Prodejny Charles Vögele

Vložit odpověď
Azarewa

21.11.12 11:45

Vážené pekelnice,
co si myslíte o kvalitě výrobků v prodejnách Charles Vögele?
U mnoha produktů je uváděn vysoký obsah vlny, což mě láká, ale mé laické oko varuje. Přiznávám, že se v kvalitě materiálů nevyznám, ale tady se mi zdá, že asi nepůjde o výrobky trvanlivé. Už vzhledem k jejich ceně.
Moc bych ocenila Vaše zkušenosti s tímto obchodem.
Děkuji za případné odpovědi.

Najdete v encyklopedii: Vlna

 

Myslím, že Charles Vögele patří k těm kvalitnějším značkám. Samozřejmě nečekejte zázraky, ale věci, které od této značky mám, mi slouží poměrně dlouho. Je sice pravda, že nic z těchto věcí nenosím denně, ale přesto mám jedno sako už asi čtyři roky a pořád je jako nové, což se mi u kousků například z HM nikdy nepodaří.

VeronicaMP +450/-98

21.11.12 17:33

 

Podle mé zkušenosti je tamní poměr kvalita/cena poměrně slušný, ale že by srdéčko zaplesalo, jaká to kvalita a že by věc posloužila ještě potomkům, tak s tím rozhodně nepočítejte.
Obecně mám z věcí od nich o něco lepší dojem než třeba z HM, boty jsou o kousek lepší než např. od Bati - ale pořád věci při intenzivním používání vydrží tak sezónu, dvě.
(a pak je taky otázka, jestli je to v Čechách taky tak, má zkušenost je zahraničního rázu)

Mori +2084/-523

21.11.12 12:54

 

Ja to mam taky tak. Jejich modu nenosim kazdy den, ale drzi uz druhou sezonu. Obcas tam narazim i na „hadr“,nejlip beztvary,ale to je videt hned na prvni pohled-dotek,takze si pak doma nemusum nadavat.

c.svetlana +122/-44

21.11.12 19:53

 

Já mám dobrou zkušenost. Mám od nich košili a svetr, obojí tak dva roky a i přes hodně časté používání jsou pořád ok a vypadají dobře.

Sleepy +2770/-594

22.11.12 18:17

 

Koupila jsem tam několik kousků a jelikož jsem vybírala s rozmyslem, většina vydržela více než dvě sezóny. Největší „držák“ je bílá popelínová košile s jemným černým proužkem, tu tahám už pátým rokem. Hned za ní se umístil černý pulovr, i při častém nošení a praní je i po třech letech stále černý a nevyšisoval.
Jinak oblečení pro muže - taky v pořádku co se kvality týče, testováno na příteli.
Navíc mi vyhovuje široká škála velikostí a to, že téměř všechny modely jsou nositelné i pro dámy/pány 40+.

matka pluku +256/-22

23.11.12 10:29

 

Já se bohužel musím podělit o negativní zkušenost s kvalitou barev u pánského bavlněného oblečení. Střihy jsou dobré, např jejich slim-fit košile mi sedí snad nejlépe ze všech, ale zejména tmavé barvy (námořnická modř, fialová) se z bavlněné košile a kalhot vypraly už po půl roce. Peru normálně na 40, a o oblečení se myslím celkově starám dobře. Ohledně kalhot jsem zde také vkládal dotaz, na radu místních pekelnic je tedy příští týden půjdu zkusit reklamovat. Šedá košile jakžtakž drží, ale béžové kalhoty už se mi po 10 měsících rovněž zdají blednout.

Na druhou stranu, kupoval jsem ve slevách (jak košile, tak chinos po 250 Kč), což bylo mimořádně výhodné a kvalita tedy ceně zřejmě odpovídá.

Takže zvažte, kdyžtak vybírejte spíše světlější barvy. O kvalitě jejich vlny nic nevím, ale zaujaly mě před týdnem hezky barevné svetry s 80% vlny, 2 kusy za 800! Sáhnul jsem na ně a zdály se být v pořádku, ta cena je ale pozoruhodná. Asi je ale zkusím, za tu cenu mi to nedá.

Pavel +377/-32

26.11.12 20:26

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek