Boty na "vesnický" ples

Norana

23.12.14 17:21

Ahoj,
do konce roku mě čeká jeden menší ples a vybírám na něj boty.
Zaujaly mě dva modely, ale nejsem si jistá, zda-li mnou vybrané boty se hodí na ples pro 21-letou holku.
Jedná se o tyto boty: Boty 1 Jsou pohodlné, zkoušela jsem si v nich klasickou polku, drží na noze.
Zkoušela jsem si i tyto boty: Boty 2
V těch druhých - vypadají elegantněji, ale po chvilce mě z toho podpatku bolela noha - nejsem na takové vysoké zvyklá a tančit mi v nich moc nešlo.
Tak teď nevím, jestli dát přednost elegantnějšímu stylu a potrénovat chůzi a doufat, že to přežiji nebo pohodlnosti a tomu, v čem umím chodit a tančit.
Jsou k tmavě modrým šatům po kolena, moje výška 162 cm,štíhlá, zimní typ.
Díky za reakce


Reklama

 

Možná je to kacířské, ale rozhodně ty pohodlnější, byť nejsou úplně plesové. Navíc podle mých zkušeností s vesnickými plesy si tam ani té polky a waltzu moc neužijete a na pořadu dne bude spíše nekoordinovaný ploužák a hopsání v rytmu starých hitů někde v sokolovně, takže nosit čistě „parádní“ boty je sice elegantní a vhodné, ale velmi nepraktické.
Záleží taky dost na vašem statusu. Pokud víte, že se na vás lidi budou hodně koukat a budou komentovat, co máte na sobě, možná se trocha sebezapření hodí, abyste nesklidila moc kritiky, ale to platí tak nějak v případě, že jste hodně veřejně činná nebo máte někoho takového v rodině. Jdete-li tam jako řadový občan, kterého zná jen skupinka přátel, prostě se oblékněte přiměřeně slušně a čistě a dobře se bavte. :-)

Norana: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Evženie +2200/-311

24.12.14 02:07

 

Tak záleží na tom, co hodláte na plese dělat, jestli tancovat, berte ty pohodlné, jestli oslňovat elegantní nožkou a tančit moc nebudete, volte vyšší podpatek. Značku těch prvních neznám, Graceland už jsem na noze nějaké měla, no nic moc pohodlného, a nedá se čekat, že se vám v nich po krátkém tréninku bude chodit natož tancovat líp, protože noha vám v průběhu večera spíš trochu nateče a, jestli jsou nepohodlné při krátkém zkoušení, což teprve po pár hodinách.

Norana: Odpověď mi pomohla, děkuji!

motiva +1236/-268

23.12.14 20:12

 

ked Vam boli vyssie lodicky nepohodlne, neberte ich. Bud vezmite tie pohodlnsie, alebo hladajte dalej. Myslim, ze oboje lodicky su vhodne. Dobre sa bavte!

Norana: Odpověď mi pomohla, děkuji!

fleur2904 +412/-181

25.12.14 10:41

 

Jestli chodíte na plesy pravidelně (a tančíte), doporučuju pořídit přímo tanenční boty. Jinak z těch dvou - preferujte pohodlí.

Norana: Odpověď mi pomohla, děkuji!

MP Vladenka +9449/-3325

25.12.14 10:41

 

Když si koupíte ty elegantnější, do plesu se v nich naučíte chodit a zvyknete si na tu výšku, tak to bude vypadat určitě lépe, ale asi nemá cenu si namlouvat, že to za pár týdnů zvládnete, a je jen málo věcí, které vypadají hůře než žena šmatlající v botách na podpatcích, jejichž výšku zjevně nezvládá. Pak budou v konečném výsledku přece jen elegantnější ty nižší, tak jděte do nich a v nich.

Norana: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Jirkátor +16197/-4112

27.12.14 11:13

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Metalické odlesky vládnou letošnímu létu

Metalické kabelky jsou zvlášť pro léto vždy velmi aktuální. Jednak... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
5 typů kravatových uzlů

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Můžete mít sebekrásnější kravatu, ale pokud místo uzlu vážete... Celý článek


Reklama