Co na nohy když v létě prší

Vložit odpověď
furtnespokojena

12.1.17 13:42

Hezký den. Vím, že je leden. Už loni jsem se zabývala otázkou, jaké boty si obout v létě (v teplých dnech), když je období dešťů. Žabky se vždy nehodí.Uvažuji nad gumovými balerínami. Máte s nimi zkušenost? Nebo, co nosíte do letního deště vy?

 

Gumové baleríny jsou skvělé, pokud prší jenom trochu. Při větším dešti se do nich dříve nebo později dostane voda, a pokud nemají pásek, začnou padat. Zase ale nepromoknou, lehce je vytřete papírovým kapesníčkem a po dešti jdete v suchu dál.

Elfrida +432/-43

13.1.17 15:31

 

Gumové boty mi vždycky přišly divné, ale od té doby, co jsem si před rokem a půl pořídila gumové balerínky na ně nedám dopustit. Jsou extrémně praktické, protože s nimi můžu projít kalužemi, blátem, prachem… a pak je stačí jenom opláchnout vodou a vypadají zase k světu. Díky tomu jsou skvělé třeba na cestování, ale i na cestu do práce, když zrovna prší. Snad jenom když je hodně velké vedro, tak se v nich dost potí nohy… A taky mi z nějakého důvodu vždycky odřou lak na nehtech u nohou :)

choco_piranha +130/-9

13.1.17 14:33

 

Ja nedám dopustit na kotnikove gumaky, mam v práci boty na prezuti a kdyz uz odpoledne neprší , jdu domu v nich a gumaky dám do tasky.

dagur +4358/-848

14.1.17 23:07

 

To hrozně záleží na situaci a na teplotě. Když je horko a prší hodně, zásadně trekové sandály (nebo Keeny), kterým nevadí voda, vezmu si i do práce lehce sportovní oblečení a případně se převléknu (mám v práci lodičky na přezutí, ve kterých chodím). Když prší méně, tak baleríny. Když prší a je chladněji, tak nějaké uzavřené boty, do kterých neteče, hodně nosím lodičky s páskem přes nárt, většinou chodím v nich, právě, abych se nemusela v práci převlékat :-)

paviocko +657/-112

13.1.17 10:12

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek