České e-shopy s podprsenkami

Vložit odpověď
RoyalistGirl

16.6.12 01:03

Zdravím Peklo (^*^) Rozhodla jsem se opět vytáhnout téma shánění Správné podprsenky. Momentálně nosím totiž jenom 4 stejné podprsenky z Lindexu, což je jediný řetězec v LBC, kde mi nějaká je (základní „T-Shirt“ model v 75F).
Chtěla jsem si pořídit taky nějakou „hodobóžovou“ zdobenou podprdu, a ke svému překvapení jsem zjistila, že moje velikost se na českých e-shopech vyskytuje ve slušném množství, například na sympatickém http://www.perfektnipradlo.cz/. Předesílám, že žiju převážně z kapesného a je mi trochu líto dávat za jednu víc než 1000, max. 1500 Kč.
Proto bych se chtěla zeptat, jestli a) víte něco o tomto e-shopu (zaujalo mě, že mají správně tabulku velikostí O_O)? b) Znáte značky Charade (http://www.perfektnipradlo.cz/…ge-smetanova) nebo Change (http://www.perfektnipradlo.cz/…-Shaper-bila)? c) Byste mi s mírami cca 87/107 poradily objednat nejdřív 75 F nebo spíš G? Nejsem si jistá, jak číslují v Lindexu (viděla jsem tam DD, ale žádné E???) a větší než F jsem si v životě nezkoušela =)
Samozřejmě můžete doporučit i jiné značky nebo (české) obchody, které vás v téhle cenové a velikostní kategorii napadají. (P.S. od prázdnin budu žít v Brně, ale jak jsem vyrozuměla z diskuze o tamních obchodech s prádlem, asi nemá cenu čekat lepší výběr než u nás =))

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

Já bych ti doporučila si v žádném případě naslepo a bez zkoušení nekupovat žádnou podprsenku..
A zjistit velikost si nechat v Braexpertu, ev. u Konarovské. (Nebo kdo to opravdu umí..a to je cca 5% a méně prodavaček)
I potom je kupování v e-shopu trochu sázkou do loterie.
Já osobně bych si z e-shopu koupila jen přesně tu prsenku, kterou jsem si již vyzkoušela osobně.
Ono totiž stačí jiný výrobce, jiná značka, jiný střih a model a prsenka už může sedět úplně jinak.
Některá žena má prsa přesné velikosti, jiná má hraniční velikost např. na pomezí D-DD apod. a tam se správná velikost liší právě podle modelu a to opravdu nejde zjistit jinak, než osobně vyzkoušet. Čím větší prsa, tím pevnější objem. Ramínka podprsenky by měla nést jen max. 30% váhy prsou!! Jen přidržovat, hlavní váha by měla být nesena pevným obvodem. Podprsenku zapínat hned na první háčky (každá se vytáhne), aby byla možnost utahovat.
A striktně kupovat jen podprsenku, která po zapnutí na zádech jde natáhnou tak na jeden prst = sedí opravdu pevně! A někoho to už škrtí… Prso musí být obkrouženo skutečně kosticí celé, nesmá se kostice zanořovat!
To všechno není jen pro parádu, ale zejm. ze zdravotních důvodů!
Správně padnoucí prsenka neuvěřitelně zeštíhlí postavu - najednou je vidět tvar těla, pas..
Vím o čem mluvím.. dříve jsem kvůli košíčkům nosila i velikost 90.. dnes 75!!
Nedoporučuji kupovat prsenku naslepo! :-)

grrrrrrrr +88/-17

16.6.12 11:59

seznam.mih +10086/-4562

16.6.12 09:30

 

Nejde jenom o velikost, ale i o střih a tvarování, prsa nemají jen určitou velikost, ale taky určitý tvar, a takových tvarů je bezpočet, každá žena má trochu jiná prsa, takže podprsenka nemusí úplně dobře sedět, ani když si objednáš správnou velikost. Navíc ta správná velikost může mít v každém obchodě jinou podobu. Oblíct prsa, to je prostě věda. Já vím, že je to trochu pruda chodit po obchodech a pořád se svlíkat a oblíkat a zkoušet (já osobně to nesnáším), ale opravdu platí to, co tu už mockrát padlo - objednat si podprsenku bez vyzkoušení je sázka do loterie, i když žena zná svoji správnou velikost. (A to už vůbec nemluvím o obchodech, kde mají podprsenky číslované systémem S - M - L - XL, jako například sex shop Beate Uhse. Koupit si tady něco naslepo, to už je spíš sázka na jistotu, že mi to nebude sedět.)
Já osobně sice znám svoji velikost, ale moje podprsenky mají stejně každá jinou (aspoň podle cedulky), protože v některém obchodě mi padne céčko, někde zase déčko, jinde je mi i déčko malé a nic většího nemají… Člověk se prostě bohužel nemůže orientovat podle konfekčních velikostí, ty jsou opravdu jen orientační, a to se netýká jen podprsenek, ale prakticky všeho.

Karin +43234/-7501

19.6.12 10:49

 

Nakupuju už léta podprsenky na internetu. Ze začátku naprostou většinu vrátíte, ale dnes už podle obrázku tak na 80 % poznám, zda mi bude sedět. Potřebujete mít větší hotovost, ale otevírá se před vámi mnohem širší výber, který v obchodech není. Moje velikost se za ta léta memila od 80D až po 100E a vždy jsem našla, co jsem hledala.

MaláMyš +1240/-552

19.6.12 12:23

 

Já (80F) bych se taky přimlouvala za kamenné obchody. Zkoušela jsem několik e-shopů, řídila jsem se přesně jejich popisovanýni způsoby měřenění, nakupovala podle jejich tabulek, ale nakonec vždycky něco nesedělo, takže jsem vracela. Není nad to, vzít si do kabinky pár kousků a zkoušet a zkoušet. Nen že by byl bůhvíjaký výběr, ale myslím, že se to zlepšilo.

Barnaby +962/-162

17.6.12 10:15

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek