Boty na "vesnický" ples

Vložit odpověď
Norana

23.12.14 17:21

Ahoj,
do konce roku mě čeká jeden menší ples a vybírám na něj boty.
Zaujaly mě dva modely, ale nejsem si jistá, zda-li mnou vybrané boty se hodí na ples pro 21-letou holku.
Jedná se o tyto boty: Boty 1 Jsou pohodlné, zkoušela jsem si v nich klasickou polku, drží na noze.
Zkoušela jsem si i tyto boty: Boty 2
V těch druhých - vypadají elegantněji, ale po chvilce mě z toho podpatku bolela noha - nejsem na takové vysoké zvyklá a tančit mi v nich moc nešlo.
Tak teď nevím, jestli dát přednost elegantnějšímu stylu a potrénovat chůzi a doufat, že to přežiji nebo pohodlnosti a tomu, v čem umím chodit a tančit.
Jsou k tmavě modrým šatům po kolena, moje výška 162 cm,štíhlá, zimní typ.
Díky za reakce

Najdete v encyklopedii: Modrá barva

 

Možná je to kacířské, ale rozhodně ty pohodlnější, byť nejsou úplně plesové. Navíc podle mých zkušeností s vesnickými plesy si tam ani té polky a waltzu moc neužijete a na pořadu dne bude spíše nekoordinovaný ploužák a hopsání v rytmu starých hitů někde v sokolovně, takže nosit čistě „parádní“ boty je sice elegantní a vhodné, ale velmi nepraktické.
Záleží taky dost na vašem statusu. Pokud víte, že se na vás lidi budou hodně koukat a budou komentovat, co máte na sobě, možná se trocha sebezapření hodí, abyste nesklidila moc kritiky, ale to platí tak nějak v případě, že jste hodně veřejně činná nebo máte někoho takového v rodině. Jdete-li tam jako řadový občan, kterého zná jen skupinka přátel, prostě se oblékněte přiměřeně slušně a čistě a dobře se bavte. :-)

Norana: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Evženie +2336/-330

24.12.14 02:07

 

Tak záleží na tom, co hodláte na plese dělat, jestli tancovat, berte ty pohodlné, jestli oslňovat elegantní nožkou a tančit moc nebudete, volte vyšší podpatek. Značku těch prvních neznám, Graceland už jsem na noze nějaké měla, no nic moc pohodlného, a nedá se čekat, že se vám v nich po krátkém tréninku bude chodit natož tancovat líp, protože noha vám v průběhu večera spíš trochu nateče a, jestli jsou nepohodlné při krátkém zkoušení, což teprve po pár hodinách.

Norana: Odpověď mi pomohla, děkuji!

motiva +1351/-285

23.12.14 20:12

 

ked Vam boli vyssie lodicky nepohodlne, neberte ich. Bud vezmite tie pohodlnsie, alebo hladajte dalej. Myslim, ze oboje lodicky su vhodne. Dobre sa bavte!

Norana: Odpověď mi pomohla, děkuji!

fleur2904 +412/-183

25.12.14 10:41

 

Jestli chodíte na plesy pravidelně (a tančíte), doporučuju pořídit přímo tanenční boty. Jinak z těch dvou - preferujte pohodlí.

Norana: Odpověď mi pomohla, děkuji!

MP Vladenka +9533/-3345

25.12.14 10:41

 

Když si koupíte ty elegantnější, do plesu se v nich naučíte chodit a zvyknete si na tu výšku, tak to bude vypadat určitě lépe, ale asi nemá cenu si namlouvat, že to za pár týdnů zvládnete, a je jen málo věcí, které vypadají hůře než žena šmatlající v botách na podpatcích, jejichž výšku zjevně nezvládá. Pak budou v konečném výsledku přece jen elegantnější ty nižší, tak jděte do nich a v nich.

Norana: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Jirkátor +16464/-4174

27.12.14 11:13

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek