Bude se halenka hodit ke kolové sukni?

Vložit odpověď
etelie

17.1.15 18:25

Dobrý večer,
přemýšlím o koupi této halenky ze stoprocentního hedvábí. Materiál i zpracování jsou pravděpodobně kvalitní, ale chtěla bych se poradit, zda se halenka bude hodit ke kolové(případně skládáné)sukni se spodničkou. Sukně by byla nejspíše ze vzorované látky (asi bavlna), nápadnější. Sukni a halenku hodlám pořídit jako oblečení nevěsty na obřad v zahradě s možností dalšího využití.
Děkuji

 

já si myslím, že ke kolové sukni ano, ale váhala bych nad materiálem. hedvábí si ke vzorované bavlně moc nedokážu představit. chtělo by to něco „ušlechtilejšího“. bavlna mi vedle jemného, splývavého, hladkého a lesklého hedvábí přijde moc tuhá, matná, a taková „plebejská“, hrubá. neumím to lépe popsat.

etelie: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Jiná Realita +246192/-57510

17.1.15 21:37

 

Ta halenka je určitě univerzální kousek, v případě, že nosíte věci do pasu. Pokud tedy správně vidím - zdá se mi, že halenka je jen do pasu a s mašlí vepředu. S kolovou sukní je určitě možné ji kombinovat, jen dejte pozor, ať si spodní lem halenky a horní lem sukně hezky sednou. Ale jestli moc věcí do pasu nemáte, asi ji už s ničím jiným neunosíte, protože s bokovými kalhotami nebo sukněmi by vypadala nejspíš dost podivně. Záleží taky potom na vaší postavě. Myslím, že třeba na jablku nebo na velmi silné ženě by naprosto ztratila své křehké kouzlo. Jablko nemá pas a velmi silná žena, byť s pasem, by tím zase odhalila každý faldík. Další věc je, že to z fotky vypadá, že se bude docela mačkat, i když ušitá bude jistě precizně, slečna Mathonová šije krásně.

Takže pokud jste štíhlá, víte, že ji unosíte a neodrazuje vás případná mačkavost (ale to je třeba jenom moje zdání), klidně do ní jděte.

etelie: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8745/-1219

17.1.15 20:48

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek