Co k pouzdrovým sukním?

Vložit odpověď
kessi22

8.1.18 16:49

Ahojte, děkuji za rady na otázku:,,Co k modrým šatům?" Jen bych ráda doplnila, že mi nešlo o zvětšení prsou, ale jen zdůraznění siulety, což se tenkým páskem povedlo.

Můj dnešní dotaz, zní:

Co k pouzdrovým sukním? Koupila jsem si tři, které mi padnou a chtěla bych k nim zvolit správné vršky, boty atd.

Dáte inspiraci, prosím?

Najdete v encyklopedii: Šaty do práce

 

Dobrý den!

Jestli byste ráda nějaké konkrétnější rady, než že barvy se k tomu hodí skoro všechny a stylů a střihů halenek velmi mnoho (což asi víte), nejspíš by bylo vhodné k otázce připsat:

  • jaký máte dresscode (Zřejmě nějaký formálnější, ale co všechno ještě projde? Jak moc to může být barevné? Můžete si třeba dovolit nějakou výraznější bižuterii, nebo se očekávají striktně decentní doplňky? Má výsledek spíše přitáhnout pozornost, nebo být nenápadný? Svatebčanka na jarní svatbě v zámeckém parku, účastnice pohřbu, asistentka vařící řediteli kafe a významná manažerka ve firmě zabývající se designem a uměním budou všechny oblečené formálně, ale u každé bude vhodného něco trochu jiného, asi chápete, co chci říct…)
  • typ postavy (víme už, že nemáte výrazná prsa, ale co třeba rozdíl mezi pasem a boky, nějaké problémové partie,…?)
  • přibližná velikost (ve velikosti 46 nevypadají dobře tytéž věci jako ve 36), přibližná výška (zda potřebujete opticky prodloužit siluetu)
  • barevný typ, oblíbené barvy
  • Váš styl, jaký typ věcí se Vám líbí (třeba pár příkladů fotek), zda tam chcete nějaké zajímavé a extravagantnější detaily, nebo naopak vyčnívat co nejmíň…
  • přibližná cenová kategorie, ve které se chcete pohybovat
  • ideálně třeba informace, co už máte za boty a „svršky“ doma
  • jak velkou kabelku potřebujete

Na otázku, co se hodí k jednoduché pouzdrové černé sukni, jinak těžko dostanete nějakou použitelnou a konkrétnější odpověď, není to zrovna kus oblečení, ke kterému by byl problém najít aspoň jednu hodící se věc a všechno ostatní by pak muselo jít stranou :)

Philogia +1057/-143

8.1.18 17:34

 

Souhlasím s první odpovědí a doporučuji zkusit to ve vláknu „Pro lidi, co tápou v módě“ https://www.modnipeklo.cz/…nkovani/481/?…. :) Tam se radí mnohem snáz, nebojte se zkusit hodit pár fotek (klidně bez hlavy).

Judy24 +22784/-1926

9.1.18 10:28

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek