Černý kabát, černé boty a barevná šála

Vložit odpověď
martinarie

24.10.17 09:01

Milé pekelnice, pořídila jsem si kabát, který je na obrázku. K němu mám doma dvě kabelky - tmavá bordó a vínová (foto je ilustrační). Ke kabátu budu nosit černé boty a černé punčochy a tak bych celkový outfit chtěla oživit výraznou šálou. Poradíte s výběrem? Která barva/y se podle Vás nejvíce hodí ke kabelkám? Chtěla bych si šály koupit alespoň dvě. Připravila jsem pro vás obrázek, stačí pospojovat kabelky A a B s číslem/čísly barev. Je mi 40 let, vypadám mladistvě, štíhlá, vlasy hnědé a dlouhé, jako má slečna na obrázku. Chtěla bych elegantní a mladistvý vzhled. Děkuji, třeba vás to bude i bavit. :-)
Samozřejmě, pokud máte ještě úplně jiný nápad, tak sem s ním!

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

Výběr šály by se měl řídit odstínem Vaší pleti. Jde zejména o to, jestli volit studený či teplý tón. Doporučuji přiložit vždy dvě varianty přímo k obličeji a pozorovat rozdíly. Bývá to docela markantní. Já osobně bych volila čísla 5 a 8. Jsem ale studený typ.

martinarie: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Bossygirl +6526/-2374

24.10.17 14:53

 

Mně se teda nelíbí z nabízených šál žádná. Letos jsou v módě velké kostkované šály, nejvíc by se mi líbila nějaká s podkladem v bílé/šedé/smetanové s černou a červenou (vínovou, bordo), třeba taková https://shop.mango.com/…3073636.html?…. Zároveň souhlasím s tím, že šála musí ladit s Vaší pletí, pokud totiž nejste zimní typ, tak ta šála by měla zmírnit ten ostrý přechod k černému kabátu.

martinarie: Odpověď mi pomohla, děkuji!

kohlida +1469/-332

26.10.17 13:25

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek