Co k šatům?

Vložit odpověď
Sun1984

6.1.13 22:38

Hezký večer,

koupila jsem si tyto šaty (na fotce sice vypadají trochu „suše“, ale oblečené jsou moc hezké), ve kterých se chystám jít na důležitou pracovní schůzku do jedné z módních firem. Sice už mám přibližnou představu, co k nim, ale i přesto bych ráda znala Vaše nápady ;). Jsem brunetka, 28 let, menší štíhlé postavy. Budu se těšit na Vaše rady ;).

Sun

Najdete v encyklopedii: Barvy

 

Můžu se zeptat odkud jsou? :-) jsou opravdu moc hezké. Červené lodičky bych si nebrala, ani černé ne. Taky bych se přikláněla k lodičkám a psaníčku sladěným do barev šatů, mně by se asi nejvíc líbily v té šedé, je jí na šatech nejméně, a k tomu možná nějaký delší náhrdelník, klidně z jemných perel - nevím jak velký je výstřih, ale vypadá spíš trochu lodičkově, takže klasický krátký náhrdelník by asi zalézal pod šaty.

Tequila +627/-95

7.1.13 10:42

 

Mně by se k tomu líbily perly a lodičky s psaníčkem v jedné z barev šatů, ale je to dost „ohrané“, tak asi záleží, jestli chcete působit „jen“ elegantně, nebo i moderně - na druhou stranu mě z těch aktuálních trendů napadají jen takové ty už vážně profláklé, nevím, jestli vymyslíte něco objevného…
Rozhodně bych si nebrala nic černého, spíš tmavě hnědou.

misial +16388/-5052

6.1.13 23:06

 

Já teda bych se tady nepouštěla do nějaké extra divočiny, takže s červenými loďkami si to nedokážu představit. Dala bych přednost nude lodičkám a perličkám do uší, příp. nějaké pěkné hodinky. Pokud si s sebou berete laptop a nějaké dokumenty, zvolila bych elegantní laptop case sladěný s doplňky, na obrázku třeba laděný dozlatova/hnědozlatá, nebo hravější s mašlí pěkně se hodící k nude lodičkám (to by byla moje jasná volba). Šaty se mi moc líbí.

+/-

7.1.13 11:28

 

Já bych to vyděla takhle - teda za předpokladu, že jde o modní firmu, která se zajímá o trendy a styl. Pokud něco formálnějšího, tak se přikláním k perlám (nebo elegantní brož) a určitě lodičky.

Piti-piti-pa +26/-8

7.1.13 18:25

 

Nude lodičky, psaníčko v jedné ze dvou zbývajících barev. Do uší malé zlaté naušnice a na ruku zlaté náramky - klidně víc. :-)

Pitelka +1385/-225

7.1.13 18:01

 

Libily by se mi cervene lodicky a kabelka/ psanicko v te nejsvetlejsi barve, co je na satech. Perly jsou taky dobry napad, ty ja bych davala ke vsemu=]

llolla +20399/-3436

7.1.13 00:23

 

Když jsem je zahlédla poprvé, tak mě hned napadla větší brož ve tvaru vlaštovky, vlastně ani nevím proč :-D
Trochu mi na nich vadí to šedé orámování kolem rukávů, připomíná mi to sportovní trika. Také bych se přikláněla k červeným lodičkám (jen bude sakra problém je sehnat).

Dahllie +31570/-3983

7.1.13 01:26

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek