Co k této mini sukni?

yanulla

19.03.13 07:17

Přeji pěkný den,
prosím Vás, milé pekelnice, o radu, co nosit k této sukni. Moc se mi líbí, vypadá moc dobře i k černým punčochám. Neskromně si myslím, že postavu na ní také mám. Jen nevím, jestli by se dala nosit i běžně přes den a jak??? Na večer (do vinárny, klubu, na párty) bych si s ní asi poradila), ale můžu ji mít i do města, do práce? Např. modré lodičky, černé punčochy, modrý svetřík a černé sako? Děkuji


Reklama

 

A proč byste nemohla?V jedné z diskuzí se téma minisukní řeší a pisatelky se shodly,že dnes už nošení minisukní nikoho nepohorší.Tím spíše,pokud máte štíhlé nohy.Kombinaci,kte­rou navrhujete,vám chválím.Aby celek nepůsobil příliš vyzývavě,nenoste extrémně velké výstřihy nebo titěrná tílka spolu s 15 cm jehlami-to by pak už mohlo být klasické české peklo.Líbil by se mi k ní i delší kabát,třeba trenčkot.Hodila by se i jemná halenka či košile zastrčená dovnitř.Co se týče práce,záleží,kde pracujete,je možné,že někde vyžadují sukně alespoň ke kolenům.Každopádně ta sukně je moc hezká.

ještěřička +27650/-9501

19.03.13 07:57

 

Mne by se k ni moc libil nejaky pekny tenky rolak (proste se nahore trochu vic zakryt), treba staroruzovy, na krk povesit sperk ci pripichnout nejakou broz.

mkoll +2640/-415

19.03.13 14:34

 

Mně se líbí velice. Přes den bych ji ale nosila s tmavými punčochami a zavřenými lodičkami. Tělové punčochy by se mi k ní nelíbily, přijde mi to takové divně uměle nahaté, jestli mi rozumíte. Každopadně v léte bez punčoch - proč ne, když máte hezké nohy!

paradigm +403/-64

19.03.13 09:31

 

Je skvělá. Já bych jí viděla klidně s baervnými punčochami, akorát by měly být bez vzoru, čistí hladké matné. Myslím že jarní kombinace s teplou oranžovou a žlutou by byla bomba

babakoko +2176/-666

19.03.13 11:26

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Na předávání cen v pyžamu po dědečkovi

V Americe se uskutečnilo každoroční předávání cen Teen Choice... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek


Reklama