Brazilský keratin na jemné vlasy

Vložit odpověď
hell-no

13.5.13 08:41

Přemýšlím na aplikací brazilského keratinu. Mám jemné, tenké, často se lámající vlasy se sklonem se různě vlnit a krepatět. Myslím, že keratin by pomohl, aby se vlasy přestaly lámat a krepatět, ale nejsem si jistá, jestli by prostě jen z vlasů nevzal všechen objem a neměla bych je jen připláclé u hlavy. Je tu nějaká z vás, která si nechala aplikovat keratin na jemné vlasy?

 

O tomto som uz aj ja počula ale podla toho co som sa dočítala na internete tak je to len predražená hlúposť ktorá bohvieako dlho nevydrží. Ale ak vám možem poradiť tak ja mám podobné vlasy ako vy a dosť mi pomohla henna. Mám z nej pevnejšie vlasy, menej lámavé a ako bonus aj zafarbené :-) Len to treba používať pravidelne asi tak raz za mesiac. Ale len tie čisto prírodné práškové.

Ančurka +336/-184

13.5.13 13:12

 

Zajděte na stránky Omlazení.cz. Ohledně brazilského keratinu je tam několik diskusí - včetně té, zda se BK hodí pro jemné vlasy.
Jinak já BK používám co 3-4 měsíce přibližně po dobu uplynulých 3 let a konečně! se s vlasy nějak domluvím. Jenže já mám vlasy od přírody hrubé, silné,kudrnaté a objemné a keratin si dávám právě proto, že všechny tyto vlastnosti vlasů přemění v opak. Takže po BK mám vlasy hebké, jemné, rovné a bez objemu. Mám vyzkoušeno několik značek a ač se poměrně liší výsledek narovnání či nápravy krepatění, tak o objem přijdu pokaždé. Z toho usuzuji, že pro jemné vlasy to asi nebude to pravé.

pehot +18177/-3644

13.5.13 14:22

 

mám silné vlnité vlasy a keratin mi je „pěkně“ připlácnul k hlavě. Na jemné vlasy ho nedoporučuji (tedy ani na silné)

Vendelýn +1589/-465

13.5.13 15:52

 

Já mám přípravek s keratinem (keratin) ve spreji. Aplikuji asi dva roky, intenzivněji půl roku. Vlasy mi sice přijdou o malinko lepší, ale osobně bych to přisuzovala spíše zinku, který také pravidelně jím. Spíš bych se zaměřila na zdravou a pestrou stravu v kombinaci s doplňky stravy.

Lenicka07 +954/-445

14.5.13 17:17

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek