Budou se hodit zimní šněrovací boty k mému oblečení?

ivusaki

11.11.15 19:27

Dobrý večer,
hrozně se mi líbí nízké šněrovací zimní boty, nejlíp s takovou to ,,terénní´´ podrážkou :-D ale nejsem si jistá, jestli by šly nosit k mému oblečení - k džínám nebo podobným kalhotám a k zimním kabátům, hodně podobným těm na přiložených fotkách.
Dovedu si je představit k parka bundám, ale k tomu mému výběru, co myslíte?
Přikládám i tašku přes rameno podobné mé, kterou nosím asi nejčastěji.
Snad není můj dotaz moc hloupý, v módě se nějak moc neorientuju…
děkuju za rady.


Reklama

 

Všechno se dá kombinovat se vším. Záleží jenom na míře Vašeho sebevědomí. 99 % lidí to bude putna, a zbývající 1 % Vám to stejně do očí neřekne. Jediné riziko je, že Vás někdo vyfotí do Módního pekla.

benyka +68678/-18960

11.11.15 22:45

 

Váš dotaz hloupý není. Pokud se vám ty boty tak moc líbí, kupte si je a noste je. Nicméně minimálně tu první variantu (s hnědou podrážkou) bych nekombinovala s modrým kabátkem a ani s tou kabelkou. K těm sportovním bundám bych je klidně vzala, tam není co zkazit. Víc asi bohužel neporadím, protože tento typ bund nenosím - právě z toho důvodu, že mi přijde, že se pro jiné, než sportovní účely, špatně kombinují…

ivusaki: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8736/-1219

11.11.15 21:31

 

Tento typ bot (váš 1.obrázek) jedině k bundám nebo tzv.bundokabátům, k trenčkotům nebo k jiným klasickým kabátům bych si je nebrala.Ty boty s traktorovou podrážkou jsem viděla v kombinaci s krátkou péřovou bundou a docela se mi to líbilo. Ale určitě bez té kabelky. K tomu buď městský batoh nebo nějakou sportovní crossbody. Ty druhé boty už jsou trochu jiné. Ty si umím představit třeba k dlouhému černému kabátu,vytvořila bych takový pánský look.Ty třetí jsou něco mezi.

ještěřička +27746/-9549

12.11.15 08:56

 

u těch druhých a třetích bych neměla problém ani s kabátem, pokud by ovšem kalhoty měly normální nohavici (ne legínovitou), která by šla přes botu.

MP Vladenka +9454/-3329

12.11.15 09:21

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Oblečená neoblečená Lake Bell na Emmy Awards 2017

Než se budete před plesovou sezónou radovat z nových šatů, raději... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek


Reklama