokud si chcete koupit černé lodičky, udělejte to! Klidně si je k těmto šatům můžete vzít, tím spíše, že je to na promoci! Promoce je formální událost. Tam se to hodí!
Naopak by se moc nehodily různé barevné. promoce není prča, kam můžete jít jako papoušek. Je to velmi důstojná a slavnostní událost. To jen nevychovanci snižují její úroveň nevhodným oblečením!
Pokud využijete barvu nude, bude se hodit k šatům velmi. Ale nekupujte si je, pokud byste je jindy nenosila. Černými rozhodně chybu neuděláte a vezmete je pak určitě na nohy často.

Dadoo +128765/-24838

8.7.13 23:52

 

berte krémové - ne barevné (jakkoli by mohly být pěkné). pokud žádné jiné lodičky nemáte, volte tu barvu, u které je šance, že ji unosíte i k něčemu jinému, než k těmto šatům… Tedy nějakou neutrálnější (kromě krémové možná i ta šedá - podle vašeho šatníku).

teetee +5637/-1380

8.7.13 19:04

 

Můžete si vzít černé nebo nude. Ostatní pastelové barvy byť by se hodily nejsou konkrétně na tuto událost vhodné.
Promoce NENÍ letní oslava, pohybujete se na akademické půdě a dle toho je nutné volit i boty.
Pokud nemáte žádné lodičky tak právě nastal čas si vytvořit základ této obuvi a to je chtě nechtě černá a nude. Žluté a celkově jiné barvy by se samozřejmě hodily k šatům, ale nehodí se na promoci. Přece tam nechcete přijít jak kdyby jste přišla ze zahradní slavnosti si odskočit pro diplom.

anahir +1878/-211

9.7.13 12:07

 

Já, jakožto účastnice promoce (pravda, před mnoha lety:), si pamatuju, že jsme šly v dlouhých šatech a zavřených botách. Šaty se mi moc líbí, hned bych je brala:)) a ku příležitosti promoce bych určitě zvolila černé uzavřené lodičky. Souhlasím s výše uvedenými příspěvky, které varují před botami papouščích barev! Promoce je velice formální záležitost a žluté lodičky tam určitě nepatří.
Příští týden jdu taky na promoci a volím šedé šaty a černé lodičky. Už jdu ale jen jako divák, tam je to tak nějak více jedno.

nrkibrki +123/-13

9.7.13 20:38

 

Jak píše kayav, černé určitě ne jsou moc tvrdé k té krásné pastelové modré, zvolte buď nějakou krémovou, nebo pastelovou barvu, možná vanilkové s doplňky v podobné barvě by byly krásné.

Esmee +88959/-22031

8.7.13 18:18

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek